Arama sonuçlarınız

1. feyz

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

konuya cevap yazan veya mesaj yoluyla ulaşan herkesi ekledim. atladığım varsa ulaşabilir, gecikme için ise kusura bakmayın. grubun geneli jeep kullanıcılarından oluşuyor lakin dostluğumuz bakidir. tabi ki de ekleyebiliriz.

2. feyz

Discovery 2 Hd Tribün ( Tork Konvertör )

hd diye geçen p38'in türbiniyse p38lerin türbininin hd versiyonu olmaması gerekir ki zaten fabrikasyon hd olsun. ama o da var. disco2 hd türbinleri farklı diye biliyorum, lazımsa araştırma yapalım.
  3. feyz

Çalışma Ve Rolanti Problemi

obd gibi bir yardımcıyla bağlayıp baktınız mı hata var mı? sorun bir sensörden veya ateşlemeden gibi görünüyor.

4. feyz

Freelander Yağ Kaçaklari Hk

yere akmıyorsa terleme yapar. tam olarak nereden yaptıklarını bilmek gerek, motorda genelde krank keçelerinden yapar, difransiyelde de yanlış yağ seçiminde yağ terletme yapabilir veya keçeden de yapabilir. şanzıman ise tartışılır. terleyen yerlerin fotosunu atarsanız eğer daha net bir cevap...
  5. feyz

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

qw point'i öneriyorlar bursada. mekanik için de birlik oto ali osman zırtlan.

6. feyz

96 Zj Günlüğü

arkada lsd kilit varsa eğer 75w140 motul,mobil kullanın. bir de lsd katkısı koyarsanız çok iyi olur. direksiyon kutusunda keçelerde ciddi miktarda bir yağ akıtma varsa revizeye gidebilirsiniz. kutu revizesinde pek bir şey yok açıkcası, benim mekanikçim hayatında ilk defa wj kutusu revize...

7. feyz

Kale Mi Kada Mı?

hayırlı olsun, lakin tek sıra radyatör bana pek akıl işi gelmedi.. umarım sorun yaşamazsın. kale'yi öneririm ki ürünlerini kullananlar memnun, yerli üretim, yerli garanti her şekilde yardımcı olurlar diye umuyorum. yan sanayiye yönelince işler değişir, paraya bir tık daha kıyılıp mishimoto...
  8. feyz

Wj Yağ Değişimi

liqui'den ceratec'i yağ yakan motora koymayın. yağ yakan arabalara motor temizleyici, motor yenileyici, bor vs. gibi katkılar koymayın.. onlar halihazırdaki sistemi temizler ve motoru kucaklarsınız. restore'ye gelince, kaliteli markadır, engine restorer ürününü sağlam araçlarda kullandım ve...
  9. feyz

Zj Tape Code'u

yanlış düşünmeyi geçtim, yanlış bakıyorsunuz :) konu açmıyorum, foruma girmeyeli bir süre olmuş, konulara yanıt veriyorum.

10. feyz

Zj Tape Code'u

@DEŞİFRE kamil, yetkili servis falan, ne gerek var böyle şeylere, 80TL'ye çözmüş adam. alla alla. :) :)

11. feyz

Grand Cherokee 2002sol Ön Kapı Camkilit Açmadüğmeleri

acelesi varsa, sıfırı veya çıkmasını ülkemizde kolaylıkla temin edebilirsiniz. yoksa eğer, ebay, aliexpress vs gibi yerlerden temin edebilirsiniz.
  12. feyz

2.7 Crd P0702-p2502 Hata Kodlari Yardim

2.7 wj'lerde kronik vites kartı sorunu var. P0702 hatası meşhurdur, siz de aynı dertten muzdaripsiniz. Büyükşehirlerde bazı elektrikçiler tamir ediyor, çıkma almanızı önermem, ya tamir ettirin ya sıfır alın. Öyle yapmasının nedeni aracın 3.viteste kalmasıdır, şanzımanınız LIMP modunda. Yani...

13. feyz

Amarok 15 Jant Uygulaması Yardım ???

15 jantta olan at/mt/extreme tip lastiklerin neredeyse hepsinin 16 jant için de ölçüleri var. diskler vs 15 janta sığmaz, sığsa bile pek sağlıklı değil havalandırması olmaz. en iyisi 16.
  14. feyz

Off-road Için En Iyi Pick-up?

uzun yıllar bineceğim dersen eğer toyota der geçerim. profil fotoğrafımdaki araç, "1985 Toyota Hilux LN65" ve hala ayakta ;)
  15. feyz

Offroad Arazi Aracı Seçiminde Yardım

land cruiser, grand cherokee, discovery.. sonrası tamamen tercih meselesi. bu üç araç hakkında detay verebilir, uzun uzun konuşabilirim. telefon numaranızı pm ile göndermeniz yeterli.

16. feyz

Xj Ailesine Katılmak Istiyorum

üç teybe 8500 kamil.. sen beni dinle, al 94 h.o bi xj, rahatına bak. ha, bulursan söyle ama önce ben alayım :))
  17. feyz

2011 Wh 3.0 Crd Araca Off Road Aksesuarlari Yapmak Mantikli Olurmu

hepsi mümkün. numaramı özelden ileteyim, yarın müsait bir vaktimde araşır fikir alış verişi yaparız. detayları da buradan paylaşırım ki herkes faydalansın.
  18. feyz

İzmir Bornova Ay Yıldız Offroad Team

tanışalım tabi ki. 05384699706

19. feyz

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji / İstanbul - 2018

tabi ki,irtibatta kalalım. numaramı arayabilirsiniz ilk mesajda mevcut.
  20. feyz

Grand Cherokee 4.7 Savrulma Hak

sadece marşa basıp yürütmekten.. jeep nazlı gelin gibidir, ilgi ister.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri