Arama sonuçlarınız

1. K

Garmin ile Aldığım Koordinatları Çevirmek için ?

arkadaşlar elimde geçen yaz survey yaptığımız bölgenin gps kodları var. Bunları google earthde görmek istiyorum. Nasıl çevirebilirim lütfen acil yardımcı olur musunuz? GPS kodları şöyle: 292288 4211894 Bu bir örnekti hepsi böyle fakat google earth de görmek için nasıl çevirecem. Mesajlarınızı...

2. K

Utm Koordinatını Google Earth'de Nasıl Görebilirim?

Ynt: Utm Koordinatını Google Earth'de Nasıl Görebilirim? dostum programa baktım şimdi birşey anlamadım ben ilk mesajımda yazmıştım utm koordinatlarını eğer mümkünse çevirip yollayabilir misin google earth de bakıp çıktı almam lazım acil ödevime lazımda...
  3. K

Ynt: Utm Koordinatını Google Earth'de Nasıl Görebilirim? çok teşekkür ederim hemen bakıyorum tekrar mesaj yazacam....

4. K

Ynt: Utm Koordinatını Google Earth'de Nasıl Görebilirim? dostum işte elle nereye giricem yani program yok elimde yardımcı olursanız sevinirim....
  5. K

Türkiye Topografik Kara ve Deniz Haritaları

Ynt: Türkiye Topografik Kara ve Deniz Haritaları arkadaşlar bu topografik haritaları hangi programla açıp bakabilirim?

6. K

Arkadaşlar elimde gps cihazından alınmış utm kodları var bunları google earthde görmek istiyorum koordinat dönüştürücü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Kodlar şunlar: GPS:16(3650289585) (UTM4217844) kumluca mevkii GPS (21) : 36S0300264...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri