ALM - Acmat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,788

Etiketler
Ynt: ALM - Acmat

nadir abi selam acmat çok güzelmiş(moglarda öyle yaramaz çocuk gibi senin mog) bende ilk kez gördüm vuruldum eline sağlık bir gezide görsem ne güzel olur belliki senden öğreneceğim çok şey var abi saygılar sevgiler

Selam Fatih , teşekkür ederim.İnşallah ilk fırsatta görüşürüz.
Esas yaramaz çocuk kendimiz olunca , araçlarımız da bize benziyor doğal olarak. ;D

700 €'ya sebilullah Acmat'lar.Şu AB'ye girme işini sadece bu sebepten istiyorum. ;D

http://www.ventes-domaniales.fr/eQ_liste.php3?page=14&&rub=1&keyword=&id_vente=800000100&ordername=numlot&ordertype=asc

Mümkün olmaz mı !
Burası da bizdeki MKE veya TASİŞ'in alman versiyonu VEBEG.
Ne ararsan var.Bak bak ağla. ;D

http://www.vebeg.de/web/de/verkauf/suchen.htm?SUCH_NACHKFZ=1&DO_SUCHE=1&SUCH_FZART=L&SUCH_KFZMARKE=236&SUCH_KFZKAT=0&SUCH_FREITEXT=&SUCH_PLZ=&SUCH_PLZUMKREIS=0&SUCH_ORDER=A&SUCH_AUS_ID=&SUCH_LOS_ID=&B1=Suche+Starten

Nadir bey kesinlikle bu avrupa birliğine giriş sorununu halletmeliyiz hatta gerekirse kampanya başlatalım bir başlık açıp yoksa ben yetmişinden sonra avrupadan ucuz unimog toplamışım neyleyim ben o unimogu. Bu yaz avusturyada mola yerinde herkes otobüse bindi ben elimde makineyle arabadan fırladım iki dakika şunların fotoğrafını çekşip geliyorum diye, şoför sormuş hanıma ya ne var burada resmini çekecek diye hanım da turuncu iki tane unimogu gösterip şu kamyonlar deyince otobüstekiler geri kalan günlerde bana bir garip baktılar :D

NADİR ABİ MERHABALAR EMEKLERİN YABANA ATILIR GİBİ DEGİL ELLERİNE SAGLIK
Bşrşeyi merak ettim bu arcların yıllık vergileri nekadar. :smiley: :smiley:
saygılar

Nadir Bey bu acmatlar orman işletme müdürlüğünün zamanında kullandığı yangın söndürme araçları değil midir...

Doğrudur Hasan Bey , öğrendiğime göre benimki İzmir Orman İşletmesinden emekli olmuş.Ben arkadaki tanker ve donanım kısmı kesilmiş olarak aldım.Resimdeki araç ya benimki , ya da ülkemize gelen 3-5 Acmat'tan biri.

726601

abi hayırlı olsun
ellerine sağlık, sabrına hayranım abi

valla bende defender var ben kendimden şüphe ediyordum normalmiyim diye . benden daha hasta olanlarda varmış bu işlere . çok güzel olmuş tebrikler

Nadir abi az evvel işle ilgili birşey ararken karşıma M715 diye bir araç çıktı ve biraz dikkatli bakınca "anaa yahu bu acmat" oldum.
Acep hangisi hangisinden esinlenmiş olabilir diye sormadan edemedim.
m715 e ait fotolar:
Sarge 2

Sarge 1

Alm Acmat :
ACMAT_CCF_SDIS45_Beaune_03.jpg

bende (Jeep) J 200 e benzettim ama ???

hatta kaporta hatlarına bakılırsa bu araç J200 (kapı hatları ,kaput hatları ve farlar fazlasıyle benzer değilmi sizce ? ;D )

J200

J200 1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR