Arama sonuçlarınız

1. K

İzmir Kamping Tavsiyesi Ağustos-eylül 2017

eski foça ve yeni foça arasında sazlıca kamp sakin bir yer

2. K

Kampçı Var Mı Kampçı :)

Antalyadan +1 diyebilirim.
  3. K

antalya ve civar illerde camp ve olta balıkcığının aynı anda yapılabileceği yer

Ynt: Antalya Ve Civar İllerde Camp Ve Olta Balıkcığının Aynı Anda Yapılabileceği Yer tşk

4. K

Antalya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi mayıs sonunda çıralıda kamp yaptık dolunay yükselişi süperdi:) sonrasında maden koyunu ziyaret ettik pazar günü kesinlikle ölmeden önce yapılacaklar listemde bir gece orada kamp yapmak gitmek isteyen herse duyurulur maden koyu ulaşım biraz zorlu ama henüz...
  5. K

Çanakkalede Kızarmış Peynir Helvası

Ynt: Çanakkalede Kızarmış Peynir Helvası bu yılki tatilimizi kaz dağlarında planlıyoruz ve Çanakkaleyde uğrayacağız. Ölmeden önce yapılacaklar listeme ekledim çanakkaleye gidince kızarmış peynir helvası yenecek. Özelllikle yenmesi gereken bir yer varmı...

6. K

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi Nisan veya mayısta bir adrasan kampı organize etsem kaç kişi gelir acaba ? bu alıntıyı ben fidodido yapmış ben alıntı yapayım dedim ama sanırım olmadı site fazla kullanamıyorum. fakat kamp konusunda ben varım:)

7. K

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi tamam o zaman kamp yerinin ne olacağıda belirlensin ben antalyada yeniyim b gezenbilirden bugün Adrasan Ceneviz Koyunu okudum yada başka altenatifler varsa açık... gidenler arasına; 1- emine+murat 2- 3-
  8. K

Antalya Kaleköy-Simena

Ynt: Antalya Kaleköy-simena geçen hafta gittim muhteşem manzaralar, yerel halk kahvaltıda bile balık yiyor abdurrahmanın yerinde kekovada kaldım, yemek yediğim yerden balık tuttum, kaldığım evin kapısında demirli tekneyle kale köyü gezdim kesinlikle katılıyorum bedene girmiş virüslere karşı iyi...
  9. K

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi Nisan veya mayısta bir adrasan kampı organize etsem kaç kişi gelir acaba ? biz geliriz mayıs içinde:)

10. K

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi antalya grubunu yeni gördüm bi hafta sonu kamp planı yapılsa cuma saat 12:00 dan itibaren müsait olabilirim katılanlarla biz katılırız; 1- Emine ve murat

11. K

Ceneviz Koyu / Olympos / Antalya

Ynt: Ceneviz Koyu / Olympos / Antalya selam ceneviz yada sazak koyunda mayıs ayı içerisinde kamp yapmayı planlıyoruz. mümkünse son gidenlerden; karşılabilecek sıkıntılar, kara ulaşımı çok mu kötü, sanırım cenevizde kamp yapılıyor semih bey sürekli ordamı çadır sorun yaşatırmı...tşk
  12. K

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme gündoğmuşta kamp alanı mı var ulaşım kolay mı?tşk

13. K

Antalya Kamp Alanları

Ynt: Antalya Kamp Alanları allam bunları okuyunca kampım geldi:) kekova da çook güzel kamp olmasada günübirlik kaya köye gidilir ve balık tutulur, bu kadar kamp alanlarının içinde yazılı kanyonu unutmamak gerekir denizi yok ama temmuz ağustosta soğuk suyu ve doğal alabalığı ile ölmeden önce...
  14. K

Yedigöllerde Kamp ve Alabalık Sezonu Açılışı (2 Mart 2013)

tşk kesinlikle ziyaret edeceğim:)
  15. K

Yedigöllerde Kamp ve Alabalık Sezonu Açılışı (2 Mart 2013)

ne muhteşem üstü bir etkinlik ve görseller, dizili balıklar süperrr.. duymuş olsa idik bizlerde icabet ederdik, herkese açık ise, buradan yeniden düzenlense....

16. K

Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Evet şehir dışına kargo ile gönderi yapıyorlar antalyaya gönderdiler:)
  17. K

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! umuyorum Super Loco Kaya Tırmanış Ayakkabısında da indirim geçerlidir.:)
  18. K

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Gule gule kullanin, sadece iyi gunde degil kotu gunde de kullanin zor kosullara da dayanir rock 2 teşekkür ederim, özelliklede fiyat konusunda bulabileceğim en uygun fiyattı onun içince ayrıca teşekkürler:) Read more...

19. K

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Teşekkür ederim, daha iyileri sizin oldun. Adrenalin mağazasının üyelere uyguladığı indirimden yararlanarak aldım :)
  20. K

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! the north face rock 2 çadırı aldım. haftasonu kurdum süper tşk:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri