O Bizim Hafızalarımıza "Ekmek Arabası" Olarak Girmişti...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iceman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,913

iceman

Kamp III
Yer
Tekirdağ-İstanbul
Biz onu hep Ekmek Arabası olarak bildik..Sıcacık ekmekleri bize ulaştırırdı hep ama artık o da değişti...
İşte o değişim...

big_7431357_438007_8z5h899.jpg

big_7431357_438007_8560882.jpg

big_7431357_438007_kyc5275.jpg

big_7431357_438007_f2zp066.jpg

big_7431357_438007_y4sa751.jpg

Bence iyi bir usta ve iyi bir projelendirme ile çok başarılı olabilirmiş.Çünkü mat siyah boya akıldakinin güzel bir dışavurumu olmuş lakin arka dikey bagaj kapağının kilitleri ile göbeği kesilmiş jant kapakları ile hüsrana uğradım.
Eldeki imkanlarla güzel birşey yapılmaya çalışılmış. Emek harcanmış.
:smiley:

Etiketler
Ynt: O Bizim Hafızalarımıza "Ekmek Arabası" Olarak Girmişti...

evet baya ugraşılmış baya emek harcanmış bencede aracın eksigi güzel bir cant ve lastik kombinasyonu oda oldumu baya iyi durur

aracın ilanı ;D

http://www.sahibinden.com/cok_ozel_yerli_hammerWQQaXQQ7431357WQQpXQQdisplayitem

ifade aynen bu ''TÜRKİYEDEKİ HAMMER TEK ÖRNEK BU''

hummer oldu hammer ;D

az daha uğraşılsa daha güzel oolabilirmiş ama bence bu haliyle suluboyayla boyanmış gşbş duruyor

hakanhoca' Alıntı:
az daha uğraşılsa daha güzel oolabilirmiş ama bence bu haliyle suluboyayla boyanmış gşbş duruyor
harbiden sulu boyaylan boyanmıs sanki ben bu aracı gördüm altını görseniz sanzımanla asfaltın arasına bir teker belki sıgar  o kadar alcak sanzımanı ama içi cok hoş tebrik etmek lazım
telsiz felan var kolonlar teyp cok mükemmel iç dizaynı

arkadaşlar merhaba.
içimdeki 4*4 sevgisi bir türlü dinmiyor.ama bunlar imkan meselesi.ve türküye klasiği olarak bildiğimiz 1988 model bir dodge aldım. gücüm bu kadar. ama içimde kuvvetli bir chevrolet sevgisi var ama beni aşıyor gerek yakıt gerekse fiyat bakımından. neyse benim doça uygun çıkma çelik jant ve önlere doğalmatik arıyorum. keseme uygun fiyat olursa alacağım.siteyi yeni keşfettim. güzel bir site.hepinize saygılar.

hayırlı olsun aracın bende istiyorum bir dodge ama olmuyor işte nerden yazıyorsun biz istanbuldayız

ben bu arabayı biliyorum bizim muhtarımıın oğlunun aracı
sahibide bizim arabayı biliyordur ben oğuzun kardeşiyim
4X4x siyah dodge wagoner

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR