Arama sonuçlarınız

1. DR.GordonFreeman

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Var mı?bu gibi bir yaşam mücadelesini kendine yer edinen arkadaşlarınız,varsa yazışmak isterim.

2. DR.GordonFreeman

Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? gül hanım arkanızdaki görüntü harika ve benim sormak istediğim,kışın kamp yapmak,ne kadar riskli ve hangi önlemleri almalıyım,bir hassa çadır için, 1-arkadaşlar ben temelli bir kamp yolculuğuna çıkmak istiyorum,çünkü şehir hayatında yaşamak çok...
  3. DR.GordonFreeman

Doğada Çadırda Kamp Hayatı

Ynt: Doğada Çadırda Kamp Hayatı Harika bir cevap vermişsiniz,saolun.mükemmelsiniz.yah arkadaşlar benim arkadaşım veya kardeşim olsa ben bunu niye yazayım,deli değilim çünkü,kamp yaptım ben ama parayla,çanta yok,bavul yok,araç-gereç yok. 1-bol para 2-4x4 bir jip 3-alışveriş mağazasına en az 10...

4. DR.GordonFreeman

Doğada Çadırda Kamp Hayatı

Ynt: Doğada Çadırda Kamp Hayatı Arkadaşlar Saat 3.30 uykum çok geldi,ama bunu sizinle muhakkak paylaşmam lazım,bana fikir verirseniz çok mutlu olacağım. Şimdi benim kardeşim yok,olmasını çok isterdim.Arkadaş çevrem çok az ve benimle gelmez şehirin kölesi olmuşlar. Ben şehir hayatından çok...
  5. DR.GordonFreeman

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? İki kişiye verdiği cevap için teşekkürler, 1-Tüfek kullanmasını biliyorum,yakına gelmiş bir hayvanı veya koşan bir hayvanı vurmak ustalıktır,ki ben bunu yaşamadığım için bilemiyorum,ne yapılır. 2-Arkadaşlarımın yaşadığı bir anı,bana anlatıldı,sadece.Çok...

6. DR.GordonFreeman

Kamp Alanları Tehlike Çanları Çalıyor...

Ynt: Kamp Alanları Tehlikeli Çanları Çalıyor... Ben varım doğayı temizleyeyim,bir grup oluşsun,düzenli ve presipli olsun,terterme veya bozulma olmasın,arkadaş ilişkilerini sağlam tutan bir grup oluşturalım,bak o zaman pis yer %50 azalır,SONUNA KADAR BEBABER adımız olur,işte bunu yaparsanız,Beni...

7. DR.GordonFreeman

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak arkadaşlar bu kamplarda havyan korkusu,böcek korkusu,zor şartlarda donma korkusunu bence bıkarıp,kışa 2 ay kala bir mağara bulmak,orayı kendine göre düzenlemek ve ateşi içeride yakmanın bir yolu bulunursa,kışın mağara kalınabilir mi? :D
  8. DR.GordonFreeman

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? benim arkadaşların anlattığı bir kurt anısı var,ayıda aynı olay,bunlar kış ve açlar ava çıkıyorlar,ve bir av buluyorlar,ama aynı anda kurtda ona dadanmış,onlar biryerden,kurt biryerden;karşılaşmışlar,arkadaşa saldırmış,arkadaşda elindeki kalasla kurta...
  9. DR.GordonFreeman

Bu Çadırlardan Hangisini Alayım ?

Ynt: Bu Çadırlardan Hangisini Alayım ? ben birşey söyleyeceğim,3 veya 5 mevsimlik bana bir sırt çantasının üstünde taşıyacağım bir çadır önerirseniz sevinirim,ikincisi çanakkale ve yörelerinde büyük veya küçük birçok kamp alanı söylerseniz de sevinirim.

10. DR.GordonFreeman

İzmit Kartepe Kayak Merkezi

Ynt: İzmit Kartepe Kayak Merkezi Anlamadım Dediğini Bulmaca gibi konuşmuşsun

11. DR.GordonFreeman

Adalarda Kamp?

Ynt: Adalarda Kamp? Süper O Zaman,Tek Kelimeyle Macera Severler,Eğer Bu Forumda Buluşma Toplantıları Olursa Gelirsin,Ortam Kaynaşırsa Farklı FArklı İnsanlarlada Güzel Bir Kamp Keyfi Çıkartılabilir,Tabii Kişiye Bağlı Bir Ortam İzni;kısacası Güven,Bence bu Forumda böyle Güven Çıkar Diye...
  12. DR.GordonFreeman

Karavanda Uzun Süre Yaşanabilir mi?

Ynt: Karavanda Uzun Süre Yaşanabilir mi? Tabii Güzel Olur Kimseye Hesap vermeden,ama yollarda arkadaş olacak bir seni seven kadın veya bu yolu seninle kabullenmiş bir arkadaş,erkek veya kadın olması lazım. Yoksa yolda başına gelmeyen kalmaz,Arkadaşda yoksa yanlız çekilmez,Yoldan Bir Arkadaşa...

13. DR.GordonFreeman

Boğaziçi Üniversitesi Havacılık Kulübü

Ynt: Boğaziçi Üniversitesi Havacılık Kulübü Bu Şekilde Telefon Ve email adresi almak çok iyi olmuş,Teşekkürler.Çoğu sitede Böyle Ayrıntılı Email ve Tel vermiyorlar! :)
  14. DR.GordonFreeman

Yıldız Teknik Üniversitesi Havacılık Kulübü

Ynt: Yıldız Teknik Üniversitesi Havacılık Kulübü Teşekkürler Size Ulaşmayı ve Bilgi Almak için Mesaj Atacağım,Çok isterim Bu Ekibe Katılmak
  15. DR.GordonFreeman

İstanbul Teknik Üniversitesi Havacılık Kulübü

Ynt: İstanbul Teknik Üniversitesi Havacılık Kulübü Arkadaşlar Paraşüt ile Pilotluk Eğitimi Almak İstiyorum,ama parası Fazla Olabilir diye çok korkuyorum,Tam Bir Bilgi Almam da Yardımcı Olursanız Sevinirim,seramilomuco@hotmail.com Mesaj Atarsanız Çok Mutlu Olurum Arkadaşlar,Şimdiden Teşekkürler

16. DR.GordonFreeman

Paintball

Ynt: Paintball Bu Sporu yapmak Çok isterim,Arkadaşlar Nerede yapılıyor,Ücret nedir,Takım Arkadaşları Tanımak İçin Gideceğim bir Club Sever veya Derneği Var mı? Zararı veya Faydası Nedir?
  17. DR.GordonFreeman

İzmit Kartepe Kayak Merkezi

Ynt: İzmit Kartepe Kayak Merkezi Kartepe Bence mükemmel bir yer,hotel biraz normal maddiyatı olanları aşıyor,ama keyifli bir kış geçiriyorsunuz ki,bazıları ilkbahar,yaz ayları orman havası almak istiyor ki,tavsiye etmem,kartepe odalarında klima yok,Parası 2000 YTL Altı olanlar için pek güzel...
  18. DR.GordonFreeman

Bursa Uludağ Kayak Merkezi

Ynt: Bursa Uludağ Kayak Merkezi ben macerayı severim ve yasak bölgede kaymak daha adrenalin içerir ama şahinkaya tepesinden boggkayss botuyla kaymak,board'an daha keyifli bence,tabii tarza göre zevkler değişir.Rafting Botu gibi düşünün,ama botu sanki atv motoru tarzı düzenlenmiş bir teknoloji...

19. DR.GordonFreeman

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Selam Arkadaşlar Ben Özgür Off-Road Hayranıyım,Grafiker ve Bilgisayar Operatörüyüm.Arabam yok.Ama kiralayarak daha keyif alıyorum.böylece tüm renkleri,modifelileri ve araçları sürebilme şansını yakalıyorum.Çünkü çeşitlilik hep benim hayatıma renk vermiştir.
  20. DR.GordonFreeman

Triatlon Nedir ?

Ynt: Triatlon Nedir ? Çok Zormuş Ama Bir gurb Arkadaşla Yapılabilir bir Eğlence Sporu olarak görüyorum,bastancıdan kınalı adaya yüzmek,adanın yarısını bisikletle bitirmek ve son olarak kolu yaparak diğer yarısını bitirmek,mükemmel birşey olur,hani parası olanlar bence bir 10 kişi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri