Benim Karavanım. BEYAZSARAY

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan a.yilmaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 297
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,484

a.yilmaz

Kamp I
Yer
balıkesir
Merhabalar sevgiili Gezenbilir karavan dostları;
Uzun süren araştırmalar ve bekleyişin ardından Mart 2013 e yetiştirilmek üzere BEYAZSARAY'ımın yapımına Ankara'da Bülent usta'mın Deneyimleri benimde çraklığımla geçtiğimiz pazartesi günü başladı. Havanın soğuk olmasına rağmen ortamın sıcaklığı ile bir de bakmışım biraz yol almışız.
Başarabildiğim oranda sizlerle yapım aşaması fotoları paylaşacağım.

S7300001

S7300004

S7300073

S7300074

S7300013

Etiketler
Ynt: Benim Karavanım. BEYAZSARAY

Ali bey hayırlı olsun Allah tamamlayıp ağız tadıyla gezmeyi nasip eylesin,Bülent arkadaşımıza aracı emanet etmekle doğru bir karar vermişsiniz.
Beyazsaray ismide çok yakışmış kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim Yusuf bey;
Kısa sürede sorunsuzca bitirir dostlarımızın arasına katılırım.
ilave resimleri ekliyorum.

S7300011

S7300008

S7300017

S7300016

S7300018

Ali Bey,
hayırlı olsun keyifli gezilerde kullanmanızı temenni ediyorum....nasıl bir yerleşim planı düşünüyorsanuz bellimi?

Süleyman bey;
iyi dilek ve temennize teşkkür ederim. Daha güzelleri sizin ve tüm arzu edenlerin olsun.
Projenin tüm aşamaları bellidir. İş takip sırasına göre yürütülecek. İç dizayn PSA gurubunda diğer türdeşlerine benzer olacak. şöför arkası karşılıklı oturma gurubu arkası wc duş son kısım yatak olarak dizayn edildi. Katar kapı hizasında da mutfak gurubu arkasında bir vestiyer olacak.
Saygılar.

Karavanınız hayırlı olsun Sn. a.yilmaz yollarda olacağınız günlerin yakın olmasını diliyorum.

İlerde doğabilecek sorunlar için ikazda bulunma adına cam yapıştırma mastiğinin yanlış seçim olduğunu bilmenizde yarar var.
Profesyonel otocamcılarının kullandığı türden mastik uygulayarak ilerde doğabilecek sıkıntıları bertaraf edebilirsiniz.

Selamlar.

S7300025

Sn Güngör camların yapıştırılmasında kullanılan yapıştırıcı profesyonel camcıların kullandığı silikonon markası (DAYSON) ilginize teşekkür ederiz saygılar.
DOLLY KARAVAN
BÜLENT SOYDAŞ

Kullanıldığı Yerler
1. Motorlu araçların ek yerlerinde yapıştırıp izalasyon yapılmasını sağlar.
2. Deniz araçlarında izalasyon ve yapışma sağlar.
3. inşaatlarda derz aralarında ve çatılarda ek yerlerinde izalasyonu sağlar.
4. Ahşap, cam, metal,granit, taş,fiber,corian uygulamalarında mükemmel yapışma ve izalasyon sağlar.
5. Üstün yapışma sağlar, boyanabilir
6. Korozyonu önler,esneme ve sarkma yapıp hacim kaybetmez.
7. Çıplak ve boyalı yüzeylere çok iyi yapışır,sıcak ve soğuğa dayanıklıdır.
8. Sürekli elastik kalır, oto tamir boyaları ile boyanabilir.

İyi günler
Sy Yılmaz
En kısa sürede sorunsuz, beyaz sarayı tamamlamanız ve gönlünüzce gezmeniz dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Ali Bey, "Beyazsaray" hayırlı olsun!... :smiley:

Beş yaşına varmış olmalı ki başlamışsınız kamper yapımına. Aracınızı aldığınızı ve beklediğinizi biliyordum. Geçen gün, sanırım Arif Bey'le görüştüğümüzde diye anımsıyorum, sizin kamper olayınız da konu olmuştu. Bir kez daha kutluyorum. Size ve Bülent Usta'ya kolay gelsin.

Cavid Sezen

Beyaz Saray a Hayırlı olsun diyor, Gönlünüze göre olması dileği ile başarılar diliyorum. Sevgi ve Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR