Arama sonuçlarınız

1. sorarsalar arazideyim

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey öncelikle hayırlı olsun aracınız... kazasız belasız binmek nasip olsun... iyi bir tercih yapmışsınız içiniz rahat olsun... elbette 15 yaşındaki bir araç yer yer canınızı sıkabilir... ancak bu durumda bile çilesi katlanılabilir bir araçtır...

2. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey bu düzeltme gerçekten kaydadeğer.. lakin, otomotiv sektöründe kullanılan kısaltma ve terimlerin, ölçü ve birimlerin, teknik kavramları ve birebir anlamlarıyla günlük hayatta kullanılmadıkları bir gerçektir... TUBELESS lastiğe DUBLEKS lastik...
  3. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey hayırlı olsun diyelim aracınız... kazasız belasız binmek nasip olsun.. benim de naçizane önerilerim olacak... --- öncelikle difransiyel yağının değişimini yaparken, LSD özellikli yağ ile değişim yapmanız gerekiyor... zaten difransiyelin üzerinde de...

4. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey --------------- her 4çarpı4 ün kendince eksik yanları veya dezavantajlı unsurları olabilir..... çok çok iyi bir 4çarpı 4 size bazenFİYAT olarak yük getirebilir... daha da iyi bir 4çarpı dördün YEDEK PARÇA sıkıntısı olabilir.. başka bir 4çarpı 4 ün...
  5. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey terrano ile ilgili forumda yazılanlar, aslında sorularınızın cevabı gibi.... 4*4 segmentindeki araçlar GÜMÜŞ NİTELİĞİNDEDİR.. GÜMÜŞÜ İYİ BİR PARAYA ALIRSINIZ, lakin satarken ederinin çeyreğinin yarısına bile gitmez... sitelerde satılan araçlara...

6. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey kaydettim tayfun arkadaş.... bu arada balık demişken, beni en zayıf tarafımdan yakaladın... bendeki balık mevzuu bir meraktan da öte...bu konuda birkaç level atladığımı düşünüyorum.. profilimdeki fotoğraf da SPİN le LEVREK avı sabahı çekilmiştir...

7. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey maksat araçların çekişi ve bilgi alışverişi ise ÇOK KURU kalan bir organizasyon olur... (şehiriçinde gösteriş meraklısı, büyük araç kullanınca kendini güçlü zanneden tayfa hariç) arazi aracı kullanan tayfanın lügatında doğa, deniz, orman, börtü...
  8. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey -------------- ERHAN arkadaş... Aracım rolantide, stop etti edecek gibi oluyordu. Birkaç servise gittim, çoğu sizin de dediğiniz gibi gaz ayarlarından bu sorunun oluşabileceğini söylediler. Söylenen bana ilk etapta mantıklı gelmişti ancak, aynı sorun...
  9. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano Iı Hakkında Herşey ------------------------------------------------------ carbon clean yapmak sadece yakıtı düşürmek amaçlı düşünülmemeli... aracım terrano2 2.4 benzin+ gazlı bir araç ÇEKİŞ sorunu yaşamıştım.. servise gittiğimde carbon clean yaptılar ve çekişte düzelme...

10. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Hararet sorununda son durum: Geçen sene orijinal aluminyum radyatörü çıkararak yerine yerli bir fabrikanın yaptığı bakır radyatörü taktım.Satıcı bu radyatörü hep veriyoruz şikayet gelmedi deyince ikna oldum.fakat birşey değişmedi.Sanradan anladımki bu...

11. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey 20.000 tl lik bütçeyle aynı model başka bir terrano alınabilir ve parçaları kullanılabilirdi belki.... tabii ki başka bir araçtan parça almak, yeni parçalar gibi olmaz.. alınacak olan ikinci aracın kullanılanlan parçalarından hariç kalan diğer...
  12. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar 98 terrano aracım herşeyi ile serviste sıfırlandı. tamamen motor bloklar dahil turbo, pompa vs herşeyi ile sıfır takıldı. yürüyen aksam, baskı balata amoortisör alt takım , hertür burçlar vs yenilendi. şu an kaporta devam ediyor. yaklaşık 20...

13. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey her 4çarpı4 ün kendince eksik yanları veya dezavantajlı unsurları olabilir..... çok çok iyi bir 4çarpı 4 size bazenFİYAT olarak yük getirebilir... daha da iyi bir 4çarpı dördün YEDEK PARÇA sıkıntısı olabilir.. başka bir 4çarpı 4 ün yakıtı çoktur...
  14. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar, aracın kapı fitillerini, bagaj kapısı da dahil olmak üzere değiştirmeyi düşünüyorum.. şu an bir su geçirme durumu yok, ancak içim rahat edecek şekilde de sağlam durmuyorlar.. yılların vermiş olduğu deformasyon çok belli... sorum şu: -- bu...
  15. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey ben de aracıma sepet yaptırmayı düşünüyorum... yaptırdığınız yerin bilgilerini ulaştırabilirseniz memnun olurum... araç sepeti ile ilgili herhangi bir tecrübem olmadığı için bu probleme ilişkin herhangi birşey diyemiyorum...

16. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey YAŞANMIŞ GERÇEK BİR ALINTI ------------------------------------ 2008 yılı kışıydı yanlış hatırlamıyorsam. göndermem gereken mail için bir internet cafeye girdim. dışarıda kar vardı. sonraları içeri, lüx bir alman marka araçtan inen adam girdi...
  17. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey öncelikle yazdığım satırlara cevap yazan ve tecrübelerini, bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlara TEŞEKKÜRLER... yalnız yolda değil, hayatın her aşmasında sahip olduğunuz küçücük bir bilginin ne kadar büyük sorunları çözebileceğine şahitlik ettim...
  18. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar.... ben terrano nun kar performansını aracın içinde gördüm. bu performansı beni çok etkilediği için de bir tane edindim. aracı aldığımdan bu yana etkin bir kar yağmadı... istanbulda yağan kısa süreli karda da vaktim olmadı denemeye...

19. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey MELROCK ARKADAŞ.. hayırlı uğurlu olsun diyelim.... inşaallah güzel şeyler yaşarsın yeni aracınla....
  20. sorarsalar arazideyim

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey melrock arkadaş.... anadolu yakasında nissan servisi sormuşsunuz.... KARTAL oto sanayi içerisinde ,ÜÇLER OTOMOTİV var... ( ömer usta ve ali usta) .... aracımın ağır ve hafif bakımlarını orada yaptırdım...... adresi: kartal oto sanayi sitesi c-2...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,522
Kayıtlı Üye Sayımız
172,180
Kaydolan Son Üyemiz
onurcel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri