Arama sonuçlarınız

1. 34UNV48

Polyester Tamiri Hakkında

Merhaba; Polyesyer Jeep aracım için tadilata giriştim. Müsadenizle, polyester konusunda fikir alacak kimse olmadığı için konuyu buraya açtım. Zaman içerisinde sarkan çamurluklar ve kaput arasındaki açıklıkları kapatmak zorundayım. Isıtarak şekillendirmem mümkün olur mu? Polyester macun kalın...

2. 34UNV48

1960 Cj5 Araç Hakkında Sorular / İlk Çalıştırma

Merhaba arkadaşlar, 1960 model ruhsatlı CJ5 fiber kupalı, tahminimce M38 şase üzerinde bulunan, 4 silindir 68bg lik ford motoru bulunan araç benim gördüklerim ile sizlere ifade edebileceklerim. 2-3 hafta önce aldığım aracı bugün almaya gittim. Çatalca'da sapa bir yerdeydi, Beşiktaştan oraya...
  3. 34UNV48

Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır...

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Araba icin getirdigim parcalar bile geldi. Ben kafayi toparlayip arabayi bitirmeyi gectim, alamadim bile. :(

4. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Arkadaslar valla size yetisilmiyor. Babam vefat etti, isler di guclerdi derken bir turlu isi netlestiremedik. Arabayi alamadim, guzel bir kardesimizde oda henuz satmamis. Bakalim. Kafayi toparliyoruz yavas yavas. Kismetse alacagim. Hepiniz defender...
  5. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Yok yok ben buradayim. Isler biraz yogun onlarla ugrasiyorum. SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Ben alçaktan uçup max 2500cc civarı benzinli bir motor atmak niyetindeyim ama nerden bulurum ne yaparım henüz bir şey bulamadım...

7. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Oğuzhan Kardeşim yollardasın geziyorsun hala forumdan uzak kalamıyorsun. Teşekkür ederim...
  8. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Yazdığım gibi Yavuz, İstanbul ve Ankara için açıkça belirttiler desem yeridir. Senin dediğin taşra kısmını onlar da çıtlattı, taşrada ise kılıfını bulan arkadaşlar özelden bir sinyal yapsınlar da belki yola girmişken ekonomiyi de pas geçmeyiz. Dizel fln...
  9. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Koşullar bu şekilde olduğuna göre; kendi açımdan iki alternatifim var, 1. Araç 2.250cc olarak geçtiğinden, 2.5 belki 3.0 (2.250cc nin yüzde otuz artmış hali 2.925cc de kalıyor) benzinli bir motor takmam gerekicek. (Önerileriniz var ise paylaşın lütfen)...

10. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... MOTOR DEĞİŞTİRME / İŞLEME / PROJELENDİRME HAKKINDA Eş dost herkesi seferber etmeye başladık bile, neticede bu konuda edindiğim son ve sağlıklı bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Belirli bölgelerin trafikleri bazı şeylerle hiç uğraşmıyormuş bilginiz...

11. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Teşekkür ederim, bütçeleri o kadar zorlamaya niyetim yok, daha önceden de bahsettiğim gibi; bir çok kısmının imalatını yapacağım. G de alsam, dolu da bir Defender alsam içerisini komple sökücektim, şasi içime sinmeyecekti, onu da kumlayalım fln derken...
  12. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... tamamdir Burak teşekkür ederim... not aldim bunu da :))) SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Başka çarem olmadığına göre; deneyip göreceğiz :))
  14. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Land Rover ailesine katıldığım için çok mutluyum, çok doğru bir araç seçtiğimi düşünüyorum. Foruma yazdığım günden bu zamana sadece 2 gün geçti, telefonlarını verenler, mesaj yazanlar son derece bilgili ve iyi niyetli... Konuştuğum herkes tekrar arayıp...
  15. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Koltuk konusunda verdiğiniz örneğe kesinlikle katılıyorum, bu firma ve tasarım benim için klavuz niteliğinde, bahsettiğiniz ürünlerin bir çoğu favorilerimde duruyor. Birebir aynı aracı yapmak bence mümkün değil ama daha kişiselini ve uygununu kesinlikle...

16. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Göktuğ Bey, Kit olarak onları buraya getirmek dediğiniz gibi 3500$ tabi ki bunu getirmeyeceğiz. İşimiz ona kalsın, gider basar takarız... Teşekkür ederim.
  17. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Ozan Bey bilgiler çok faydalı oldu, telefonla da vaktinizi ayırıp bilgi verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.
  18. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Dediklerinize kesinlikle katiliyorum bazen malzemenin sadece adi degisiyor, fiyat uçuyor. Ayakkabici olarak sende iyi bilirsin. Yarma deriyi son derece ucuza buluyorsun. Oto dosemede adi degisiyor, fiyat yine ucuyor. Ozel mesaj gonderemedigim icin...

19. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Cncde ve elle şekillendirilmis strafor üzerine elyaf ile sertleştirerek, en son da deri ve ahşap kaplamalar ile görselleştirerek bir çok kismini kendim yapacağım. Isitarak plexy e çok fazla şekil verdim, sanirim bunda da cok ihtiyaç duyacagim. Bu...
  20. 34UNV48

Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır... Bende de Kia Sorento var, s2000 ler gibi yanlaya yanlaya geziyorum. Sen dusun bide arazide ne olur :)) SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri