Arama sonuçlarınız

1. I

Grand Chrokee 2.7 Yada 4.7 Almak Istiyorum Ama?

120 km çok afaki bir hiz. Bu aracın herzaman çıktığı bir hiz değil. Doğal olarak tasarrufluda degil. Ben böyle bir sistem üretsem ve buna tasarruf amacı koysam bunu 50 60 km gibi hızlarda yaparimki hız sınırlarında tasarruf yaptırsin. Sanırım benim demek istediğim tam anlaşılamadı.aracta 2wd...

2. I

Teşekkürler. Ben aracı goturdugim serviste sorduğun zaman bu aracın 60 veya 70 km hızdan sonra 2 çekere düştüğüne dair bilgi almıştım lakin tatmin olmadım. Biraz araştırırken yine bu sitede çekiş sistemeleri ile alakalı başlıkta quadra drive sisteminin quadra trac sisteminin geliştirilmiş...
  3. I

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Merhabalar. 2002 2.7 crd sahibiyim. Konyada yaşarım mümkünse iletişim paylasabilirmiyiz. Özelden mesaj atabilirmisiniz. Birbirimize yardımımız dokunabilir. Görüşmek üzere.

4. I

Merhaba arkadaşım. Ben 1 yıldır 2002 model 2.7 crd sahibiyim. Aracim 175000 kmde ve aldigimda 154000 kmde idi.Senin gibi bir hayalle başladı benim yolculuğum da. Çocukluğumun karizma arabasına vakti gelince sahip olmak istedim. Çok araştırdım bikac yıl boyunca fikri olusturdum kafamda. En son...
  5. I

2.7 Crd Düzensiz Calisma Ve Su Eksiltme.

Arkadaşlar merhaba. 2002 model 2.7 grandcherokee sahibiyim. Aracım 161 000 km de. 3. Sahibiyim. 1. Soru: Aracım şu anda 3 güne bir su lambasını yakıyor. Yaklaşık 1 litre su ekliyorum sonra 3 gün veya 4 gün geçiyor tekrar o kadar ekliyorum. Sebebi hakkında fikirlerinizi alabilirmiyim. 2. Soru...

6. I

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

arkadaşlar merhaba. aranıza konyadan katılıyorum. ismim FATİH, yaşım 30 mesleğim mimarlık. uzunca bir suredir siteyi bilgi almak amaçlı takip ediyorum. bu sitedeki dolu bilgiler sayesinde 2.7 crd grand cherokee araç aldım. herkese tesekkur ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri