Arama sonuçlarınız

1. K

Doğalmatik

Ynt: Doğalmatik yaşar kardeşim ilgin için sağol.sonunda buldum. verdiğin linklerdeki hub lar eski sistem. yenisini 185 ytl ye buldum. teşekkürler...

2. K

Ordu Off-Road Kulübü Yokuşdibi Kar-Off-Road Gezisi (30 Kasım 2008)

Ynt: Ordu Off-Road Kulübü Yokuşdibi Kar-Off-Road Gezisi (30 Kasım 2008) kemal kardeşim sağol. trabzonluyum ama izmirde oturuyorum. keşke yakın olabilseydim. bende kendime göre izmir -kemalpaşa dağlarında 1988 dodgemle az çok avunuyorum. road ınızı ilgiyle seyrettim. dedimya ağzımın suyu aktı ...
  3. K

Ynt: Ordu Off-Road Kulübü Yokuşdibi Kar-Off-Road Gezisi (30 Kasım 2008) mükemmel bir road olmuş. aklımın almadığı blazer k5 nasıl olduda şarampole düştü. tam benlik sahneler. ama k5 im yok. tek kelime harika.

4. K

Ynt: Ordu Off-Road Kulübü Yokuşdibi Kar-Off-Road Gezisi (30 Kasım 2008) aklım almadı ya . o k5 nasıl o şarampole girdi. ama güzel macera olmuş. 10 puanlık macera.
  5. K

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 yunus bey merhaba. ilgine teşekkürler. atılganda varmış. 180 ytl. ordan alacağım. başka konu olursa haberleşelim. saygılar...

6. K

Doğalmatik

Ynt: Doğalmatik bu gülme bana iyi geldi biraz rahatladım. Allah ağlatmasın. slm.

7. K

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 merhaba yunus bey. ilgine teşekkür ederim. bu sitede doğalmatik arıyorum diye msj vermiştim. arkadaşın biri bana msj attı doğalmatik nedir diye. meğer dualmatic miş ingilizcesi. ben okunduğu gibi doğalmatik yazdım. gülmekten yerlere yattım. neyse atılganlarda varmış. 185 ytl imiş...
  8. K

Doğalmatik

Ynt: Doğalmatik çok enteresan. gülmekten yerlerdeyim ya. ben dualmatic kelimesini okunduğu gibi duydum ve doğalmatik arıyorum.
  9. K

Doğalmatik

Ynt: Doğalmatik doğrudur. arazili araçların birbirine uyum sağlamadığını duydum. esas isminin hub olduğunu öğrenmiş oldum. saygılar...

10. K

Doğalmatik

Ynt: Doğalmatik arkadaşlar ben adını öyle biliyorum. ön aks kilidi. galiba hub olabilir. saygılar

11. K

Doğalmatik

100 S DODGEM İÇİN ÇIKMA DOĞALMATİK ARIYORUM. SAYGILAR
  12. K

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 merhaba wilde. yazılarını okudum. sen yazmaktan üşenmemiş bir emek vermişsin bende üşenmedim okudum. evet doğa ve insan mükemmel ikili. bende senin kafadayım. keşke hep doğayla iç içe olsam ama bu imkan meselesi. arkadaşlar arsında lakabım doç hasan a çıktı. bende onlara hep şunu...

13. K

O Bizim Hafızalarımıza "Ekmek Arabası" Olarak Girmişti...

Ynt: O Bizim Hafızalarımıza "Ekmek Arabası" Olarak Girmişti... arkadaşlar merhaba. içimdeki 4*4 sevgisi bir türlü dinmiyor.ama bunlar imkan meselesi.ve türküye klasiği olarak bildiğimiz 1988 model bir dodge aldım. gücüm bu kadar. ama içimde kuvvetli bir chevrolet sevgisi var ama beni aşıyor...
  14. K

Çıkma Parça

ARKADAŞLAR BENDE 1988 MODEL DODGE VAR BUNA UYABİLEN DOĞALMATİK ARIYORUM. YENİSİ PAHALI GELDİ. SAYGILAR...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri