Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kayberen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,339
Ynt: Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor?

bir takip edelim angara gurububunda bestacı hüseyin ve ömer bey sanırım, halayınbaşı olarak kia ekibindeler .selam ve iyi muhabetler ve hayrlı cumalar.

Etiketler

4x4 Arazi vitesli kıa besta kullanıcısı arkadaşların dikkatine HUrdacılar sitesinde ali kemalbeyin elinde şu anda 3-4 adet tüm donanımları
çalışan hurda belgeli 4X4 KIA BESTA araçlar var ben bir adet aldım ilgilenen arkadaşlara duyrulur.
Ali kemal bey Tel:0532 560 77 29

ehz2004' Alıntı:
4x4 Arazi vitesli kıa besta kullanıcısı arkadaşların dikkatine HUrdacılar sitesinde ali kemalbeyin elinde şu anda 3-4 adet tüm donanımları
çalışan hurda belgeli 4X4 KIA BESTA araçlar var ben bir adet aldım ilgilenen arkadaşlara duyrulur.
Ali kemal bey Tel:0532 560 77 29

Merhaba kaça aldınız?

ömer bey arkadaşı aradım 2 liradan gidin alın tanesini.

selam aleyküm arkadaşlar cevap yazdım ama göndermeyi beceremedim herhalde
ben aracı 2750 tl civarı malettim. araç şu an kullandığımdan daha düzgün
6ay önce kendi motoruma 2750 tl harcamıştım. bu aracın motor 82 000 km de kasa bayağı düzgün

hacı ben o işlerden pek anlamam,sen işin peşine düşersen olur.sana yakın.bana uzak bir tur atar bakarsın.iyi muhabetler sn.ömer bey.

bu sefer göndermeyi başardım herhalde 1000 tl olmazmı diye sormuşsun bunu arkadaşla yüzyüze konuşursan
daha iyi olur yada araçları görebilirsen iyi olur bence. saygılar.

Aleyküm selam abi yeni hurda belgeli sıfır aracın hayrlı olsun.

ehz2004' Alıntı:
bu sefer göndermeyi başardım herhalde 1000 tl olmazmı diye sormuşsun bunu arkadaşla yüzyüze konuşursan
daha iyi olur yada araçları görebilirsen iyi olur bence. saygılar.

O şakaydı yahu freegraf kardeşimizle aramızda

freegraf' Alıntı:
hacı ben o işlerden pek anlamam,sen işin peşine düşersen olur.sana yakın.bana uzak bir tur atar bakarsın.iyi muhabetler sn.ömer bey.

İstanbuldasınız ama ankarada kuş uçsa haberiniz var

aracı asıl alış sebebim yedek parça amaçlı fakat şimdilik acil parça ihtiyaciım olmadığ için satmayı da düşünüyorum bu arada kapalı garaj
ayarlamaya çalışıyorum. saygılar.

ehz2004' Alıntı:
aracı asıl alış sebebim yedek parça amaçlı fakat şimdilik acil parça ihtiyaciım olmadığ için satmayı da düşünüyorum bu arada kapalı garaj
ayarlamaya çalışıyorum. saygılar.

Güle güle kullanın. Rotilleri diğer yedek parçaları bulabildinizmi?

Teşekürler. rot ve rotili usta konyadan temin edebileceğini söyledi şimdilik bekliyoruz. Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR