ysahin kullanıcısının son içeriği

1. ysahin

TROFF Sosyal Sorumluluk Projesi...19.04.2012

Ynt: TROFF Sosyal Sorumluluk Projesi...19.04.2012 emeği geçen herkeze teker teker teşekkür ediyorum çok duygulandım devamını getirmeniz dileğiyle allahdan siz değerli insanlara kolaylıklar vermesini diliyorum .
  2. ysahin

Bir Ranger Bir Defender Karadeniz'de (04 Aralık 2011)

Ynt: Bir Ranger Bir Defender Karadeniz'de (04 Aralık 2011) MERHABA Çok güz<el bir gezi olmuş heleki o cam gibi göl resmi mükemmel yani işin kısası mestttt oldum inş Trabzona geldiğimde gezeceğim oraları :) :)
  3. ysahin

09.10.2011 inegöl offroad sezon açılışı

Ynt: 09.10.2011 inegöl offroad sezon açılışı allah razı olsun sizden başka birşey diyemiyorum :)
  4. ysahin

AVRUPA OFFROAD GURUBU SEZON AÇILIŞI

Ynt: AVRUPA OFFROAD GURUBU SEZON AÇILIŞI çok güzel bir açılış olmuş bu arada benim içimde açıldı uzun zamandır gezenbilir sitesinde bu denli yeni fotolara hasret kalmıştım sayenizde ve diğer arkadaşlarda inşallah bu denli güzel fotolar çekerek yayınlarsa bizde bu değerli arkadaşların emeklerine...
  5. ysahin

Rize Gito Yaylası ve Arhavi Mençuna Şelalesi Temmuz 2011

Ynt: Rize Gito Yaylası ve Arhavi Mençuna Şelalesi Temmuz 2011 emeklerinize teşekkürler çok güzel bir gezi olmuş ama dahada fazla foto bekleriz videolarda tekrar teşekkür ederimmmm.
  6. ysahin

Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası

Ynt: Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası OFF karadenizzzzzzz mükemmel bir doğa insan baktıkca içi açılıyor ama bir yanada cızzzzzz ediyorr .Bu doğayı gidip yaşamak gerek ,gezip görmek gerek ,yemeklerinden yemek gerek daha ne gerek :)) bu paylaşımlar için teşekkürü borç bilirim teşekkürlerrrrrrr.
  7. ysahin

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş. sizi tebrik ederim çok güzel bir gezi olmuş gözlerim bayram etti sizin sayenizde oradaymışız gibi hissettik hele o muhlama ahhhhhh olsada yesek :)
  8. ysahin

Ömerli esenceli Gezisinden Kareler

Ynt: Ömerli esenceli Gezisinden Kareler güzel bir gezi olmuş tebrikler ve bu görüntüleri bize aktaran emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.
  9. ysahin

Fırat Nehri ve Sivrice Civarları ( 02 - 03 Ekim 2010)

Ynt: Fırat Nehri ve Sivrice Civarları ( 02 - 03 Ekim 2010) keşke devamı gelseydi resilerin
  10. ysahin

15-16 Ocak 2011 Duster ile Rize Yayları Gezisi

Ynt: 15-16 Ocak 2011 Duster ile Rize Yayları Gezisi güzel bir gezi olmuş emeğinize sağlık güzel fotolar çekmişsiniz.
  11. ysahin

Mahali Yarışlar Sonrası Lopez (17 EKİM 2010)

Ynt: Mahali Yarışlar Sonrası Lopez (17 EKİM 2010) bu güzel fotoğraflar için teşekkürler gayet güzel bir gezi olmuş
  12. ysahin

Kemerburgaz Off - Road Gezisi :) (10 Ocak 2010)

Ynt: Kemerburgaz Off - Road Gezisi :) (10 Ocak 2010) süpeer bir gezi olmuş teşekkürler
  13. ysahin

İzci

Ynt: İzci dün akşam izledim İzci programını ne yazıkki karadeniz keşif in bittiğini gördüm ve üzüldüm tek tesellim Okan TOZUN bey in bölümlerin devam edeceğini belirtmişdi bu da iyi bir programla tekrar ekranlarımızda olacağı . İZCİ nin devamını bekliyor olacağız kolay gelsin saygılarımla ..
  14. ysahin

Bursa - Uludağ 0ffroad, Keles Kocayayla Etkinliği (06 Aralık 2009)

Ynt: Bursa - Uludağ 0ffroad, Keles Kocayayla Etkinliği (06 Aralık 2009) süper diyorum başka bir şey diyemiyorum anlatacak kelime bulamıyorum daha fotoğraf yokmu diyorum teşekkürler :)
  15. ysahin

Uudağ Off-Road Gezisi (03 Ocak 2010)

Ynt: Uudağ Off-Road Gezisi (03 Ocak 2010) teşekkürler fotoların devamı varmı ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri