Arama sonuçlarınız

1. L

En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir

Ynt: En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir Ford ranger xlt thunder aracım hakkında bilgi vermek istiyorum; country'den sonra çok hesaplı bir rakama bulduğum için aldım yaklaşık 50000km kullanmışımdır ve tık demedi bir defa arıza lambası yandın ve sonra kendiliğinden söndü ancak şunu...

2. L

Ynt: En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir 2005 tata telcoline 2.0l 4*4 2006 nissan country 2.5l 4*4 2008 ford xlt thunder 3.0l 4*4 2007 toyota hılux 2.5l 4*4 2007 ısuzu d max 3.0l 4*4 AT Yukardaki araçların tata hariç tamamı ile yoğun ve yüklü olarak şehirler arası yolculuklar yaptım...
  3. L

Ynt: En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir Bu ssan yong konusunda kesinlikle ön yargılı davranmadığımı bilmenizi isteyerek öz eleştiri yapmak istiyorum; Fiyat, teknik özellik ve donanım olarak gerçekten kulağa hoş gelen bu aracın fabrikasınında siz kullanıcılarına anlatmak istediği bir...

4. L

Isuzu Power Box Chip Tunining

Ynt: Isuzu Power Box Chip Tunining evet Hüseyin ağabey 130 beygir
  5. L

Isuzu Power Box Chip Tunining

Ynt: Isuzu Power Box Chip Tunining arkadaşlar benim aracım 2007 3.0 4*4 AT. benim güç ile ilgili bir sıkıntım yok (İstanbul Ankara arası 120 km sürat ve 2200 devir ile vites ufaltmadan Ankara'dan geldim dün ve son zam'dan sonra canım sıkıldı artık. Bu chip uygulaması ile ekonomi sağlayan var...

6. L

Çift kabin Pick Up Önerileriniz ...

Ynt: Çift kabin Pick Up Önerileriniz ... hayırlı uğurlu olsun. Türkiyede alınabilecek en iyi arabayı almışsın. bu arada l200 için euro ncap te 4 yıldız gibi birşey okudum ve bunun doğru olmadığını düşünüyorum. bu sınıfın araçları'nın tamamı ağır araçlar ve ncap'te hepsi çuvallıyor l200 ün 1.5...

7. L

Isuzu D-Max

Ynt: Isuzu D-Max yakıt konusunda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar var ise şu anda aracım uzun yolda sabit 100km sürat ile tam 30 kuruş yakıyor (mazot birim fiyatı 3,89 lira) hava filtresi yeni, lastik ebatlarım 245/70/16 ve havaları önler 30, arkalar 32psi, kullandığım motor yağı...
  8. L

Isuzu D-Max

Ynt: Isuzu D-Max herkese saygılar; 2007 model ısuzu d max kullanıyorum 3.0 litre 4*4 ve otomatik, bundan önce 2006 nissan country , l200 magnum, ford ranger sahibi oldum ve gerçekten ısuzu'yu çok beyendim. İşim gereği 2 hafta'da bir beyşehir üzümlüye seyahat ediyorum istanbul'dan ve üç araçım...
  9. L

Ynt: En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir bu arada ısuzu d max için yakıt bilgisi vermek istiyorum. litre fiyatı 3,89 lira şu anda ve ben geçen hafta beyşehir seyahatimde tam 30 kuruş yaktı.(lastik havaları önler 30 arkalar 32psı ve hava filtresi yeni) bir önceki seyahatimde ise (2...

10. L

Ynt: En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir herkese saygılar; 2007 model ısuzu d max kullanıyorum 3.0 litre 4*4 ve otomatik, bundan önce 2006 nissan country , l200 magnum, ford ranger sahibi oldum ve gerçekten ısuzu'yu çok beyendim. İşim gereği 2 hafta'da bir beyşehir üzümlüye seyahat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR