Arama sonuçlarınız

1. D

Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.)

Ynt: Marka Ürünler Ve İşlevselliği (north Face, Marmot Vb.) Önerebileceğiniz Goretex değilde MTD kumaş kullanan iyi bir marka var mı, uzun ömürlü olarak? Teşşekkürler.

2. D

Ynt: Marka Ürünler Ve İşlevselliği (north Face, Marmot Vb.) Haklısınız ceketim Hyvent teknolojisinde, buna göre mağazada bırakmıştım, yolum düşünce alır ve fotolarını da paylaşırım. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
  3. D

Ynt: Marka Ürünler Ve İşlevselliği (north Face, Marmot Vb.) Merhaba, kısa bir tüketici tecrübesi eklemek isterim. North Face Gore tex ceketimin içindeki membranı 4. yılın başında 4. yıkanmasında(yıkanma talimatına göre) pul pul olup dökülmüştür. Beşiktaş North Face' i aradığımda zaten...

4. D

Discovery I Kaporta - Boya Ustası

Ynt: Discovery I Kaporta - Boya Ustası İStanbul eski oto sanayi de Erdal diye bir kaportacı usta vardı ona götürdüm, biraz çok fiyat verdi, bende işi askıya aldım. Sonra Bursa' da yaptırırm belki.
  5. D

Ynt: Discovery I Kaporta - Boya Ustası Güncel

6. D

Satılık Tıssot T-touch Trekkıng Black Tıtanıum

Merhaba, Aşağıdaki özelliklerdeki çok az kullanılmış saatimi satıyorum. ilgilenen arkadaşlarıma duyrulur. Almak isteyen arkaşlar ile özelden mesaj ile iletişime geçebiliriz. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. Aşağıda linki mevcuttur...

7. D

Satılık Tıssot T-touch Trekkıng Black Tıtanıum

Merhaba, Aşağıdaki özelliklerdeki çok az kullanılmış saatimi satıyorum. ilgilenen arkadaşlarıma duyrulur. Almak isteyen arkaşlar ile özelden mesaj ile iletişime geçebiliriz. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. Aşağıda linki mevcuttur...
  8. D

Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (özellikle Ankara'lı Üyeler) Evet yaptırdım. 1700 ' e 6 taksit oldu. Eski ve büyük bir sigorta şirketine. Sırf tanıdık olduğu için oldu. Yoksa mümkün değil yapmazlarmış vs. Sigortam.net yapmadı.
  9. D

Dısco I İçin Paspas, Güneşlik, Jant

Ynt: Dısco I İçin Paspas, Güneşlik, Jant Hespi oldu da bir jant kaldı.

10. D

İstanbul'da Gidilebilecek Land Rover Ustası?

Ynt: İstanbul'da Gdilebilecek Land Rover Ustası? Kaporta ve boya için önerebileceğiniz var mı? bir de aracı komple boyatıyım diiyorum ama yaklaşık kaça mal olabilir. Piyasada çok farklı rakamlar telafuz ediliyor. Teşekkürler

11. D

Ynt: Discovery I Kaporta - Boya Ustası Boya, boyacı ve süreci konusunda tecrübelerini paylaşabiliecek, yardımcı olmak isteyen olursa memnun olurum. Benim de aklımda boyatmak var. Teşekkürler.
  12. D

Ynt: İstanbul'da Gdilebilecek Land Rover Ustası? İyidir doğru keyifli adamdır severim zaten ama dediğiniz gibi yogun ve bazen aksamalara neden olabilir. Bundan dolayı yine bu araçları tanıyan başka bir usta daha gerektiğini hissettim. Nesim ustayı veya eski borusan Ustasi Murat beyi istinye de...

13. D

Ynt: İstanbul'da Gdilebilecek Land Rover Ustası? Zaten ne kadar iyi olursa olsun usta, talep arttıkça bir yerde hizmette bu sefer sıkıntı başlayabilir.
  14. D

Ynt: İstanbul'da Gdilebilecek Land Rover Ustası? Alternatif olacak ki iyi bilinen de daha iyi olacak, serbest piyasa rekabeti dolayısıyla. Yoksa iyi diye tüm piyasayı tekelleştirelim o zaman:)
  15. D

Benim Gittiğim Servisler (freelander-defender - Discovery - Range Rover )

Ynt: Benim Gittiğim Servisler (freelander-defender - Discovery - Range Rover ) İStanbulda eski model discovery ime bakabilecek iyi bir usta arıyorum.

16. D

Ynt: İstanbul'da Gdilebilecek Land Rover Ustası? Başka bir alternatifi yok mudur ?
  17. D

Ynt: Discovery I Kaporta - Boya Ustası Merhaba, bu konu benim de dikkatimii çekti, aynı işlemi bende yaptırabilirim. Bu konuda fikri olan var mı?Teşekkürler.
  18. D

Dıscovery v8 Lpg Yakıt Tüketimi

Ynt: Dıscovery V8 Lpg Yakıt Tüketimi Cevabınız için teşekkürler gayet açıklayıcı ve Prins ile olması ayrı bir iyi oldu. Bende olsam prins taktırırdım sanırım.

19. D

Ynt: Dısco I İçin Paspas, Güneşlik, Jant Arkadaşlar konu hakkında desteklerinizi bekliyorum.
  20. D

Arkadaşlar, discovery I ler için 3D pas pas, 2 adet güneşlik ve ofsetli jant kullanılmış da olabilir, arıyorum. yardımcı olabilecek var mıdır? Teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri