Ordu Off-Road Kulübü Yokuşdibi Kar-Off-Road Gezisi (30 Kasım 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kemal52 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 126
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,146
Ynt: Ordu Off-Road Kulübü Yokuşdibi Kar-Off-Road Gezisi (30 Kasım 2008)

lastiğin yazlık lastik hadi 4 mevsim olsun çamurda kilitde olsa iş görmez.ama tabikide kilit olursa daha iyi olur

Etiketler

ersin52' Alıntı:
lastiğin yazlık lastik hadi 4 mevsim olsun çamurda kilitde olsa iş görmez.ama tabikide kilit olursa daha iyi olur
hım şimdi anladım !!

kemal52' Alıntı:
bakın bu lastik konusuna bir örnek verirsem aynı aracın aynı gün sıfır kar lastiğiyle kar ve en basit sayılabilecek çamur performansı

buda en basit çamur performansı

NOT: GÖRÜNTÜLER BU GEZİDEN DEĞİLDİR

Çok güzel bir örnek , ellerinize sağlık, Lastik yere dokunduğumuz tek nokta, zemine uygun değilse gerisi boş.

!..ŞAHİN..!' Alıntı:
benim ısuzunun kardada çamurdada iddiassı yok ama bidahaki geziye traktör lastiği ile gidicem. Fakat sonuç yine aynı olucağından eminim ama şimdi lastiği alım daha sonra sıra traktörde inşaallah. ;D :D

Ben çift kabın 4x4 lerin gitmeyeceği yer yok derdim. Sizin yorumunuz ne, en küçük sorunda patinaja düşüyor. Valla merak ettim. Bu arada Suzuki show yapmış. Sevdiğim bi araçdı şimdi bu sevgi bi kademe daha arttı. Suzuki Türkiye'nin sponsor olması lazım bu araça.

s.a o gün biz de yayladaydık hatırlarsanız kırmızı bi doblo vardı bizdede zincirimiz kırılmıştı aşağı iniyorduk tamir ettirmeye yemek yiyodunuz o sıra sonra biz tekrar yukarı çıkıyorduk yolda geçişmiştik biz çambaşına kadar çıktık ama o araçlardan bizde olsa daha da abartabilirdik böle bi kulübe üye olmayı isterdim iyi günler

1

2

3

Off-Roadcı arkadasLarınn deneme yaptıkLarıı yerLerr sanırımm ßuranın fotoğrafını cekmemişLer :smiley:
ßu arada en yükseğe kimm cıkaßiLdi cokk merakk ediyorumm :smiley:)

4

ßuda ßizim nacizane off-road aracımızz ve coßann kırı :smiley:

5

Vee ßekLenen aN Çamßasıı :smiley:)

6

Vee dönüş zamanıı :(

7

Çoßan çeşmesiininn yukarsıı :smiley:)

ßiz cıkarkenn ßizee güLüoLardıı ama cıkmayı ßasardıkk..! ßiziidee kuLüße aLırmısıınızz :smiley:))

güzell geçmiş ah ah kara kavuşamadım bi !! : )

aklım almadı ya . o k5 nasıl o şarampole girdi. ama güzel macera olmuş. 10 puanlık macera.

mükemmel bir road olmuş. aklımın almadığı blazer k5 nasıl olduda şarampole düştü. tam benlik sahneler. ama k5 im yok. tek kelime harika.

1234

kelesuhasan' Alıntı:
mükemmel bir road olmuş. aklımın almadığı blazer k5 nasıl olduda şarampole düştü. tam benlik sahneler. ama k5 im yok. tek kelime harika.
kolayı var gel katıl bize hayatını yaşa bize yakınsan her zaman bekleriz bizde adrenalin bol

kemal kardeşim sağol. trabzonluyum ama izmirde oturuyorum. keşke yakın olabilseydim. bende kendime göre izmir -kemalpaşa dağlarında 1988 dodgemle az çok avunuyorum. road ınızı ilgiyle seyrettim. dedimya ağzımın suyu aktı . sisdağı bizim yaylamız. tam ofroad lık yerler ama zaman ve para meselesi. başarılar diliyorum. saygılar...

ya super ya bıde o 1992 model ısuzu o oyle ne yapmıslar o arabaya ben satmıstım bendeydı helal olsun ya bızede haber versenızde gelsek

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR