Arama sonuçlarınız

1. ahmetbabacann

Dodge Durango 5.9 Arıyorum

Selamlar dostum 0530 354 6765 no ya, whatsapptan mesaj gönderirsen görüşelim.

2. ahmetbabacann

Boğaz Camping

Hala geçerliliğini koruyor
  3. ahmetbabacann

1996 Model 5.2 Zj Ile Denizli'den Selamlar

Merhabalar muhtemelen 1. Probleminiz tahminimce vites kolu tam olarak P ye oturmuyor. Ustaniz kolaylıkla alttan konumu düzeltebilir. 2. Problemi de dinlemek gerekir fakat bana şaft gibi geldi. Yine de sadece tahmin.

4. ahmetbabacann

Merhabalar dostum, Gezenbilir Jeepers diye grubumuz whatsapp grubumuz var. Katılmak istersen...

Merhabalar dostum, Gezenbilir Jeepers diye grubumuz whatsapp grubumuz var. Katılmak istersen numaranı gönder seni de alalım.
  5. ahmetbabacann

2018'de Mtv'ye %40 Zam Geliyor..!!!

Katılmıyorum kesinlikle. Savunma sanayiine para gömeceğimize eğitime, sevgiye para gömsek havalara uçarız, kimse bizi tutamaz.

6. ahmetbabacann

Sözüm meclisten dışarı, herşeyi de hakediyoruz.

7. ahmetbabacann

Burada anladığım konuşmamın yanlış anlaşıldığı. Belki siz alışmadınız bilemiyorum ama bir işveren olarak kazandığımın neredeyse yarısından fazlasını devlete ödediğimden, bu zam bana devede kulak kaldı. Bir süre sonra acıtmamaya başlıyor anlayacağınız. Benim katılmadığım tek nokta vergiler arttı...
  8. ahmetbabacann

5.2 grand cherokee için konuşuyorum. 97 model için 21.000 kasko bedeli mevcut. Bu durumda 10% dahi olsa, 40% zam geldikten sonra yine yaralanabiliriz.
  9. ahmetbabacann

Anlayamadım hocam

10. ahmetbabacann

Zaten kasko bedeli muhabbetinden dolayı 2 alt dilimden yani 6 aylık 450 küsür tl ödüyoruz bu da demek oluyor ki 180 lira fark edecek. Yılda 360 tl eder 10 yıl binerseniz 3600 tl eder. 10 yılda iki mt lastik parası

11. ahmetbabacann

Valla ben ne kadar aksini söylesem de değişen birşey olmayacak. Demem o ki sık eleyip ince dokuyan insan zaten yakıtını bile yetiştiremez. Mtv sonraki dert oluyor. Siz aracınızı sevebilirsiniz size lafım yok ama bende hem 7.5 saniyede 100km/h ulaşmayı hemde arazide dans etmeyi seviyorum.
  12. ahmetbabacann

5.2 grand cherokee kullanıma göre 0,70 tl ile 1 tl arası yakıt sarfediyor. Demekki yılda 500 km daha az yol yapmamız gerek. Günde 1.36 km daha az gidin arkadaşlar ama vergi için aracınızdan soğumayın :) Ekonominiz iyi ise vergisine yakıtına parçasına bakmayın alın bu zevki tadın. Yok ekonominiz...

13. ahmetbabacann

Kayserİdekİ 5.9’a Dİkkat

Arkadaşlar Kayseri’de satılık durumda olan 33 BFA 54 plakalı 5.9 araca dikkat edelim arkadaşlar. Araç sahibi aracın temiz orjinal olduğunu, ufak bi kaç hasar kaydı olduğunu söylemesine rağmen araçta 2006 yılına ait PERT KAYITLI 22.000 lira hasar kaydı mevcut aman dikkat.
  14. ahmetbabacann

Yeni Evlat.. 2005 Wj 2.7 Crd..

Hayırlı olsun kazasız belasız :)
  15. ahmetbabacann

ZJ DE GERİ VİTESTE, SAĞ AYNA AYARI

Araya takılan bir aparatla dediğiniz durum mevcut hale getirilebiliyor. Yani standart donanımda muhtemelen yok fakat universal bir donanım olarak sonradan eklenmiş olması kuvvetle muhtemel. Ara aparat için incelemenizi öneririm.

16. ahmetbabacann

94 Grand Cherokee Hararet Sorunu

Sağol dostum sayende
  17. ahmetbabacann

Bence pek bir alakası yok davlumbazla. Termostat değişimi ve radyatör temizliğine gidin öncelikle. Würth radyatör temizleme sıvısını motor soğutma suyuna ekleyin. Bir süre araç rölantide çalıştıktan sonra radyatör alt hortumunu söküp pislikleri ve sıvıları boşaltın. Daha sonra 3-4 defa saf su...
  18. ahmetbabacann

Valla bende tur atan bi tek parça var o da fan, onun dışında davlumbazım sağlam ama tur attığını görmedim. Ben çok mu yanlış anladım acaba?

19. ahmetbabacann

Tam olarak anlayamadım hocam neyi sorduğunu
  20. ahmetbabacann

dostum önce termostat değişimini dene birde radyatör temizleyici kullan, umarım sorunun çözülür. Bende de aynı problem vardı o şekilde çözdüm.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri