Arama sonuçlarınız

1. enversevki

4x4 Kamyonet Vergi Sistemi

Tuv muayenesi ve hız sınırı için ben aynı düşüncede olduğumu söyleyemem. Neredeyse telle bağlanmış durumda trafikte gezen nice kuş serisi araç benim yüklü hâlde durabilecegim mesafede duramaz halde veya yolda gitmeye hali yok ama gayet trafikte ve çıkamayacağı bir hız serbestliği var. Piyasada...

2. enversevki

Detaylı araştırma için teşekkürler. Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. enversevki

Yukarıdaki alıntı yaptığım yazı mevcut yönetmelik. Ve bu yönetmeliğe göre zaten mevcut durumda otomobil ile aynı ÖTV ödüyoruz. Daha farklı nasıl arttırılır? Anlatmaya çalıştığım zaten tam olarak bu. Biz mevcut durumda otomobil ile aynı vergileri ödüyoruz. Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk...

4. enversevki

Zaten öyle... "Bu açıklamalara göre, 25/2/2011 tarihinden itibaren çift kabinli, iki sıra koltuklu, açık veya kapalı kasalı, kasa uzunluğu aracın dingiller arası mesafenin %50’sinden az olan araçlardan; – Bütün tekerlekleri motordan güç alan veya alabilenler (4×4), 87.03 tarife...
  5. enversevki

Bazı uygulamalar gevşek tutuluyor evet köprü geçişine ceza yazmamış olabilir ama bu yazmayacak anlamına gelmiyor. Misal şehirler arası yolda hız sınırı konusunda kesin ceza geliyor. Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. enversevki

Ben vergide bir indirim iyileşme olacağını sanmıyorum. Fakat asıl sıkıntı ödenen verginin karşılığının olmaması. Tamam vergi bu anladık ki benim aracım 4x4 kamyonet. O zaman ödediğim verginin karşılığını istiyorum tuv iki yılda olsun hız sınırı otomobil ile aynı olsun 15 temmuz köprü...

7. enversevki

Link kırık görünüyor.. doğru link burada Kampanyayı İmzala Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. enversevki

TSE Tarafından N1 Kategorisi olarak belirlenen bu araçlar devletin farklı kurumları tarafından keyfi farklı sınıflandırmalara ve uygulamalara tabi olmaktadır. N1 sınıfı 4x4 bir araç vergi söz konusu olduğunda M1 Kategorisi otomobil sınıfı olarak tanımlanıyor ve buna göre KDV, MTV, ÖTV...
  9. enversevki

Eyvallah teşekkürler Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. enversevki

Kampanyayı İmzala Arkadaşlar destek verirseniz sevinirim. Selamlar Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. enversevki

Actyon Sports Sanzuman Sorunu Acİl Yardİm Lutfen

Ben kendim yıllardır otomotiv dış ticaret yapıyorum. Türkiye'de belli başlı büyük toptancı ve üreticilerin bir çoğunu şahsen tanırım. Kendi arabam olsa önce Stromak'ı ararım Maslak'da veya Avrupa yakasında nereye gideyim diye sorarım. Ben bu firmayı yerinde inceledim makina teçhizat alt yapısı...
  12. enversevki

Actyon Sports Sanzuman Sorunu Acİl Yardİm Lutfen

Otomatik şanzıman için en önemli husus yağ değişimi. En son ne zaman yapıldı? STROMAK OTOMATİK ŞANZIMAN ÜRÜNLERİ ---ŞANZIMANCI Türkiye'de gördüğüm en iyi firma. Bu firma ile görüş onlar yönlendirme yaparlar. Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. enversevki

Araç Üstü Çadır Ve Uygun Araç

Benim karavandan kastettiğim şu... DOĞA GEZİLERİNE UYGUN OFF ROAD KARAVANI HIDROLIK FIRENLI Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 309531122 Otoyolda tamam hız düşer sorun değil ama dışarıda gelmem demeyecek Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. enversevki

Araç Üstü Çadır Ve Uygun Araç

Benim aklımda bunu araç üstü ile kombine yaparak 4 kişi yapmak geçiyor [emoji6] araç üstü yerine küçük caretta çekme karavan da olabilir sanki. Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. enversevki

Toyatanin Devi

Maşallah Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. enversevki

Ssangyoung Actyon Sport 4x4 Otomatik Alınır Mı?

Baktığınız ilanı gördüğüm için diğerleri onerdim... Arada çok km farkı var. Hele 2011 olan temiz ise? Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. enversevki

Herkesin tercihleri farklı olabilir ama... 2011 Ssangyong Actyon Sports 2.0 SXDI 4x4 37.750 TL Galeriden satılık ikinci el - 445322813 2008 Ssangyong Actyon Sports 2.0 SXDI 4x4 37.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 439586515 Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. enversevki

Ayrıca şimdi farkettim ilandaki araç açıklamada 6 ileri yazıyor demekki değişim olmuş. Sorun çıkartmaz gibi görünüyor. Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. enversevki

Otomatik şanzıman maalesef Türkiye'de yeni öğrenilen bir konu bilen az ve yanlış bakım büyük masraflar açıyor. Bir kaç ay önce bir hata aldım ve otomatik şanzıman sürekli problem çıkardı kocaman paralar konuşanlar oldu acaip ürkütücü. Ama neticede akü değiştirdim sorun bitti şimdi sorun yok...
  20. enversevki

Ben 2011 4x4 AT Actyon Sports kullanıyorum 3 yıl oldu 40000km idi aldığımda şuan 120000. Hep yetkili servis bakımlı, bir kere arka aks değiştirmek zorunda kaldım kullanım hatası yani hata benim. Sonrası bir kere ön tekerlekler porya bilya değişti. Haricinde yağ su.. Benimki 6 ileri otomatik ama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri