Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koroglu1414 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 758
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 157,202

koroglu1414

Zirve
Yer
Bolu/Seben
Sevgili ferozacı dostlar kış mevsimi geldi malum,biz uyumaya devam edelim ;D
Bazı dostlar dışında..
http://www.dailymotion.com/mdbircan#videoId=xgdm4m
Bir serbest sohbet köşeşi uygun olur diye düşündüm(Feroza adına) luzumsuz görürlerse adminlerimiz, silebilirler ..

Etiketler

Cevdet bey,

Sakarya grubu ile her 2 haftaya bir etkinlik düzenliyoruz.
Son etkinlikte size karşı mahcubuz.
Bircan hanım ve Hakan bey FEROZA ları ile etkinlikte daima yer alıp döktürmekteler... ;D

Buyrun arkadaşlar.....

Arkadaşlar aşagıda duyurusunu yaptıgımız tarihte etkinligimiz var..bütün arkadaşları bekleriz...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67816.new#new

mdr' Alıntı:
Cevdet bey,

Sakarya grubu ile her 2 haftaya bir etkinlik düzenliyoruz.
Son etkinlikte size karşı mahcubuz.
Bircan hanım ve Hakan bey FEROZA ları ile etkinlikte daima yer alıp döktürmekteler... ;D

Buyrun arkadaşlar.....

Arkadaşlar aşagıda duyurusunu yaptıgımız tarihte etkinligimiz var..bütün arkadaşları bekleriz...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67816.new#new
Teşekkür ederim ismail bey;ben bizimkileri harekete geçiremiyorum;tembel kaldılar :smiley: :smiley:

Kısmet Cevdet bey...

Mudurnu Feroza grubunu bir ara açtıgınız topikte izlemiştim..O zaman Ferozacı idim..Bir arada olma nasip olmamıştı..Ferozaların harman oldugu bir gün olurdu ;D ;D ;D
İnşallah bunda olur...belki hafat sonu etkinlik olursa ona da haberdar edebiliriz.

mdr' Alıntı:
Kısmet Cevdet bey...

Mudurnu Feroza grubunu bir ara açtıgınız topikte izlemiştim..O zaman Ferozacı idim..Bir arada olma nasip olmamıştı..Ferozaların harman oldugu bir gün olurdu ;D ;D ;D
İnşallah bunda olur...belki hafat sonu etkinlik olursa ona da haberdar edebiliriz.
Teşekkür ederim ismail bey;haberimiz olduğunda dostluk ve katılım adına elimizden gelen çabayı gösteririz..
Selâmlar;saygılar..

İsmail Bey,

Aslında bu haftasonuna tam bir aktivite planlıyordum ki, pazar günü benim kızın okulda gösterisi varmış.

İlk fırsatta alo deyip geleceğim oralara, bu arada izliyorum senin arabayı, dehşet birşey olmuş.

Ersan

Ersan beycigim..

inan kalantor iri biri olsam bu araç tam bana göre derdim.. ;D

orta karar oldugum için biraz kilo alıp enine boyuna gitse daha iyi olur sanırım... :D :D Ferozayı hep özlüyorum bunun için.. :smiley:

Arkadaşlar,

bu hafta sonu düzenlenecek etkinlige sizleri de bekleriz..
Müsait olan buyursun... :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67816.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,087
Kaydolan Son Üyemiz
irfy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR