Kemerburgaz Off - Road Gezisi :) (10 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suatlevent Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,384

Etiketler

Ynt: Kemerburgaz Off - Road Gezisi :smiley: (10 Ocak 2010)

suat abi terios da hiç bir donanım yok ama inş ben sizinle birlikte orada olmaktan kıvanç duyarımm...

kemerburgazın çamuruda zevkli parkuruda zevkli resimler çok ğüzel arkadaşlar emeğinize sağlık

Hepsi çok güzel araçlar ama sanırım Unimong alırım anahtarınızı demiş arazi benim işim demiş

suatlevent' Alıntı:
Bülent abiye kalsa edecekti :D ama yukarıda yol çkmesi vardı ve hava yağmurlu olduğu için güvenemedik.Ordan geri döndük biz ama Bülent abi naptı bilmiyorum :smiley:
Suatcım süper bi gezi olmuş yalçınla isa arayıp haber verdiler ama moskova programı işi bozdu bi dahaki sefere kaçırmam asla paylaşım için teşekkürler.

tebrikler arkadaşlar güzel faaliyet olmuş...seyretmek bile keyifli...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri