1991 Model Kia Besta Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ygtgencer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 157
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,831

Etiketler
Sağol abi , 7 senedir yaptığım iş ilk defa gözüme spiralden pislik kaçmış gece fark ettim, gece ağrimaya başladı bi baktim goz bebeginin etrafina iki tane madde girmiş, enjektörün iğnesiyle çıkartıyorlar, šimdi de zonkluyor

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim basima gelmedi ama cok gemiciyi goturdum hastaneye , dedigin gibi hassas ve çileli bi is , tekrar gecmis olsun.

Dun universite hastanesi acilinde gece 2 de gozden spiral talaşı cikartinca , göze geldik dedim , gözlüksüz çalışmak iyi degilde hava da karardiydi ah o son pasi temizlemeyecektim.... ))

Çok geçmiş olsun, umarım tez zamanda iyileşirsiniz. Allah sağlık sıhhat versin.

Sent from my SM-T231 using Tapatalk

Abicim gecmis plsun oncelikle,
Ve kolay gelsin, bu tur isleri kendiniz yapabilmeniz ne guzel, bu araca cok heveslenmis biri olarak yapıldığını görmek
isterim elinize saglik

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tarz isler yapicam kafamdaki proje böyle D7d28d3112df2c13e3b5f7f04280b243 Ed0eba9117f54ab25a8ea80d47222d39 9665585403ef260d48d50a956f30bbb1 841355c6422c1170d6358ff7e9b31d1d

Buharika diye bir makine aldim, buharla parçaları yikadim , detay temizlik için öneririm Ebb2e7fac4db98db05b21b81fac38ad1

idi bidi etmeden alinir bu arac ben anlamadım zaten millet zamaninda 3 e 5 satmis bunlari da , Turkiye de kac adet 4x4 panelvan var ? Bence 200 u gecmez (ford transitin ozel olarak getirip sattiklari da dahil) tek bir - bu araçlarda şase yok

Bir polis arkadasta vardi, ben arabayi degistikten sonra aradi satiyorum diye icime oturmustu :smiley: ,off dedirtti
Kapali garajim olsaydi ilerde karavan yaomak icin kredi cekip almayi bile dusundum, ama kiraci olunca arabayi koyacak yer bulmak dert, garaji kapalisini gectim. Karadenizde de 2-3 yil kullanmadan acikta bekletmet ürküttü.
Sunu bi yapin gezin resimleri gorup oh diyelim :smiley:

Bir polis arkadasta vardi, ben arabayi degistikten sonra aradi satiyorum diye icime oturmustu :smiley: ,off dedirtti
Kapali garajim olsaydi ilerde karavan yaomak icin kredi cekip almayi bile dusundum, ama kiraci olunca arabayi koyacak yer bulmak dert, garaji kapalisini gectim. Karadenizde de 2-3 yil kullanmadan acikta bekletmet ürküttü.
Sunu bi yapin gezin resimleri gorup oh diyelim :smiley:

Amasra da ki osman kardeşimiz onunla irtibat halindeyiz halen bestayı aradığını hatta geri almayı bile düşündüğünü söylüyor idi en son

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,087
Kaydolan Son Üyemiz
irfy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR