Arama sonuçlarınız

1. HOD

İstanbul’da Kürek Eğitimi

Merhabalar, İstanbul da kürek eğitimi alabileceğim bir kulüp arıyorum. Web ten edilebildiğim bilgilerin bu spor dalı için çok kısıtlı olduğunu gördüm. 32 yaşındayım milli takıma girmek gibi bir düşüncem yok :) üniversite ve genç takımlar için eğitimler kulüpler var ancak bireysel olarak eğitim...

2. HOD

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli 2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli 3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli 4.Ahmet yaman karadeniz ereğli 5.Mert ekici karadeniz ereğli 6.Selahattin mukyen istanbul 7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul 8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul 9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük 10.Alkım...

3. HOD

Eylül-ekim (akyaka'dan Ürgüp) Kamp Ve Ultratrail Hazırlığı

Merhaba forum üyeleri, 8 Eylül'de İstanbul dan yola çıkarak Akyaka-Marmaris-Fethiye-Kemer -Antalya- Ürgüp-belki Yedi Göller rotasını kullanarak yaklaşık 2 aylık bir kamp planı hazırlıyorum. Bu tarihlerde Gezen Bilir üyelerinin topluca bulunduğu bir organizasyon, üç beş çadır daha ne bileyim...
  4. HOD

Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları

Ynt: Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları Çok teşekkürler.. İçim rahatladı. 17-18 Nisan programıma uymuyor malesef, daha geniş bir zaman aralığında gitmek istiyorum. Yedigöllere hiç gitmedim, İstanbul-Bolu tem den gidip Yedi göller için giriş yaptığım noktada alış veriş yapabileceğim bir yer...

5. HOD

Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları

Ynt: Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları Selamlar, Forumda ve web te arıyorum, Yedigöller de kamp alanlarını.. Anlamadığım bir ayrıntı var, güvenlik ve wc açısından önerebileceğiniz alan neresidir? Ben 2014 yazında başladım kamp yapmaya, köpeğimle birlikte geziyoruz.. 15 gün Assos ve çevresi-...

6. HOD

Assos, Kazdaglari, Ayvalik, Cunda Guzergahinda Kopek İle Gidebilecegimiz Kamplar

Ynt: Assos, Kazdaglari, Ayvalik, Cunda Guzergahinda Kopek İle Gidebilecegimiz Kamplar Bu arada benim ki de Labrador :) Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. HOD

Assos, Kazdaglari, Ayvalik, Cunda Guzergahinda Kopek İle Gidebilecegimiz Kamplar

Ynt: Assos, Kazdaglari, Ayvalik, Cunda Guzergahinda Kopek İle Gidebilecegimiz Kamplar Merhaba, bende köpeğimle Assos ta kamp alanına gidiyorum.. Gargara ile görüştüm, etrafa zarar vermez ve gürültü yapmaz ise kabul ediyorlar.. Gürültü yapması için dişi bir köpek olması lazım kamp alanında, bu...
  8. HOD

Doğayla Koyun Koyuna Köy Kahvaltısı

Ynt: Doğayla Koyun Koyuna Köy Kahvaltısı Herkese Merhaba, forumda gezdim, arama kısmını kullandım ancak şu an zihnimi meşgul eden 'kamp yemekleri' ile ilgili bir bölüm bulamadım :( Yemek listeleri gördüm ancak ben daha çok nasıl pişirileceği ve yeni tarifler bulmaya odaklı bir şeyler...

9. HOD

Bayram Sonu Ege Çadır Tatili İçin Arkadaş

Ynt: Bayram Sonu Ege Çadır Tatili İçin Arkadaş Merhaba kamping alanlarını incelediniz mi? http://www.gargarakamp.com/ ben burayı buldum , bir bilginiz var mı tavsiye eder misiniz?

10. HOD

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese Merhaba, Ben Mine... Halkla ilişkiler alanında öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Kışın snowboard yapıyorum hatta HOD TRAVEL isminde geçen kış bir organizasyon oluşturdum ve sadece snowboard, kayak turları düzenliyorum.. Bu yaz tatilimde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri