Arama sonuçlarınız

1. jeep

Doğu Karadeniz & Doğu Anadolu 23-30 Haziran 2017

Herkese selamlar. Uzun zamandır yazmıyordum, inşallah artık aksatmam. 2017 Ramazan bayramı tatilinde 1 haftalık Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz gezisi yaptık. Çıkış noktamız ve dönüşümüz Gaziantep olmak üzere 1 araç Land Cruiser vx100 ile ailece hanım ve 3 oğlan 23 Haziran Cuma günü...

2. jeep

DISCO-MB 2012 (Gaziantep)

Herkese selamlar.. Soğuk savaşı bitirip artık şu amerikan ingiliz kardeşliği bir araçta birleştirmeye karar verdim ;D Hedef
  3. jeep

318 V8 Motor - T19A Şanzıman - NP205 Arazi Şanzımanı

Motor un kompresörleri ölçülmüş olup 8 silindir de iyi durumdadır. Benzin otomatiği devirdaim ve marş dinamosu yenidir. Krom sipop kapakları takılmıştır. Şanzıman kaya şanzımanı dediğimiz T19A dır. Motorla akuple durumdadır. Araya flanş işi yoktur. Baskı ve debriyaj plağı yenidir. NP205 arazi...

4. jeep

Moderatör Arkadaşların Keyfi Mesaj Silme Yetkisi Var mı?

Bugün maroff offroad oyunları başlığına yazdığım çoğu mesaj silinmis. Bana bilgi verilmedi. Küfür şiddet cinsellik hakaret ve siyaset içeriği yoktu. Ahbap çavuş ilişkisi mi var? Tatmin edici muhatap bulamazsam, daha girme isteğim kalmadı.
  5. jeep

Gaziantep Kartal Köyü Offroad Gezisi 20 Kasım 2011

19 Kasım 2011 günü yağan sağanak yağışın ardından kamplı mı gitsek günü birlik mi derken pazar gününe karar verdik. pazar sabah 7,30 da 6 jeep offroad yapmak için haraket ettik. Aslında 2-3 tam donanımlı araç çıkıp keşif yapıp yeni parkurla keşfetmekti amacımız. Neyse önce eski Adana yolundan...

6. jeep

Hunileri Taktık 42 Lastik Ford F250 Geliyor

Sonunda Gaziantep kendini aştı. 3 arkadaş Gökhan Aydın ve ben Göktuğ, ortak girişim olarak bu işe girdik. Malzemeler 1979 model ford f250 custom çift kabin pikap ön dana44 kilitsiz arka dana60 %100 kilit 5,88 ayna mahruti 318 dodge V8 motor T19A ana şanzıman NP205 Arazi şanzımanı 42x15x15...

7. jeep

Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu

Sevgili arkadaşlar 2009 yılında yine içinde olduğum bir Ankara yolculuğu sonucu Gaziantep e gelen 1986 model mercedes G class aracımız, sahibi olan Ökkeş arkadaşımızın İstanbul a gidip aracı bana satmasıyla yeniden sanayi günlerini başlatacağız inşallah. Aracın bütün yapım aşamasıyla kendim...
  8. jeep

Orj. Cherokee Jant ve CJ için Lastik Jant

2003 Cherokee Liberty den sökülen orjinal jant. 16 inç bijon aralığı 114.3 yani XJ,ZJ ve KJ ye uygun. Herhangi bir deformasyon yok. Temiz denebilir. 20 adey orjinal bijonlar dahil. 4 adet fiyat 1200 TL cj den sökülme 30x9.5x15 ya da 16 MT lastik ve orjinal sac jant, yanında uyduruk bir stepne...
  9. jeep

1983 Jeep CJ-8 (Gaziantep)

Sevgili arkadaşlar cj-5 ile vedalaşıp yas tutmam bitince yeniden sanayi heyecanı ve offroad tutkusu adına 1983 model bir cj-8 aldım. İnşalah burada hep birlikte bu aracı yağmurlar düşmeden yetiştireceğiz. Öncelikle aracın bildiğim kadar özelliklerini yazayım. Araç 1983 model boyanın altından...

10. jeep

Satılık Mercedes G 230

Gaziantep teki bütün araçları CJ yapma yolunda atmış olduğumuz adımın ikinci bölümünde Ökkeş arkadaşımızın G si var. Beyaz Defender marmarise gitti. Adam hala arayıp teşekkür ediyor. Fazla temiz geldi sanırım. Araç 86 model benzinli G230 dur. Ne kadar sağlam olduğunu anlatmama gerek yok sanırım...

11. jeep

Satılık Cherokee XJ 97 Offroad Yapılı

Selam arkadaşlar; Cherokee xj 97 model 4x4 off-road için mükemmel Yükseltme kiti skyjaker 6" Safari snorkel Amerikan dodikler Warn ön tampon Warn 9000 vinc Ön sis farları Arka pia Kurt ağzı Ön difransiyel elektrikli arb marka %100 kilit Arka difransiyel power track %90 kilit Webasto marka...
  12. jeep

Warn M8000 Vinç Satılık

Kullanılmış komple revizyon görmüş warn M8000 vinçler satılıktır. Satış opsiyonel olarak olmaktadır. 1. Tercih : Yalnızca vinç. (şalter, kutu, kumanda, alt sehpa, ön istinat silindirleri, kablo YOK) Yeni halat ve dişli bakımı yapılmış şekilde Fiyat 900 TL 2- Tercih : Komple bütün tertibatı...

13. jeep

CJ-5 Kilitli Disk Frenli Ön Diferansiyel Komple Satılık

1980 model cj-5 ime dana44 ön difransiyel takacağımdan dolayı üzerindeki diferansiyel satılıkır. 41/10 ayna mahruti dişli oranı. 600 TL disk fren sistemi komple 1200 TL 4 mafsallı detroit kilit 900 TL 2 adet aks 500 TL 2 adet dualmatik (ön hub) 450 TL kovan 200 TL bilya keçe vs yazmadım...
  14. jeep

CJ için Ön Diferansiyel Kilidi (Satılık)

Kilit 1977 model cj-5 in ön diferansiyelinden sökülmüştür. Dana30 için uygundur. LSD olduğunu tahmin ediyoruz. Sökülme sebebi ön diferansiyeli değiştirdiğimizden dana44 e geçtik. Aldığımız yere aynı fiyata verememizdir. Fiyatı 750 TL dir. En ufak bir sorunu yoktur. Sahibi arkadaşımız Korkut...
  15. jeep

Kahramanmaraş Ahır Dağı Kamplı Off-Road Gezisi (13-14 Şubat 2010)

Gaziantep Ekibi iki hafta önce yaptığı Başkonuş kampını tekrarlamak, zirveyi zorlayıp doğaya karşı galip gelmek için 13 şubat cumartesi günü sabah 6 da yine aynı yerde toplandı. Hafta içinde planlanan araç sayısı 12 idi. Çarşıdaki hesap sabah petroldeki toplanmaya uymadı. Korkut'un cj-5...

16. jeep

Kahramanmaraş Başkonuş Yaylası Kamplı Offroad Gezisi (30-31 Ocak 2010)

Meteorolojiden kar haberini alan ekip, hafta sonuna 2 gün kala gezi planı yapmaya başlamıştı. Başkonuş gezimiz 30 ocak cumartesi günü sabah saat 6:00 da Başpınar Akcanlar petrolde başladı. Geceden beri yağan kar sabah içimizde büyük bir heyecanla uyanmamıza sebep oldu. Geceden hazırlanan...
  17. jeep

Burç Vadisi Offroad Gezisi (Gaziantep) 03 Ocak 2010

Gaziantep Offroad Ekibi haftalık gezilerinden birisine daha imzasını attı. Geziye 3 cj, 2 defender ve 1 Mercedes G olmak üzere 6 araç katıldı. Sabah 7:15 gibi GASKİ göleti kapısından hareket edildi. Hemen Burç gölü sırtlarındaki tepelerde göl manzaralı kahvaltı yapıldı. Devamında tepe...
  18. jeep

Gaziantep'te Yılın Son Offroad Gezisi 27 Aralık 2009

27 aralık pazar günü kargalar kahvaltı yapmadan gaski göletinin girişinde 5 araç buluştuk. Ben aracımın (cj-5) arkasını 5 cm yükseltmiş olarak artık şaftın şasiye vurmamasını umut ediyorum. Korkut (cj-5) yeni karbüratörünü deneyecek. Nuri ve Mehmet arol ise yeni alınan defender için ilk...

19. jeep

Defender Direksiyon Kutusu 2 adet Satılık

87 model defender 2.5 benzinliden hidrolik kutu takıldığı için sökülen kutu satılıktır. Pitman kolu başı bozuktur. Kutu sağlam. Fiyat 150 TL
  20. jeep

Hidrolik Sağdan Direksiyon Sistemi Soldan Defender a Olur mu?

Geçen hafta Suriye Halep ten aldığımız discovery hidrolik direksiyon kutu pompa ve hazne takımı sağdan direksiyon olan bir araçtan çıkma olduğunu anlaşıldı. ;D Fotoğraflarını ekliyorum. Aracımız sağdan direksiyon olsaydı disco defender farkı olmayacaktı. Sol şasi içinden söktüğümüz eski...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri