Arama sonuçlarınız

1. baydundar

Eski İzciye Destek :)

Her türlü bilgi için herkese çok teşekkür ederim. Mükemmel bir tatil oldu. Bayramı muğla da yazlık evimizde geçirdikten sonra Salda Gölünde güneşin alnına kamp atmak gibi bir çılgınlık yaptık. İyi ki de yapmışız. Arkadaşlar burası rüya gibi bir yer. Sanki başka bir gezegendeymişsiniz hisai...

2. baydundar

Süper anlatımlı oldu [emoji106] emeğinize sağlık SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. baydundar

Bu çok iyi bi haber! Çok teşekkürler, resmi bekliyorum SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. baydundar

Bilgiler için çok teşekkür ederim. Köpük kapağı açılıp kapandığı takdirde mi 3-4 gün soğuk kalabiliyor acaba? SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. baydundar

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Ferrino ya baktım fakat arpenaz fiyatı ile 3 kat fark var. Thermaresti de aradım fakat marka hakkında sadece mat bulabildim ne yazık ki. SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. baydundar

Katlanır Masa Sandalye Tavsiyesi

Decathlon fiyat kalite performansı için iyi görünüyor. Kullanmadım ama fiyatları uygundu. SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. baydundar

Gideceğim deniz ve göl kenarı, ova, vadi vb. yerlere hatchback(golf 5) araçla gitmeyi düşünüyorum. Dağ bayır şimdilik narin bir hanımefendiyle zor görünüyor. Önce alışması lazım. Oyüzden ağırlık ve hacim kısa vadede problem olmayacak gibi görünüyor. SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  8. baydundar

Merhabalar, Öncelikle ilk konumu açıyor olmanın verdiği heyecanla hepinizi selamlıyorum. Tecrübelerinize dayanarak bana yardımcı olmanızı umuyorum. Çocukken birçok bölgede izcilik yaptım. Aradan 15 sene geçti ve şimdi nişanlımla beraber bu heyecanı tekrardan yaşamaya karar verdik. Eskiden...
  9. baydundar

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

Selam Nuray, bunu avrupada yapan birsürü genç insanlar var. Özellikle Türkiye'de tedirgin olman çok normal. İlk başta yapman gereken, yalnız çıkmamak. Enazından yanında koruyucu bir doberman, german shepard ya da malinois olması gerek. Eğitimini iyi aldığından emin olmalısın. Sana güven...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri