Türkiye Topografik Kara ve Deniz Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hunutlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,822

hunutlu

Yeni Üye
Yer
izmir
Arkadaşlar Gittigidiyor da böyle bir ürünle karşılaştım. Acaba sitede sürekli karşılaştığımız harita ihtiyaçlarına bir cevap olabilir mi?
Bir de bu tür haritalar her gps cihazında kullanılabilir mi?
Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırlarsa bir çok arkadaşın işine yarayabilir diye düşündüm.

http://urun.gittigidiyor.com/TURKIYE-GPS-TOPO-HARITASI-KARA-DENIZ-DAGCILIK_W0QQidZZ11148091

Etiketler

Ynt: Türkiye Topografik Kara ve Deniz Haritaları

Ben Ankara'da GEOMATİCS' de türkiye topt haritasını ve türkçe menü 150 ytl ye yüklettim Sorunsuz çalışıyor.

GG deki sahtekarı boşverin bunlar internette zaten paylaşılan hatta bazılarını kendimin hazırladığı dosyalar.

Buyrun indirmek için link.
http://**.com/users/11I9YT/

Devamı da gelecek, aşağıdaki konuda bahsettim topo haritalarından
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=695.msg119364#msg119364

Arkadaşlar bu deniz haritalarının MAGELLAN için olanı var mı?
Ya da GARMIN için olan harita MAGELLAN da çalışacak şekle dönüşebilir mi?

arkadaşlar bu topografik haritaları hangi programla açıp bakabilirim?

hunutlu' Alıntı:
Arkadaşlar bu deniz haritalarının MAGELLAN için olanı var mı?
Ya da GARMIN için olan harita MAGELLAN da çalışacak şekle dönüşebilir mi?

Selamlar,
maalesef mesajınızı görmemişim.. Bu güne kadar, Magellen ile Garmin haritaları arasında bir conversion olduğunu duymadım.. Kafanıza koyarsanız mutlaka vardır bir yerlerde yöntemi ama hiç de mantıklı olacağını sanmıyorum, çok uğraşmak gerekir gibi geliyor bana.. iyi günler dilerim, reha

survivorman' Alıntı:
Merhaba

Magellan Deniz Haritaları konusunda yardımcı olabilirim.

Yardım teklifinizi minnetle karşılıyorum. Bende magellan explorist 500 LE GPS var. Ne yapabiliriz? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar ben bu Garmin TOPO Türkiye haritasını indirdim ama,
sadece Samsun-Adana doğrultusunun batısında kalan yerlerin eşyükselti eğrileri var. Yani Türkiyenin batısı yüklüyken doğusu yüklü değil.

Tüm Türkiyenin izohipslerinin yüklü olduğu harita hiç kullandınız mı?

Merhabalar

bendede magellan exploist 500 le var. deniz haritası konusunda yardımcı olabilriseniz sevinirim.

Ek olarak : Garmin haritasının magellana dönüştürülmesi ile ilgii internetten döküman buldum ...

Herkese Merhaba;
Ben sadece Laptopta resim olarak görebileceğim haritalar varmı veya harita programı varmı diye sorucaktım.
Yardımlarınıza şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar bu yeni haritayı internetten indirebileceğim bi yer varmı. Yada elinde olupda paylaşacak bir arkadaş. 1 ay sonra avustralyaya gidiyorum gitmeden bi ülkemin dağlarına çıkim. Ama 1 ay içinde 70 dollar vermek hiçde mantıklı gelmiyor. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR