Isuzu Power Box Chip Tunining

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nitroces Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,358

nitroces

2009/L200 4*4
Yer
Akşehir
Web
yalinsumer.com.tr
ısuzu 2005 dmax 4*4 araca power box veya chip tuning önerirmisiniz.Satışve uygulama için yer arıyorum.

ivmelenme ve çekişte problem yaşıyorum herhangibir yerde problem yok.Servis bu uygulamalar ile çözüme ulaşılabileceğini söyledi pc rogramı ile düzeleceğibni ancak dısarıda özel yapıldığını fiatının 300tl oldugunu söylediler.

Etiketler
Ynt: Isuzu Power Box Chip Tunining

bugün isuzuyu chip letmeye cemal arslana gittim malesef 2005 elektronik arac beynine müdahele şansı yok rapid power box önerdi alet 1500 tl ye patlıyor yurt dışından gelmesi gerek ucuz power boxlara bulaşmamamı söyledi benim iş 3-5 sonraya kaldı

tiskeli' Alıntı:
yurt dışından getirtmeyi düşünüyordum gümrüğe takıldığını sitede yazanlar vardı açıkcası tırstım

Türkiyedede satısı var race chip in düsük modelini alsanız bile gayet yeterli gelir.Zaten satan firmada memnun kalmassanızpara iadesi yapıyor
Saygılarımla

arkadaşlar benim aracım 2007 3.0 4*4 AT. benim güç ile ilgili bir sıkıntım yok (İstanbul Ankara arası 120 km sürat ve 2200 devir ile vites ufaltmadan Ankara'dan geldim dün ve son zam'dan sonra canım sıkıldı artık. Bu chip uygulaması ile ekonomi sağlayan var ise bilgi almak istiyorum.

lionscoach' Alıntı:
arkadaşlar benim aracım 2007 3.0 4*4 AT. benim güç ile ilgili bir sıkıntım yok (İstanbul Ankara arası 120 km sürat ve 2200 devir ile vites ufaltmadan Ankara'dan geldim dün ve son zam'dan sonra canım sıkıldı artık. Bu chip uygulaması ile ekonomi sağlayan var ise bilgi almak istiyorum.
senin araç 130 hp 8 valf olandanmı

lionscoach' Alıntı:
evet Hüseyin ağabey 130 beygir
benim sıkıntım ilk kalkışlardaki tork zayıflığı 3000 motor karadüzen pompa sistemli olsaydı bu sorunu yaşamazdım senin araç otomatik olduğu için bu sorunu belki hissetmiyorsun ama manuel olanların tek şikayet konusu ilk kalkış bilhassa yokuş yukarı kalkışlarda uzun süre yarım debriyaj yapmak durumunda kalınıyor bence bu sorunun tek sebebi ecm beyni kalkışlarda ve düşük devirlerde mazot pompasını yeterince açmıyor beyni çipletmeyi denedim beynine müdahele edemiyorlar tek çare pover box yada pompasını beynini söküp eski model manuel pompa takmak tabi bu iş biraz ustalık ve emek ister ama kara düzen elektironik sorunları olmayan pompayada tornavidayla istediğin ayarı verebileceğin şahane bir araç çıkar ortaya

Ufak bir araştırma sonucu 2007 ler içinde Ebayde "veleo" gibi bir markanın chip box u na rastladım 2005-6-7 kasalar için chipleme konusunda son durum nedir bir gelişme varmı acaba?

artık 2007 altı d max lara chip uygulaması yapılabiliyor ama işin ehli kişilere yaptırmalı biraz ekonomik sıkıntı yaşıyorum en kısa zamanda yaptırmaya niyetliyim ankarada koray bey var mehmet gazihanın şubesi 505 6161616

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR