Arama sonuçlarınız

1. Kas07

Suzuki Grand Vitara Ddis P0243 Arıza Kodu İle İlgili Yadım

Benzer sorun bende de var. Keşke hangi işlemin yapıldığını yazsaydınız. Herkes İzmir'de olmayabilir malum.

2. Kas07

Gv 1.9 Ddis Ön Difrensiyel Sorunu

2008 model 1.9 ddis sahibiyim. 2. el olarak aldım ve aldıktan kısa bir süre ön diferansiyel ötmeye başladı. Yenisine servis 7500 tl civarı fiyat çekti. Difrensiyelcide ayar yaptırdım tutmadı. Ankara'dan ikinci el aldım. Özellikle 1.9 ddis için olması gerektiğini ve diş uyumunun önemine...

3. Kas07

Grand Vitara 2008 Ddİs Devir Problemi

Arkadaşlar bu sorunum hala devam ediyor. Bir türlü çözüm bulamadım. Bu konuda tecrübesi olan hala yok mu? :)
  4. Kas07

Merhba Grand Vitara Almayı Dusunuyorum Yardım Edebılırmısınız

Arkadaşlar ben de GV DDIS kullanıcısıyım. Aracımız 127 binde aldım ve şu an 20000 i aştım ve yarın Gürcistan'a gidiyorum. 220.000 yapar dönerim. :) Bendeki araçta bazı sıkıntılar çıktı. Sağolsun forumlara yazdıkları için uygun maliyetlerle çözdüm. Epey bir tecrübe sahibi olmuş olarak araçla...

5. Kas07

Grand Vitara 2008 Ddİs Devir Problemi

İyi günler, 2008 DDİS kullanıcısıyım. Araç ilk çalıştığı zaman diğer araçların tersine alçak devirle başlayıp, sonra devir yükseliyor. Diğer araçlarda yüksek devirle çalışıp, sonra normale dönerken bende tam tersi. Özellikle soğuk iken 500-600 devirle başlıyor ve araç müthiş titriyor. Rölantide...

6. Kas07

Antalya'da Suzuki Servisi Tavsiyesi?

Öncelikle hoşgeldiniz. Ben de Antalya'dayım ve 5 kapı 2008 Grand Vitara kullanıcısıyım. Özel servis olarak TEZ OTO SERVİSİni kullanıyoruz. Zaman buldukça da beraber gezilere gidiyoruz. TEZ OTO sadece SUZUKİ bakımı yapmakta, bu açıdan bizim için bir avantaj oluyor. Saygılar
  7. Kas07

Grand Vitara 1.9 Ddis Egr

İyi günler arkadaşlar, Daha önce de EGR için yazılar yazmıştım. Ben EGR sorunu konusunda nirvanaya ulaştım. Şimdi benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara belki yardımım olabilir diye tekrar yazmaya devam ediyorum. Daha önce EGR arıza lambasını yakıyordu ve EGRyi sökmüş, temizlemiş ve içerisindeki...
  8. Kas07

Grand Vitara 1.9 Ddis Egr

Ynt: Grand Vitara 1.9 Ddis Egr Arkadaşlar Abdullah KÖKLÜ Beyin bahsettiği TEZ OTO'yu buldum. Antalya Eski Sanayi Sitesinde İtfaiyenin arkasındaki sokakta... Mütevazi bir tamirhane... Önce telefon ettim ve son derece ilgili davrandı. İşyerine gittim orada da ilgisi son derece ilgiliydi...

9. Kas07

Mitsubishi Delica Spacegear (L400)

Ynt: Mitsubishi Delica Spacegear (l400) Bu araçları biliyorum ve arazide çok iyi. Jeep kullanılacak arazide kullanılabilen bir minibüs diyebiliriz. Türkiye'de 2000 li model bulsam hiç düşünmeden alırım.

10. Kas07

Mitsubishi Delica Spacegear (L400)

Ynt: Mitsubishi Delica Spacegear (l400) Bu Delica modeli ülkemizde pek yok. Olanları da görmedim ama gümrükten getirilenler de büyük ihtimalle sağdan direksiyonludur. Bu araçların parçalarını en kolay alabileceğimiz yer ise Gürcistan. Özellikle Svaneti Bölgesinde hemen hemen herkesin gözdesi...
  11. Kas07

Formda vitaracı mı kalmadı ki ?

Ynt: Formda Vitaracı Mı Kalmadı Ki ? Ssangyong konusunda genelde olumlu fikirler duydum ama kullanmayı bir tarafa bırakalım, binmek bile nasip olmadı...

12. Kas07

Gopro Kamerayı Araç İçi Kamera Olarak Uzun Süreli Nasıl Kullanabilirim?

Ynt: Gopro Kamerayı Araç İçi Kamera Olarak Uzun Süreli Nasıl Kullanabilirim? Mesut bey ilginize teşekkürler, Öncelikle kayıt yapmak istediğim yollar Gürcistan yolları. Özellikle de Svaneti ve Kafkas Dağları. Bu verileri nete yükleyip, daha sonra gidecek olan arkadaşlara klavuzluk yapsın diye...
  13. Kas07

Ynt: Formda Vitaracı Mı Kalmadı Ki ? Değerli yorumlarınız ve yardım teklifleriniz için çok teşekkürler... Ben Vitara ailesinde daha yeniyim. Tecrübelerimi buraya yazacağıma emin olabilirsiniz...
  14. Kas07

19-25 Temmuz Batum-kutaisi-tiflis-vladikavkaz-nazran-grozni-mahaçkale-bakü Gezisine Arkadaş...

Ynt: 19-25 Temmuz Batum-kutaisi-tiflis-vladikavkaz-nazran-grozni-mahaçkale-bakü Gezisine Arkadaş... Osman kardeşim bu değerli bilgi ve uyarılarınız için çok teşekkürler. İyiki varsınız...

15. Kas07

Ynt: Formda Vitaracı Mı Kalmadı Ki ? Bende 1.9 grand vitara var. Her ne kadar arazide zorlamamış olsamda şimdilik bir şikayetim yok. Bu yaz Kafkas dağlarında epey test etme imkanım olacak. Bir sıkıntı çıkarmayacağını umuyorum...
  16. Kas07

Gopro Kamerayı Araç İçi Kamera Olarak Uzun Süreli Nasıl Kullanabilirim?

Değerli Dostlar, GoPro Hero3 Black Edition standart ekipmanlarına sahip kameram var. Özellikle wifi açık iken 1 saat bile kayıt yapamadan bataryası bitiyor. Dış koruma kabından dolayıda hem hem kayıtta, hem de şarzda olamıyor. Çok emin olmamakla birlikte hem şarz olurken hem de kayıt yapmıyor da...
  17. Kas07

19-25 Temmuz Batum-kutaisi-tiflis-vladikavkaz-nazran-grozni-mahaçkale-bakü Gezisine Arkadaş...

Ynt: 19-25 Temmuz Batum-kutaisi-tiflis-vladikavkaz-nazran-grozni-mahaçkale-bakü Gezisine Arkadaş... Benim 19-25 diye bir zorunluluğum yok. Rota üzerinde de değişiklik yapma şansımda var. Zaman bana uyar.

18. Kas07

İlk Bakım İlk Resimler

Ynt: İlk Bakım İlk Resimler Ümit bey verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler...
  19. Kas07

Kaş Kekova Demre

Ynt: Kaş Kekova Demre Emre bey memleketim Kaş'a gitmişsiniz. Biraz geç oldu ama hoşgeldiniz. :) Bir daha giderseniz yayla güzergahından gitmenizi öneririm. Hatta Gömbe'nin karşısında anıt sedir ağaçlarını ve karınca yuvalarını görmenizi ısrarla öneririm... saygılar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR