Arama sonuçlarınız

1. koca ayak

soğucak yaylası hakkında detaylı bilgi

Ynt: soğucak yaylası hakkında detaylı bilgi Sogucak yaylasinda daha once cok kamp yaptim mukemmel yerdir fakat yagmurlu havada araba ile cikmanizi tavsiye etmem yolda kalabilirsiniz. Ben mahmudiye deresi uzerinden yürüyerek ciktim onu da tavsiye ederim cok zevkli oluyor :-)

2. koca ayak

Satılık - Killtec Marka Kayak Montu ve Pantolonu

ikisi de kaçırılacak gibi durmuyor fakat ben öğrenciyim son fiyatlarınız ne olur bu fırsatı da kaçırmak istemem pantolon fiyatı normal gibi de mont için indirim yapın en azından :-\
  3. koca ayak

Satılık - Killtec Marka Kayak Montu ve Pantolonu

ikisi de çok ideal gibi görünüyor.. aslında montu alasım var ama benım 1.89 boyum var M beden bana olmaz büyük beden olsaydı kaçırmazdım 8)

4. koca ayak

80lt MCS MOUNTAİN MARKA SATILIK ÇANTA

Ynt: 80lt MCS MOUNTAİN MARKA SATILIK ÇANTA satıldı tşk.ler
  5. koca ayak

Satılık Çeşitli Outdoor Ürünler (Paracord/Çanta/Giysi/Camelbak vs.)

Ynt: Satılık Çeşitli Outdoor Ürünler (Paracord/Çanta/Giysi/Camelbak vs.) bora bıçağın herhangi bi sorunu var mı acaba... sapında çatlak çizik vs. herhangi bişey... kılıfında falan sorun yok değil mi... bide uzunluğu ne kadar acaba ve son fiyat ne olur acaba.. tşkler

6. koca ayak

Satılık Salewa kailua 60+10 çanta

Ynt: Satılık Salewa kailua 60+10 çanta fmg54_54@hotmail.com bana detaylı fotoğraflarını gönderir misiniz... son fiyatı nedir bu arada... tşk.ler

7. koca ayak

ÇANTA ARIYORUM 60-75Lt CİVARI

Ynt: ÇANTA ARIYORUM 60-75Lt CİVARI açıkçası 65lt civarı birşey bakıyorum ama bi arkadaşa danışıp size cepten ulaşırım alacak olursam... ilginiz için tşk.ler
  8. koca ayak

Ynt: 80lt MCS MOUNTAİN MARKA SATILIK ÇANTA herhangi bi yırtık sökük veya sorunu yoktur.. işi ilerletip daha iyi almak istiyorum açıkçası...
  9. koca ayak

SADECE İKİ KERE KULLANDIĞIM ÇANTAMI DAHA İYİ ÇANTA ALMAK İSTEDİĞİM İÇİN SATIYORUM... FİYAT:70TL saitulvibayrak@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz

10. koca ayak

Rotamı Değerlendirin

Ynt: Rotamı Değerlendirin karışık olacak şehir merkezlerinden de geçeceğim hiç yolun olmadığı arazilerden de genel olarak rota bu olmak üzere gördüğüm ormanlık alanlara girerim dere kenarlarında gecelerim gibi... dediğim gibi daha önceden yaptım şimdide yapabilirim gibi neden olmasın ki...

11. koca ayak

Rotamı Değerlendirin

Ynt: Rotamı Değerlendirin teşekkürler yardımınız için... peki rotam hakkında sıcak ve nem dışında herhangi bi uyarınız veya tavsiyeniz var mı
  12. koca ayak

Rotamı Değerlendirin

Ynt: Rotamı Değerlendirin http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=29&alt_kat_id=390&id=6795 http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=29&alt_kat_id=260&id=6896 http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=29&alt_kat_id=260&id=7080...

13. koca ayak

Rotamı Değerlendirin

Ynt: Rotamı Değerlendirin sizi bu sitede oldukça aktif görüyorum deneyimli biri olduğunuz açık... konuyu dağıtmak istemiyorum ama bana 60-75lt bi çanta tavsiyesinde bulunur musunuz... fiyat önemli değil ama ömürlük olsun istiyorum... 60-75 lt arası bişey dediğim şekilde bi gezi için yeterli...
  14. koca ayak

Rotamı Değerlendirin

Ynt: Rotamı Değerlendirin :) doğru söylüyorsunuz ama okul haziran başında bitiyor ancak yola çıkabilirim... zaten geçen sene kayseri den konya beyşehire yürüdüm... gerçi eylülün ilk haftası idi ama aksaray konya arasındaki sıcağa dayandıysam oralara da dayanırım gibi... en azından rahatça su...
  15. koca ayak

Rotamı Değerlendirin

Ynt: Rotamı Değerlendirin niye neden ki :D şehir merkezlerinden arazilerden geçeceğim... ne sorun olur ki :)

16. koca ayak

Rotamı Değerlendirin

Ynt: Rotamı Değerlendirin yürüyerek gideceğim bisiklet bence ayak bağı olabiliyo...
  17. koca ayak

ÇANTA ARIYORUM 60-75Lt CİVARI

Ynt: ÇANTA ARIYORUM 60-75Lt CİVARI teşekkür ederim bayım fakat çanta çok büyük 90lt fazla benim için.. 70-75 civarı ideal ama ilginiz için yinede teşekkürler
  18. koca ayak

Rotamı Değerlendirin

yazın yapacağım turun rotasını sizlerle paylaşmak istedim... uyarılarınızı, tavsiyelerinizi, o bölgeden geçerken kesinlikle görmelisin veya uzak durmalısın diyeceğiniz şeyleri dikkate alacağım...

19. koca ayak

ROTA İÇİN FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM

yazın yapacağım turun rotasını sizlerle paylaşmak istedim... uyarılarınızı, tavsiyelerinizi, o bölgeden geçerken kesinlikle görmelisin veya uzak durmalısın diyeceğiniz şeyleri dikkate alacağım...
  20. koca ayak

Outdoor Spor Güneş Gözlüğü

Ynt: Outdoor Spor Güneş Gözlüğü gözlüğün ön tarafının genişliği kaç cm acaba yani iki sap arası uzunluk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri