Kalk Gidelim Küheylan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 760
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 160,859
Ynt: Kalk Gidelim Küheylan

Ferhat bey Küheylan'ı coşturmuşsunuz yine :smiley:
Sayenizde biz de oralara uzanıverdik, iyi de oldu havamız değişti ;)
Görüntüler çok güzeldi teşekkürler. En çok İstanbul caddesine güldüm, ama zaten İstanbul'da da caddeler böyle değil miydi?
Paylaşımınız için teşekkürler :smiley:

Etiketler

drares' Alıntı:
Ferhat bey Küheylan'ı coşturmuşsunuz yine :smiley:
Sayenizde biz de oralara uzanıverdik, iyi de oldu havamız değişti ;)
Görüntüler çok güzeldi teşekkürler. En çok İstanbul caddesine güldüm, ama zaten İstanbul'da da caddeler böyle değil miydi?
Paylaşımınız için teşekkürler :smiley:
:D :D

Haşmet bey fırsat bulduğumda o İstanbul caddesini mutlaka tamamlayacağım. Çünkü; İstanbul'a döndükten sonra bu dönüş noktamıza bakınca çok üzüldüm. Sadece 400m ötede Çimpe kalesinin yol ayrımı varmış. Daha uygun bir havada mutlaka uğrarım. :smiley:
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%87impe_Kalesi

Cimpe Kalesi

bende ferhat bilgisayar başında çalışıyor sanıyorum. meger o gezenbilire rapor yetiştiriyormuş :smiley:

yarın akşam poyraz köy veya riva sahile gitsek diye aklımıza geliyor. gelmek isteyen olurmu?

Çanakkale ve çevresi, bizim görüşümüze göre, ne denli sıklıkla gezilirse gezilsin, sıkmaz. Bunda, yörenin doğal, tarihsel ve kültürel değerlerinin yanısıra, insanının payının da katkısı yadsınamaz. :smiley: ;)

fsirin' Alıntı:
Gebolu'dan İstanbul caddesini kullanarak Bolayır'a ulaşmayı düşünüyoruz. Gideceğimiz yol İstanbul ve cadde adını taşıyor ama önce asfaltı kaybettik sonra birçok su dolu çukuru ve çamuru aştık sonunda geçemeyeceğime kanaat getirdiğim bir çamur olunca daha fazla risk almayıp geriye döndük. Bolayır'a da epeyce yaklaşmıştık. Buralarda batarsak traktör gelsin diye herhalde bir gün bekleriz. Biraz off road yapmış da olduk böylece.

Yukarıdaki satırları okuyunca, bir an gülümsedim. 2005 yılı sonbaharında, biz de tersine, Bolayır'dan Gelibolu'ya ulaşmayı düşünmüştük bu yoldan ama sonuç, sizinki gibi olmuştu. ;D

fsirin' Alıntı:
:D :D

Haşmet bey fırsat bulduğumda o İstanbul caddesini mutlaka tamamlayacağım. Çünkü; İstanbul'a döndükten sonra bu dönüş noktamıza bakınca çok üzüldüm. Sadece 400m ötede Çimpe kalesinin yol ayrımı varmış. Daha uygun bir havada mutlaka uğrarım. :smiley:
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%87impe_Kalesi

Bizi de bu kale işi ayartmıştı o zaman... :D

Emek için teşekkürler. :smiley:

Cavid Sezen

Emirgan

Seçim günü (30 Mart 2014) sabah erkenden oyumuzu verip Küheylan'a kalk gidelim Emirgan'a dedik. Sabah kahvaltı bile yapmadan yola koyulduk. Emirgan'da park yeri genelde sıkıntılı. Geç kaldımı yer bulunamıyabiliyor. Kahvaltıyı parkta yaptık.

P3308887

P3308891

P3308899

P3308911

P3308915

Biraz fazlaca fotoğraf hazırladım. Çekerken de abartmışız zaten, 320tane sırf benim çektiğim fotoğraf var. Umarım sıkılmaz beğenirsiniz. :smiley:

P3308928

P3308932

P3308939

P3308945

P3308947

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri