tommycan kullanıcısının son içeriği

1. tommycan

15-17 Eylül Bolu Abant Çadır Için Soğuk Olur Mu?

Mrb 10 gün kadar önce Abant'ta ( kamp için ayrılmış göl kenarına 200 mt mesafedeki alana gece varmıştık sabah çöp dağları ile karşılaştık gece yabani hayvanlar dağıtıyor sanırım kampçı bu kadar duyarsız olamaz bence ) kamp yaptık gece 10-12 derece civarıydı. Gündüz sorun olmaz göl kenarı...
  2. tommycan

Çadır Konusunda Sıkıntı Yaşıyorum, Yardım Eder Misiniz?

Ynt: Çadır Konusunda Sıkıntı Yaşıyorum, Yardım Eder Misiniz? Husky flame kış için iyi bir tercih olabilir. Özellikle ısınması açısından. Zira çadır her ne kadar iki kişilik olarak görünse de 1.5 kişiliktir.. :) Fakat yaz sıcağında dış tentenin kurulmadan, sadece iç tentenin kurulması imkanı...
  3. tommycan

Benzin Ocağı Alternatif Yakıt Arayışı

Ynt: Benzin Ocağı Alternatif Yakıt Arayışı Profildeki yazı amma da ilginçmiş... "her ne yaşarsan yaşa, sonunda keyfini çıkar".... Yok artık... :)
  4. tommycan

Ynt: Benzin Ocağı Alternatif Yakıt Arayışı http://tr.wikipedia.org/wiki/Salmastra http://www.outdoorhaber.com/edelrid-hexon-multifuel-benzin-ocagi-inceleme/
  5. tommycan

Ynt: Benzin Ocağı Alternatif Yakıt Arayışı Ben ocağımı ve yakıtımı bilirim.. gerisine karışmam.... isterseniz tezeksuyu yakın..... :) Eskiden kullanılan salmastralı gaz ocaklarının yakıt memesi aha böyle kocamandı.... ne koysan yakardı... Şimdiki benzin ocaklarının (en azından benim...
  6. tommycan

Ynt: Benzin Ocağı Alternatif Yakıt Arayışı Bence tinerden uzak dur..... Kullanılabilir bir şey olsa bizim kampçılar onu çoktan keşfederdi.. Bir de tinerlerin içinde mutlaka solvent de vardır.. Yani ocağın yakıt besleme hortumuna ve contalara yani lastik aksama belli bir süre sonra mutlaka...
  7. tommycan

Ynt: Benzin Ocağı Alternatif Yakıt Arayışı Benzin ocağınızın uzun ömürlü olması ve kampı eziyete dönüştürmemesi için beyaz benzin= saatçi benzini de denilen aslında HEGZAN olarak isimlendirilen çok uçucu çok parlayıcı bu yakıtı kullanmanız iyi olacaktır.. biraz pahalı ama değer.. zira...
  8. tommycan

Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..)

Ynt: Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..) http://www.outdoorhaber.com/thermarest-neoair-season-sisme-mat-inceleme/
  9. tommycan

Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..)

Ynt: Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..) Kış için ya yeni nesil thermarest in şişme matlarını (hem konfor hem yalıtım bir arada ama fiyatı oralı değil :) ) veya yine aynı markanın kapalı hücre matlarını tavsiye ederim.. Özellikle thermarest neoair all season modeli ..
  10. tommycan

Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma?

Ynt: Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma? Tüfeği alacağınız satıcının (bayiinin) vereceği belge ile başvuru yapılıyor emniyete.. bir avcılık ve atıcılık derneğine üye olmak bu sürece yardımcı oluyor :) Meskun mahal geniş bir kavram.. ancak bu konuda söylenebilecek iki şey...
  11. tommycan

Ballıkayalar Kaya Tırmanışı

Ynt: Ballıkayalar Kaya Tırmanışı Hep şu klavyeden...... bazen ne kadar zor anlatıyoruz değil mi Hasan'ım....... Ağrı Dağı'nda öküzderesine düşen Fransız kadın geldi aklıma.... kadını bildiğin çuvala koyup indirmişlerdi....... çuvala haaa çuvala.... neden çuvala diye sormayın....sanırım sağlam...
  12. tommycan

Ynt: Ballıkayalar Kaya Tırmanışı Sayın Sakyüz Hasan 110 un yazdıklarını tekrar okuyalım istersen..... Hasan "kaya tırmanışı tehlikeli midir" sorusunun cevabı olarak, hiç bir malzeme yok ama mangal gibi yürek varmış arkadaşlarda, spor ayakkabı ile tırmanmışlar.... Alın hiç olmazsa kaya tırmanışı...
  13. tommycan

Ynt: Ballıkayalar Kaya Tırmanışı Hah şöyle Hasan'ım.. sahalara dön artık..... Ne emeklisi.....:)
  14. tommycan

Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında

Ynt: Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında Şamlar-Pirinççi arasında GPS koordinatlarına gerek yok ki... bildiğiniz asfalt yol var..... o yolun dışında da herhangi bir orman yolu yok... çünkü ormana giriş yasak o bölgede........:)
  15. tommycan

Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında

Ynt: Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında Bir haftada yürü bu rotayı (rota falan da değil bu arada , rota diye daha önce bir veya birkaç defa yürünmüş, yapılmış faaliyetler olur) sonra konuşalım...... Bahsettiğin güzergah çayır çimen düz yol değil.. inişler çıkışlar, yolunu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri