i30

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fosilbulent Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,183

fosilbulent

defnder 110
Yer
istanbul
güzel bir otomobil ilk defa full almadığıma pişman olduğum bir araba oldu. (beklentilerimin üzerinde ) 115 bg yaklaşık 235 tork 240 katran dizel daha ne isteyebilirim triptonik vites sunroof ısıtmalı koltuklar ve ön cam çelik jant ve cruse control eh fena olmazdı buna şukur. 8)

Etiketler
Ynt: i30

Çok uygun kampanyası var şu sıralar ilgilenen arkadaşlar bu firsatı kaçırmasınlar derim. alternatif isteyene focus yada golf derim fakat daha pahalıya ve benzinli alırsınız :(

ben i30 aldıktan 3 ay sonra en buyuk hayalimi gercekleştirme fırsatı buldum bir defender aldım şu sıralar 2 araçtan birini elden cıkartmamak için direniyorum biri kızım biri oğlum bu gün kullandım 2 sinide ben şanslı bir babayım :smiley: allah herkese nasip etsin

seçim yapmanız zor olucak..i30 güzeldir ama hyundai nin müşteri memnuniyetsizliği sizi biraz üzebilir..

ikinci elde sıkıntılı bu aralar biraz sıkıştım satayım dedim malesef çok zarar ettiriyor. gerçi kriz tüm araç sahiplerini marka gözetmeksizin yıprattı. hyundai nin 5 yıl mekanik garantisi var şuana kadar ben sorun yaşamadım 2008 i30 kullanıyorum memnunum ufak tefek illa bişeyler çıkıyor fakat duraklatmaksızın yapıyorlar yanlız ben hava filitresini bile servise taktırıyorum her 3000 km de bir bunu yaparım.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. İnşallah garanti ile sıkıntı yaşamazsınız. 2003 getz dizel aracımda gereğinden çok sıkıntı yaşadım. :(

getz 1.5 dizel benim baktığım ilk araç oldu hyundai de, sonradan i30 a geçtim nedeni turkiye ye gelen son araç modeliydi o zamnalar yeniydi ve kimse hakkında bişey diyemiyordu :smiley: bıktım herşeye bir şey söylediler ki ben sıfır araca karşıyım 30 üzerinde para verilmesine karşıyım. Yaklaşım bayiden bayi değişir Hyundai maslak Tülay hanım danışmanım Arabamı Elif diye tanırlar takasa verdiğim arabamı Zeynep i yine oradan bir arkadaşın hanımı kullanıyor ben şuana kadar memnunum Allah bozmasın nazar değmesin diyorum :smiley: teknolojik mekanik aletler kısmet işte bazen ayarları tutmuyor üzüyor insan sevdiğinden ayrılıyor anlaşamadı gitmedi diye :smiley: Hayırlısı inşallah hepimiz için en ideal olanı en içimize sineni olsun.

Torkul yaylasına yolculuk hyundai safari :smiley:

I30

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR