Arama sonuçlarınız

1. bahadirtortop

Vizesiz Balkan Turu Öncesi Bilmeniz Gereken 9 Şey

Evet çekimden sonra farkettim maalesef fakat ses seviyesini arttırıp dinlemek mümkün. Müziğe göre normal ses kısık kalmış maalesef.

2. bahadirtortop

Uludağ Keşiştepe Küçük Zirve Tırmanışı

Öyle gerçekten, hala içinde kalmanız da oldukça güzel. Umarım devam edersiniz.

3. bahadirtortop

İnönü Yaylası Kış Kampı - Menderes'te Drone Uçurduk - Ocak 2020

Merhaba teşekkür ederim. Ekran olarak olabildiğince koymaya çalıştım ancak haklısınız. İmkanlar dahilinde bundan sonra eklemeye çalışacağım. Haritada olarak maps.me veya yandex i kullanırsanız bu yolu görebilirsiniz. Google maps bu yolu maalesef göstermiyor. Referans noktalarını baz alırsanız...

4. bahadirtortop

Bolu Sinekli Yaylası Kış Kampı

Teşekkürler :)
  5. bahadirtortop

Bolu Sinekli Yaylası Kış Kampı

11-12 Ocak tarihlerinde Bolu Sinekli Yaylası'nda yaptığımız kış kampı. Keyifli seyirler.
  6. bahadirtortop

Norveç'te Kuzey Işıkları'nı Gördük

Evet bizde ilk 3 gece göremedik son 2 gecemizde görebildik (:

7. bahadirtortop

Rica ederim, ben teşekkür ederim.
  8. bahadirtortop

Alanda bizden başka offroad toplulukları vardı biraz. Evet kar ciddi derecede fazla.

9. bahadirtortop

Merhaba 11-12 Ocak tarihlerinde.
  10. bahadirtortop

Rica ederim. Drone arkadaşın dji spark modeli. Ben de almayı düşünüyorum yeni çıkan dji mavic mini modelini hafif, az yer kaplıyor ve batarya süresi gayet iyi. Onu incelemenizi öneririm.
  11. bahadirtortop

Rica ederim. Benim aldığım model güncellenmiş model Buy Products Online from China Wholesalers at Aliexpress.com çinden aldım direkt. Buradakiler eski modeller sanırım. Havalandırma sorununu çözmüş gibiler. Ben bir sorun yaşamadım. Çadırı iyi gerdirince gayet iyi havalanıyor. Daha sert koşullar...

12. bahadirtortop

Kış kamplarında genelde geceleri donuyor hep :) uzun bir yürüyüş yapınca ayaktaki kan dolaşımından kendi kendine çözülüyor bir zaman sonra veya yaktığınız ateşte ayakkabıyı çok yaklaştırmadan çözebilirsiniz :)
  13. bahadirtortop

Merhabalar, Uyku tulumu simond kuş tüyü uyku tulumu Çadır Naturehike star river 2 Şişme mat forclaz 700 (decathlon) Decathlon un en ince köpük matı Bot asolo fugitive Yürüyüş pantolonu Hiking - MH500 PANTOLON Kuş tüyü mont Trekking - TREK900 WARM ŞİŞME MONT Kabuk ceket yağmurluk Küreği yurt...

14. bahadirtortop

Bolu Aladağ Kış Kampı

Merhaba öyle bir aktivitede bulunmadık zaten çevredeki göllerin neredeyse tamamı buz tutmuştu.
  15. bahadirtortop

Bolu Aladağ Kış Kampı

İnsanlar doğrusu bilsin en azından tercih hakkı da kişilere kalsın :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri