Arama sonuçlarınız

1. Arda

Land Rover Tüm Parçaları

Elimde ilan başka D2 parçaları mevcut. Lakin 2003 öncesine ait parçalar. Arka kapı hoparlör kapakları 2.el ve ön sis çerçeveleri kullanılmamış orijinal.!

2. Arda

Cuc100090

Selamlar. Parçanın kendisi ile fiyatı arasında mantıksız bir oran mevcut. Eğer gerçekten almayı düşünüyorsanız. Takmadan önce görüşmek isterim.
  3. Arda

Cuc100090

Selamlar. Ön camların kriko rehberi. Kodu: CUC100090. Yakın bir zamanda önce kriko değiştiren yada tamir ettiren ve bu parça ya sahip olan Discovery 2 sahipleri bana ulaşabilir ise çok memnun olurum. 2. foto 6 numara sol üst kısma gelen parça

4. Arda

Discovery 2 Motor Kodu: 20pxxxxa Hakkında Bilgisi Olanlar

20p yeni bir motor değil. Değişim kodu. Yani 15p ile aynı Engine code is 20P which means its a genuine land rover replacement engine - it is effectively a 15P
  5. Arda

20p değişim kodu. Yani Yeni motor almak istediğinizde 20p olarak geliyormuş. 15p nin aynısı

6. Arda

10 p 15p 16p var ilk defa 20p yi duyuyorum.

7. Arda

Abs ,tc Ve Ünlem Işareti Aynı Anda Yanma Problemi

Abs module şase arızası. İnternetten ABS Stuttle Valve problem diye yazın. Ama önce bir arıza tespit aletine OBDII olan bulmanız gerekiyor.
  8. Arda

Discovery 2 Parça Satıyorum

9. Arda

Land Rover Tüm Parçaları

Selamlar. İlan eski ama ,şansımı denemek isterim D2 ile ilgili elinizde ne mevcut

10. Arda

Ürünler satılmıştır

11. Arda

Ürünlerin Fiyatı değişmiştir. Ne yazık ki kendi açtığım bu konuda güncelleme yapamıyorum.
  12. Arda

Yağ Soğutu Satılmıştır.

13. Arda

Elimdekiler sadece ön cam için. Eğer 2 tane isterseniz tane fiyatı yazmakta.
  14. Arda

Land Rover Discovery 2 Yağ soğutucu tamir kitive ön koltuk ısıtıcısı satıyorum. Isıtıcı iki konnektörlü. Tahminim olarak 2002 ve öncesi için uyumlu. Yağ soğutucu tamir kiti sanırım V8 içinde uyumlu ama emin değilim. TD5 için kesin uyumlu. Yağ Soğutucu Tamir Kiti PBC500230 1000 TL. Ön...

15. Arda

Aracım Su Alıyor

O sunroof u sökerler ise yerine takmaları sizi çileden çıkarabilir neden? 1. Araba 2001 model ve düşünün metal esneme durumunu. 2. camı takmak bir sıkıntı alt dan vidalanıyor. 4 adet 3. camı çıkardı esnemeden dolayı raylar eskisi gibi oturmama riski var . 4. sunroof 2 kademe ilk önce kalkıyor ve...
  16. Arda

Aracım Su Alıyor

Bu arada benimde aracım inceden su alıyordu. Cehennemin Dibini göresice BORUSAN ' a kırılan ön camımı sigortadan taktırdım ve aynı zamanda sileceklerin öündeki plastik panelide sıfırına taktırdım. Lanet olsun takdırmayaydım. Ön kaputun kasaya bağlana vidalarını iyi izole edememişler ve vida...
  17. Arda

Aracım Su Alıyor

o hortumun içinde rahat girebilecek bir tel sokun ve sunroof tarafında çıkana kadar ittirin. harbi misali de yapabilirsiniz. telin ucuna ince cotton bir paçavra iliştirmeye çalışın ama rahat hareket edicek kalınlığa önem verin hem temizlenmişte olur. Cam sil sıkın paçavraya o sabunlu olduğu...

18. Arda

Aracım Su Alıyor

kırmızı tahliye diren çıkışları her iki tarafda da var.
  19. Arda

Aracım Su Alıyor

Ben her iki tarafında var diye hatırlıyorum. Ama bence su basmayın hortumlara ulaşmaya çalışın, Yanlış hatırlamıyor isem arabanın arka tarafına yakın sağ sol taraflarda olmalı ve orta direkten aşağı doğru tahliye olması gerekiyor. hortumlar şeffat tı ben gördüğümde. Lakin hatırladığım bu....su...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri