Arama sonuçlarınız

1. selin22

Karavanda Evcil Hayvan

Kediyi bebeklikten arabaya ve tasmaya alistirirsaniz her yere kopek gibi goturebilirsiniz. Bir de sakin huylu bir kediyse isiniz cok daha kolay. Ama yetiskin kediyi alistirmak imkansiz gibi bir sey. Ben denedim olmadi. Instagramda henrythecoloradodog ve sukiicat sayfalarini incelemenizi...

2. selin22

1915 Çanakkale Köprüsü

Hafta başı İstanbul'dan Bodrum'a gitmek için Osmangazi Köprüsü yerine, feribotla Yalova'ya geçip ücretsiz yolu kullanmaya karar verdim. Ancak çok dikkat etmeme rağmen yol üzerindeki radarlardan birine yakalandım ve 7 kilometre için 400 küsür lira para cezası yedim. Özellikle istanbul-izmir...
  3. selin22

Kolay Kurulabilir Karavan Tentesi

Evet o secenegi buldum ancak uzun yazilar icin kullanmaya uygun bir secenek degil gibi. Daha bir pratik yolu olsa iyi olurdu. Tesekkur ederim 🙏

4. selin22

Telefonun klavye menusunde sesli giris icin Turkce desteklenmiyor benim telefonumda. Siz bir uygulama vasitasiyla mi yapiyorsunuz? Oyleyse uygulamanin ismi nedir acaba?
  5. selin22

Ben genelde telefondan (Samsung) yaziyorum. Surekli Turkce kullandiran bir klavye bulamadim. Tuslarin uzerine uzun bastiktan sonra Turkce karakter veren bir secenek var o da uzun yazi yazmak icin pratik bir secenek degil. Telefon icin de bildiginiz bir yontem var mi?

6. selin22

Haklisiniz :) ben de ayri yazilmasi gereken de'lere ki'lere vs. cok takigim :) Elbette bir cozumu vardir ancak ben hic kullanmadim. Aliskin olmadigimdan ve beni cok ugrastiracagindan yazmayi hepten birakabilirim :) tembellige bahane cok ama uyariniz icin tesekkur ederim klavyelere bir bakacagim :)

7. selin22

Ingilizce klavye kullanmanin azizligine ugramis olabilirler :)
  8. selin22

Fotografini da buldum. Bahsettigim cubugu, citayi, okla gosterdim.
  9. selin22

Yagmur gecirmiyor. Gunesi de yeteri kadar kesiyor. Yalniz kollari takacaginiz aparatlari tenteye 1.5 2 karis uzakliga sabitleyin. Cok altta olmasin. Boylece tente gergin duruyor. Alta montaj yaparsaniz tente bel veriyor yani ice dogru bombeli duruyor. O zaman yagmur sulari ustunde birikir ya da...

10. selin22

Bir de geceleri yildizlarin altinda oturmak varken tepemde bir bez parcasiyla oturmak da hosuma gitmiyor. Gunes egilir egilmez tenteyi kapatiyorum.

11. selin22

Ben de yaz geceleri dahi kapatiyorum.
  12. selin22

Ruzgarda arkaya savrulmamasi icin uclarindan muhakkak bagliyorum. Bir de gece yatarken, karavani terk edip bir yerlere giderken tenteyi muhakkak kapatiyorum. Acip kapamasi kolay oldugu icin usenmiyorum. Raya gecirilen tente zor takilip sokuldugu icin yuruyuse giderken sokmemistim ve dondugumuzde...

13. selin22

Merhaba, ben cekme karavanima once raya gecmeli tente aldim ve cok pisman olup ilk kampimdan sonra hemen iade ettim. Takmasi cikarmasi toplamasi kaldirmasi tam bir bas belasiydi. Onun yerine Albina Tente firmasindan kasetli tente siparis ettim ve kendim monte ettim. Tek basima iki dakika...
  14. selin22

Alba Fold 2 Elektrikli Bisiklet Incelemesi

Cok tesekkur ederim 🙏
  15. selin22

Alba Fold 2 Elektrikli Bisiklet Incelemesi

Kisa mesafeler icin araba yerine bisiklet kullanmak istedigimden elektrikli bir bisiklet arayisina girdim. Ozellikle elektrikli istememin baslica nedeni ise hem dizimdeki rahatsizlik hem de yokuslari yorulmadan cikabilmekti. Internette arastirmaya basladigimda 7-8 bin TL bandinda Volta, Rks...

16. selin22

Karavanda Ateşli Silah ?

Tedbirli olmakta her zaman fayda oldugunu dusunuyorum. Oncelikle kendimi korumaya ihtiyacimin olmayacagi yerler secmeye ozen gosteriyorum. Kirik camlarin, bos alkol siselerinin ve coplerin oldugu yerlerden, su kenarlari ve manzarali yerlerden uzak duruyorum. Telefonun cekmedigi yerlerde jandarma...
  17. selin22

Duster Mı Ya Da Ikinci Araç Olarak Niva Mı?

Ben 4x4 Duster i hem sehir icinde hem de cok bozuk koy yollarinda kullaniyorum. Ortalama 5.5 litre yakiyorum. Gayet memnunum. Iki arac demek iki vergi sigorta bakim masrafı demek. Duster tek araba olarak her kosulda isimi goruyor. Ayrica 1 tonluk bir karavani da rahat bir sekilde cekiyorum. Yani...
  18. selin22

Tüketim Alışkanlıklarımız Hakkında

Yanlislikla tekrar eden mesaj silindi.

19. selin22

Dediginize katiliyorum. Herseyin kendisi icin yaratildigini sanan homo sapiensin koca bir gezegeni sona surukleyip sonra da kurtarmaya calismasi cok kustahca. Evrene baktiginizda biz konusurken bile milyonlarca gezegen, gunes sistemi yok oluyor ve doguyor. Ancak nasil olsa hersey yok olacak...
  20. selin22

Ben de vegan ya da vejetaryan degilim ancak kirmizi et tuketimini elimden geldigince azaltmaya calisiyorum. Baligi ise civa zehirlenmesi yasamaya ramak kalaya kadar tuketiyorum :) raki civa zehirlenmesinin panzehiri olsa gerek bugune kadar gelebildigimize gore :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri