Kalk Gidelim Küheylan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 760
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 160,887
Ynt: Kalk Gidelim Küheylan

Şehitliğin hemen altında Seyit Onbaşı heykeli yer alıyor.

P2167831

P2167832

Etiketler

Geçen sene geldiğimizde burası inşaat halindeydi. buralar düzenlenmiş bir de tabyaların maketi yapılmış. Burası Rumeli Mecidiye Tabyası.

P2167822

P2167834 stitch

P2167838

P2167855

Ferhat bey Pazartesi uğrayacaksınız diye bekliyordum, erken mi dönüş yaptınız?
Hafta sonu günlerinde önceden planlanmış günlere rastlamamız buluşmamıza imkan yaratamadı ama hafta başında gelecektiniz?

Ferhat yapmışın gene kaçamağı.Bu seneki tatil planımda benimde niyetim var daha önce gittiğimde Betül 4 yaşlarındaydı pek hatırlamıyor Yağız'da büyüdü görsünler istiyorum.
Güzel geziler dileriz.

tekrar güzel bir gezi yapıyorsunuz paylaşım için teşekkürler
fotoğrafları ve güzel anlatımızın devamını bekliyoruz

devam...

Çanakkale

Çanakkale hemen her sene gezdiğimiz yerler merkezdeki yerlere bakmamıza gerek yok. Daha önce gelmeyenler tarihi çarşılardan Aynalı Çarşı, tarihi sokaklar, meşhur Truva filminde kullanılan tahta at, deniz müzesi gibi yerler önemli.

P2167925 stitch

P2167926

P2167932

Buradan Kepez'e geçtik. Kepez Çanakkale'nin çok yakınında hemen güneyindeki kesim. Geceyi de burada geçirdik. Sabah parkın öbür ucuna bir karavan geldi.

IMG 2020 stitch

P2177965

IMG 1869 stitch

P2177969

P2177959

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR