460 kasa 280 GE

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 171
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,091

Etiketler
Ynt: 460 kasa 280 GE

Yok yok öyle demek istemedim ama gözüme şöyle birşey ilişti de ondan ;D ;D ;D

Gmog_150.jpg

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DSen uyma Çağlar bunlara. Normal insan arabası olsun.Tıkır tıkır......

yavuz-çelikel' Alıntı:
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DSen uyma Çağlar bunlara. Normal insan arabası olsun.Tıkır tıkır......

doğrusun valla.

alıyoruz birton para harcıyoruz,,, 33-35 lastik ,,yok ayna mahrudi ,,yok bilmemne..sonrada arac lpg de 700 kuruş yakıyor , yok araba gitmiyor şikayet,şikayet....satıyoruz zarar..

şu anda bu arac için planlarım, orj.fabrika değerlerine yakın hale getirmek, birde bfgoodrich at lastik...(vinç de lazım gerçi,,, şnorkel de fena olmaz ya ........)) ;D ;D ;D bak mevzu aynı yine ,,geçmişten ders almak yok..

Bugün test ettim.Benim araç şehir içi 16.35 l/100 km yakıyor.
Çağlar 300 GE orjinal bakım kıtapçığından aldığım veriler
Motor yağı 5-6,5 l 10 40
Şanzıman 1,5 l ATF
Ön aks 1,1 l Hypoid SAE 90
Arka aks 1,3 l '' ''

mogzilla' Alıntı:
Bugün test ettim.Benim araç şehir içi 16.35 l/100 km yakıyor.
Çağlar 300 GE orjinal bakım kıtapçığından aldığım veriler
Motor yağı 5-6,5 l 10 40
Şanzıman 1,5 l ATF
Ön aks 1,1 l Hypoid SAE 90
Arka aks 1,3 l '' ''

motor yağı 20-50 tercih etim nadir abi..kalın olduğunun farkındayım aslında ama..yazın 20-50 kışın 10-40 daha uygun olabilir aslında.

teşekkürler abi.

ha ayrıca 8 litre yağı sığdırdım bu arada motora, filtre ile birlikte,, tam üst çizgide olmadı.. ;D

mogzilla' Alıntı:
Çağlar araç İstanbulda mı ?

yok abi bende aracta ankaradayız.

aslında aldığım gün seni rahatsız etmeyi düşündüm ama manuel vites işini unutmuşum kendimi otobana zor attım ;D ;D

iyi iyi ileride benimde tek kapısını yapmak istediğim araçlardan birisi çağlar 1 senede herşeyini öğrenir her parçasının yerini bulur bende hazıra konarım ;D ;D ;D hayırlı olsun :smiley:

Tempus' Alıntı:
iyi iyi ileride benimde tek kapısını yapmak istediğim araçlardan birisi çağlar 1 senede herşeyini öğrenir her parçasının yerini bulur bende hazıra konarım ;D ;D ;D hayırlı olsun :smiley:

sağol canım...

parça almancı akrabalar ve hüs55 hüseyin arkadaş... ;D ;D

bıktım internet ticaretinden ,parça araştırmasından ,,.. bu aracta body ,trim biraz zor onun dışında motor yürüyen no problem :-*

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR