Arama sonuçlarınız

1. metinbisikletci

Hymercar Family 3 Hakkında

Kazasız belasız sağlıkla inşallh
  2. metinbisikletci

Birde dikkatimi çeken. Her 2 araçta 32 yıllık boya ile duruyor. Hiç i boya istemez 32 yılda

3. metinbisikletci

Kardeşim bahse konu araç kaç motor bilmiyorum benimki 2500 düz dizel aldığımdan beri yollardaki hızım 80... 90 km arasındadır zaten alkovenli oluşu süratli engelliyor hadi bastım desemde 100 ü geçmiyor zaten . Ben çok memnunum aracım açok masraf yaptım görenlerin.. Sat bana.. Dedikleri bir...
  4. metinbisikletci

Aynı aracın alkovenlisini 23 senedir kullanıyorum. Bu hymer araçların hepsi kiralık tan çıkmadır ve parça ve usta sıkıntısı vardır. Kim yok derse yalandır ha bi başka yalanda. Bu aracın parçaları pejo j 5 ile aynıdır.. Koca ülkede j 5 sayısı 3 ü 5 i geçmez bizim araçlardan piyasada yok j5 hiç...

5. metinbisikletci

Kaş Kamping Fiyatı 500 Tl Yapmış

Bu sözde kampta sezonda yerbulamazsınız çok dar bir alan ve denize gitmek için ana yol geçip ölüm tehlikesi atlatacaksınız gitmeyelim protesto edelim filan.. Kendinizi hiç yormayın bu rakamlardan rahatsız olmayanlar varki hiç birimizin yorum hakkı yok

6. metinbisikletci

Kaş Kamping Fiyatı 500 Tl Yapmış

Arkadaşlar kendinizi yormayın boykot edelim filan sezonda yer bulunmuyor burada bu arada denize gitmek için ana yol geçip ölüm tehlikesi atlatıyorsun ama dediğim gibi yer bu sözde kampta demekki bu rakamlardan rahatsız olmayanlarda var hiç birimize bir şey söylemek düşmez
  7. metinbisikletci

Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

He gemel bakım beş bin lira yer bu daha başlangıç
  8. metinbisikletci

Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

Kardeşim Hymer 55 i 1999 dam beri kullanıyorum çok keyifli müthiş bir karavan ancak parçası sıkıntı tamircisi ve anlayanı az tam 20 yıldır biniyorum ancak çok sık masraf çıkartıyor hiç bir şeyi yok dedim geçen baskı değişti 2000 lira alacağın Hymer 55 i toplamın zor olur piyasada çok az ve...

9. metinbisikletci

Turuncu Bir T2'den Hymer 55'e

20 yıldır hymer 55 kullanıcısıyım her konuda yardımcı olurum

10. metinbisikletci

Hayıklı Merada Termal Dikili

Sayın Karabulut verdiğiniz bilgi için teşekkürler ..Kazasız belazız geziler dilerim.
  11. metinbisikletci

Yayla Mocamp (Ankara-İstanbul yolu 110.km)

Güzel 1 kamp alanı Motokaravan hafta içi 2 kişi 80 lira -- hafta sonu 2 kişi 100 -- lira.Her mevsim geceleri soğuktur

12. metinbisikletci

Kısa Geziler, Karşıyaka

Eski şifremi defalarca denedim kabul etmedi bende arkadaşlarıma rica ettim beni tekrar üye yaptrılar. İsim değişikliğim o yüzden .Gittiğim yerlerden resim yayınlamıyorum çünki bilmem ben bir yerde 2 dakika oturamam b sayarıda ne severim nede bilirim bilmekte istemem sıkılıyorum ...

13. metinbisikletci

Kısa Geziler, Karşıyaka

Sevgili doktor ve sayın Maranga 44 ,karavan gezilerimde hiç ama iç kimse ile muhatap olmam (karavancı dostlar hariç ) dolayısı ile tanımadığım kişilerle tek kelime konuşmam selam almam selam vermem kendi kendime bir adamımdır zaten benim seyehatlerim sadece eşimle beni ilgilendirir ve...
  14. metinbisikletci

Kütahya Yoncalı Kaplıcaları

Sayın Süleyman bey.motokaravanımda trumatic soba var ancak gün içinde uzun bir süre ya kaplıcadayım ya dışarılarda bisiklete biniyorum yada koşuyorum hal böyle olunca akşam üzerleri yaktım sabaha kadar yandı ( ocak, su ısıtma ve ortamı ısıtmada ) bir büyük Aygaz tüp 10 gün gitti...
  15. metinbisikletci

Kısa Geziler, Karşıyaka

Sayın arkadaşlar , tecrübelerime dayanarak yazıyorum gün içinde denize yakın yada denize sıfır alanlarda konaklarsanız uyku zamanı mutlaka o alandan uzaklaşıp iç taraflarda daha sakin alanlarda geceleyin yaz kış her denize yakın alana araba ile gelip gürültü yapan insanlarla karşılaşırsınız...

16. metinbisikletci

Kütahya Yoncalı Kaplıcaları

Sayın arkadaşlar ,çok sık geldiğim Kütahya Yoncalı kaplıcalarını kaplıca keyfi olan arkadaşların ziyaret etmesini isterim.Çok sayıda tesis mevcut ancak ben uzun bir süredir çok sevip keyf aldığım Osmanlı tesislerinde kaplıcadan faydalanıyorum .Bir önceki yıl bu alanda motokaravanımda eşimle...
  17. metinbisikletci

Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

Arkadaş neden sürekli aynı resimleri yayınlıyorsun , sağ taraftan çekilmiş kahve sol taraftan çekilmiş kahve .bu resimlerin espirileri ne?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri