xlx99 kullanıcısının son içeriği

1. X

Çaylak Bir Kampçı...

İyi dilekler için teşekkürler, ayrıca hoşbuldum. 😂 açıkçası konuyu açarken çok tereddüt ettim, komik şeyler mi yazıyorum, aptalca mı diye ama yorumları okuyunca çok memnun oldum. dediğiniz gibi, balıklama dalmamak gerek. Bunun için yavaş yavaş bir yöne evrileceğiz gibi. Pandemi sebebiyle eve...
  2. X

Çaylak Bir Kampçı...

Merhaba sayın gezenbilir üyeleri Pandemi mi dersiniz ya da artık yaşın 40 ın üzerinde mi olması, veya son zamanlarda işyerinde yaşadığım ve yaşamaya devam ettiğim bazı olaylar mı bilemiyorum, ama hayata karşı bakışımı sorgulamaya başladım. Her gün iş yap, akşam evde TV seyret yat-kalk…..hep...
  3. X

duster'a xenon far

Ynt: duster'a xenon far xenonu sislere taktırmamanızı öneririm. Sonuçta sisler için en optimumu sarı ampuldür. normal farlara xenon, keyfe keder bişey. Ancak eğer bütçeniz yeterli ise, orijinal xenon montajı yaptırım bence. Ampulun kelvinini yüksellterek, belki sizin için görece kaliteli görüş...
  4. X

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Merhaba, Cumartesi günü aracı inceledim. Test sürüşünü maalesef yapamadım. Deri döşeme paketi hariç tüm opsiyonları istediğim pakeitn fiyatı için 48 bin TL teklif aldım. (4x4 lareate modeli+opsiyonlar) Aracın içi fena değil, özellikle laureate donanımdaki...
  5. X

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi @bulnes: istanbul ataşehirde oturuyor. Ancak yarın avrupa yaksında işim var. güngören taraflarında olacağım kısmetse. Ordaki bayide bakacağım. Araç var mı, test sürüşü şansımız var mı bilemiyorum..... @olguncandan: teşekkürler. Pişmanlıktan kastım, araca...
  6. X

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Merhaba; siteyi daha yeni yeni tanıyorum. İsmim Tolga. İstanbul'da yaşıyorum. 33 yaşındayım. 2006 model megane dizel sahibiyim. Aracımı değiştirmek fikri bir süredir kafamdaydı. Ancak artık farklı bir tarz denemek istedim araç konusunda..... Aslında yola...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri