Arama sonuçlarınız

1. wanted

(2 x 2 Tabanway ) Çaykara Demirkapı Balık Gölü Kamp ( mayıs 2012 )

hafatasonu gerçekleştirdiğimiz balık gölü kampı şimdilik foruma 2x2 katılıyoruz inşallah 4x4 lü gezilerimizide paylaşırız

2. wanted

Off - Road Tutkunluğumun Suçlusu Sizsiniz.

evet suçlusu sizsiniz bu offroad virüsünü alamama sebep sizsiniz bu virüs damarlarımda dolaşırken normal bir binek araba almak bana nekadar mantıklıda olsa mantıksız geliyor. Hayallerimi gerçekleştirmel istiyorum . Bunun içinde bu virüsü bulaştıran gezenbilir ailesinden yardım istiyorum...
  3. wanted

Sabah İlk İşi Gezenbiliri Açmak Olanlar

gezenbilir hastalığına fena halde yakalanmış olan ben sabah ilk işim olarak büroya geldikten sonra gezenbilirdeki gelen mesajlara bakmak sonrada okumadığım mesajlara göz atmak varmı benim gibi bu hastalığa tutulan

4. wanted

Atölye Olarak da Kullandığımız Garajlar !..

bu konuyu çok merak ettiğim için ve ilerde haylini kurduğum evimdeki garaj ve atölyemin detaylarını oluşturabilmek için bu başlığı açıyorum moderatör arkadaşım yanlış yere açtıysam kusura bakma hep filimlerde yada yabancı sitelerdeki forumları gezdiğimde görüyorumki adamlar kendileri...
  5. wanted

Trabzon 1. Havacılık Şenliği Uzungöl

trabzonda beşirli sahilinde uçarken gördüğümüz abilerimizi daha yakından gördük güzel ve iyi organize edilmiş bir organizasyondu akut sivil savunma ordaydı güzeldi http://s623.photobucket.com/albums/tt319/wanted_smd/havacilik%20senligi%20uzungol/?start=all

6. wanted

Toplam Online Olma Sürelerimiz

arkadaşlar belki gereksiz bir başlık olarak bulabilirsiniz am ben merak ettim ondan açıyorum benim Toplam online süreniz: 2 gün, 6 saat ve 50 dakika. diiyor ya sizinkilerde

7. wanted

Trabzon'da Hafta Sonu Kaçamağı 22.03.2009

Uzun süredir yapmak istediğim ama bir türlü gidemediğim motorla Zigana turunu yapabildim. Sabah havanın güzel olmasını fırsat bilerek çıktığım yollara Maçka'da benzinimi fulledikten sonra (Fuii depom 20 TL ye doluyo bu arada) İlk durduğum yer Hamsiköy'ün yakınları
  8. wanted

Trabzon - İstanbul Karadeniz'i Seyrederek...

slm bu biraz geç kalmış ama hep paylaşmayı istediğim benim ilk kamplı uzun gezim. 2006 skyteam sm200 süpermoto 200cc hava soğutmalı siz abilerim kadar olasada benim de motorumda yükseltme kiti var . dişli karbürator ve egzoz modifiyesi var. düldülüm benim. 2008 ağustos ayında çok önceden hayal...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri