Arama sonuçlarınız

1. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

3.7 Lİberty Abs Işiği

Sayın Forum Sakinleri; Bu sabah çok yoğun yağış alan İstanbul da aracımla işe geldim.Daha güvenli gelmek adına aracımı 4part tıme ile kullandım ve çok şükür sıkıntı yaşamadan işime geldim.Park yaparken arazi vitesini eski konumuna getirdim,akşam iş çıkışı araca bindim ve ABS ışığının yandığını...

2. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

3,7 Motor Tapası Ihtiyacı Acil

Sayın Forum sakinleri 6 tane motor tapası ve silindir tapası değiştikten sonra aracımı bugün aldım,malzeme bişey tutmuyor ancak tapalara ulaşmak için motoru bile askıya aldığını söyledi usta.....450 TL ye mal oldu.Çıkan tapalrın hemen hepsi çürümüş yada delinmiş.Bu tapalar bence bu araçların en...
  3. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

3,7 Motor Tapası Ihtiyacı Acil

Merhaba ; 3,7 Libertim bayağıdır su eksiltiyordu,baktıracam baktırayım derken bugün felaket gerçekleşti. Aracın altından sular akmaya başladı ve hararet yükseldi,ilk bulduğum benzinliğe sığındım,ordan bir kahraman yattı altına aracın ve motor tapalarıdan su kaçırdığını söyledi.Telefon trafiği...

4. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

3.7 Seçİm İçİn Yardim Lütfen

Bu arada evdeki bilgisayardan yazdım eski hesabımdan gitti esaj,ama bunun şifresini hatırlamadığımdan yeni hesap açmıştım
  5. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

3.7 Seçİm İçİn Yardim Lütfen

3,7'nin bagajdaki 12 volt çıkışına sürekli vaziyette buzdolabı takılı kalırsa aküm bitermi ? :(

6. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Hayır yaptıramadım ,sigortadan kazalı resimlerine bakayım dedim,plaka değişikliğinden dolayı göremedik. Satıcı ikinci kez ilanı verince 36.000 TL fiyat yazmıştı,birkaç gün içinde 32,500 TL olarak indirdi.

7. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Aynı bölgede bir arkadaşım aracılığı ile araca ekspertiz yaptıracağız.Bunun bir faydası olurmu acaba ? Aracın herşeyini öğrenebilirmiyim bu şekilde ?Aracın 2010 yılında 33 plaka iken perte ayrıldığı bilgisine ulaştım ancak plaka değiştiği için fotolarına ulaşamadım.
  8. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Sanırım bu WJ için İstanbul yolu gözüküyor...Hayırlısı diyelim.Bu arada Gaziantep taraflarında bana en azından araç ile birkaç tur atıp yardımcı olabilecek forumdaşlarım varsa çok memnun olurum.Çağdaş - 0542 691 99 44
  9. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Sayın Bakas ,istediğim araç bu yani 4.7,kasa olarak da diğer yazdıklarınızdan daha güzel bana göre.Ben yazdıklarınızdan şunu çıkardım en az 5 sene bineceksem,yani ilk aracım olduğu için kısa sürede pes edip satmayacaksam alabilirim. Yani ben kendimi şu yazdığınız satırların içinde gördüm. '' Bu...

10. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Evet bende baktım,pert ile ağır hasar aynı şey midir ? Başıma ne gibi sorunlar çıkarır ? Tamam satarken zorlanırım ama başka ne gibi problem yaşarım.Satıcı ısrarla araçta değişen yok diyor.Ses ön diferensiyelden geliyormuş

11. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Merhaba; Jeep sevdam yine depreşti ve Gaziantep'de bir 4.7 buldum,satıcı motor ve şanzuman için garanti verdi .Bunlarda sıkıtı çıkarsa yol paranızı verip kebap ısmarlayıp gönderirim dedi.Onun dışında ön taraftan biraz ses geliyormuş,başka ne gibi büyük sıkıntı olabilir? Araçta boya ve hasar...
  12. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Aracı sadece hafta sonları yada akşamları keyif için normal yolda kullanmayı düşünüyorum.Bütçe elverdikçe şehir dışına kaçıp doğayla baş başa olmak,belki hafta sonu çadır atmak gibi.Bu yazdıklarınız beni Subaru forester veya Suzukı gibi araçlara yönlendiriyor ama,gönlümde yatan aslan 4.7 veya...

13. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Sayın AHimrek söylediklerinize katılıyorum ancak böyle bir araç alınca offroad yapılmasa bile büyük lastik,tavan sepeti vs. olmadan güzel durmuyorlar.Bunlara extra para harcamak yerine hazır yapılmışını almak daha mantıklı geliyor bir yandan.Biraz daha bütçeyi zorlayıp 2000/2001 - 4.7 modellere...
  14. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Evet haklısınız,o zaman Kütahya da bir servis bulmak gerekiyor.Daha evvel binek araç sahibi bile olmayan biri için cesaret isteyen bir şey,ben de o cesareti toplamaya çalışıyorum.Forumda ki üstatların yardım ve önerilerini bekliyorum.
  15. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Satıcı ön şaftın ( yada diferansiyel) söküldüğünü söyledi,konularda okuduğum üzere bazen daha az yakması için yapanlar oluyormuş,ancak arızadan dolayıda sökülmüş olma ihtimali de varmış.Almaya karar verirsem bu parçayı orada mı taktırmakta fayda var ,yoksa İstanbul'a gelene kadar bir tasarruf...

16. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Merhaba; İstanbul'dayım adım Çağdaş,Kron xc 250 ye biniyorum,ikinci senesinde biraz modifiye ettim vitesler 21den 24 e yükseldi ayrıca v frenler disk fren oldu,zincir,jantlar,arka rulman değişti.Ayna kolun büyüğü takıldı.Lastikler 2.00'dan 1.75'e değiştirildi.2 yıldır İstanbul'da gördüğünüz...
  17. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Bu arada araç 96 modelmiş açıklamada yazılmış
  18. ÇAĞDAŞKORKMAZZ

98 Grand Cherokee

Selamlar; Foruma çok eskiden üye olmama rağmen şifrelerimi kaybettiğim için yeniden üye oldum.Daha evvel telsizcilik ve bisiklet konuları ile çok ilgilendim, halen devam ediyorum.Bu aralar 4x4 bir araç almak istiyorum.Bisiklet ile 30 kilo vererek forma girdiğim için kendimi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri