ALM - Acmat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,648

Etiketler

Ynt: ALM - Acmat

Gurur verici bir olay. Karaoğlan bayrağımızla tüm heybetini gözler önüne sermiş.

Gercekten buyuk gurur verıcı olay.. Ellernıze emegınıze saglık nadır abı.. sabrınıza da hayran kaldım gercekten..
Saygılar

mogzilla' Alıntı:
Alm-Acmat ile ilgili bir fransız sitesi benim araçtan bahsetmiş.

http://www.alm-acmat.com/

Nadir abi evet ben bu siteyi görmüştüm. 3 kasım 2008 tarihinde gezenbilire üye olabilen bir yabancı böyle bir yazı yazmıştı "Hello,

I had set up a blog about ALM ACMAT : www.alm-acmat.com
let me some words.

thanks a lot."

ilgili tpoik http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=82.msg140065#msg140065

yarım yamalak ingilizcemle bukadar tercüme yaptım :smiley:

Merhaba,

Ben ALM ACMAT hakkında bir blog: www.alm-acmat.com kurdum
Bana kelimelerle bazı bilgiyen sağlayın.

çok teşekkür ederim.

oraya girdim sizin aracınızı inceliyordum. tanıtım bölümüne Türkiyeden Nadir Uğurları'ın 94 ZYC 33 plakalı ALM Acmat'ı diye yazmışlardı site yönetimine bir mail ile durumu anlattım 94 diye plaka kodunun Türkiyede bulunmadıgını ve plakanın istanbula ait 34 olması gerektiğini anlatmıştım ve 2 gün sonra tanıtım bölümüne Türkiyeden Nadir Uğurları'ın 34 ZYC 33 plakalı ALM Acmat'ı diye düzeltme yapmıştı. ancak oraya konulan resimlerdeki aracın Bayraklarla süslü olması çok hoşuma gitmişti :smiley:
İsterseniz o sitede yazan fransızca metnide elimden geldiği kadar tercüme ederim :smiley:

Sağol Bayram ; ilgine çok teşekkürler.
Türk bayrağını hangi vesile ile olursa olsun ülke sınırları dışında görmek , doğrusu insanın hoşuna gidiyor.

cok güzel bi parca olmus
amerikan filmlerınden fırlayıp gelmiş gibi
Allah sahibine bağışlasın

cahilliğimi bağışlayın.çokta film izlemem .hangi amerikan acmat vardı.hangi filmden fırlamış yani.amerikan filmlerinden cj fırlar genelde benim gördüğüm ateş böceği gibi sağa sola uçuşur patlaya çatlaya.

lafın gelişi mesut bey
ozaman amerikan herhangi bi ulusun olsun
yani böle aracları filmler dışında cok nadir görebiliyoruz onu solemek ıstıyorum

merhabalar.
acmat aracını görünce sıze yazmak istedim,bravo bu aracı çok güzel şekilde toplamışsınız,
bu acmalarla 80lerde afrıkada epeyi doyaştım,tamırlerini yaptım,epeyi kaza ve tamırat hallerinde resimlerini çektim,vede bu aracı ortaya çıkaran imal eden,yapan eskı üst subaylarlada afrıkada deney sırasında onlarlada tanıştım ,
bu konuda sızinle istanbul a geldiğimde çok konuşmak isterim,şu anda fransa dayım.
İstersenız sıze bu aracın orıjınal katalogunu,bakım kılavuzunu getirebilirim,
hosça kalın
bedırhan bedos30@hotmaıl.fr

Sn bedos30 sitemize hoşgeldiniz.
İlginize çok teşekkürler.Istanbula döndüğünüz zaman mutlaka beklerim.
Ayrıca Acmat ile ilgili ne döküman , bilgi getirirseiz çok çok makbule geçer.

Nadir Uğurlular
0532 3434006

nadır abı acmat senın elınde tek kelımeyle muhtesem olmus batsada cıksada cıkmasada sayenızde acmatı tanımıs olduk en azından benım bılmedıgım aractı ama sayenızde ogrendım sagolun boyle bır canavarı bızlere tanıttıgınız ıcın

abi senin araç yabancı bi sitede türk bayraklarıyla cok gurur verici durmuş.

naidr bey soru cevapta soırduğunuz bi kamyon için dolaşırken bu resmi gördüm alm yazıyor açıklamada .kardeşmi sizin araçla

Aah169

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri