Terios81 kullanıcısının son içeriği

1. T

Daihatsu Terios 1.3 Ön Şaft Tamiri

Benim aracımda da benzer bir uğultu ve hafif bir titreşim var. Bilyaları değistirdim yine devam ediyor. Şaft da sökülüp takıldı. ama balans hiç bir ustanın aklına gelmedi.
  2. T

2. Nesil Terios Lastik Seçimi

Ben lastikleri bir arkadaşa verdim. İlgilenen ardaşların bilgisine...
  3. T

2002 Terios Arıza Işığı Yanması

Yanlışsa düzeltsin arkadaşlar, Bildiğim kadarıyla; Araçta 2 tane oksijen sensörü bulunuyor. motor üzerindeki (ön ) oksijen sensörü eğer bozulursa direk yakıt tüketimini olumsuz etkiliyor. Ama egzos üzerindeki (arka sensör) yakıt tüketimine etki etmiyor. sadece katalitik konvertörün düzgün...
  4. T

Duster Diferansiyel Kilidi Acil Yardım

Siz daha güzel ifade etmişsiniz. Ağzınıza sağlık. :smiley: Benim anlatmaya çalıştığım şey de tam olarak buydu. Ön ve arka arasında %50 güç dağılımı ve sonrasında ön kendi içinde arka kendi içinde serbest...
  5. T

215 70 16 Yokohama Geolander A/t 5 Adet Çok Iyi Durumda(6-8mm Diş Derinliği)

5 ADET LASTİK YOKOHAMA GEOLANDER A/T G012 Modeli. SUV Lastiğidir. M+S Olarak geçer. Yaz Lastiğidir. LASTİKLER HİÇ PATLAMAMIŞ VE NE SEBEPLE OLURSA OLSUN HİÇ BİR ŞEKİLDE TAMİR GÖRMEMİŞ TERTEMİZ DURUMDADIR. Diş Derinlikleri: Lastiklerimin 2 Tanesiİ 6MM , 2 Tanesi 7mm ve Stepne olarak kullanılan...
  6. T

Bf Goodrich 215/70/16 Lastik Ariyorum

Bende aracımda kullanıp kenara aldığım çok iyi durumda 5 adet lastik var. 215 70 16 YOKOHAMA GEOLANDER A/T Çok İyi Durumda(6-8mm Diş Derinliği) Zaten sıfır hali 9mm olması lazım.... Düşünen varsa lastikleri yeni kenara aldım...
  7. T

Dacia Duster 4x4 Yükseltme Bf At / Hr Yay 5cm

yükseltme için Air Lift diye bir şey de var. 100 dolar civarında . Ne kadar işe yaradığını görmek için denmek lazım tabi... Ama fikir ilginç geldi. Tırlardaki Havalı körüklerle aynı mantıkta çalışıyor.... Air Lift 1000 Air Lift 1000: Suspension & Steering | eBay
  8. T

Duster Için Gerçek Dört Mevsim Lastik!

Lastiklerin test performansı için bu siteye bakılabilir. Tyre tests at TyreReviews - Tyre Reviews
  9. T

Duster Diferansiyel Kilidi Acil Yardım

Merkezi difransiyel kilidi demek ön ve arka aksa eşit güç dağılımı demek ise; her halükarda önden 1 arkadan 1 tekerlek mutlaka birlikte dönmek zorunda değil midir ? Ön ve arkadan en az biri kilitlenmiyorsa isminin difransiyel kilidi konmasında bi yanlışlık yok mu ?
  10. T

2. Nesil Terios Lastik Seçimi

Bende de 2008 Terios var. 1.5 Yeni kasa İlk arazi aracımı almanın heyecanıyla, orjinal ebadı değiştirmenin pek artı eksisini, ihtiyaç olup olmadığını araştırmadan aracımı biraz daha yükseltmek ve arazi yeteneğini geliştirmek için bu lastikleri aldım. Böylece aracımın orjinal lastik ebadı...
  11. T

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Terios 2008 Yeni Kasa, Donanım Paketi Silver Paket , 1.5 Manuel Vites Ben Düzcedeyim. 2 Yıldır kullanıyorum. 54.000 de aldım. şu an 100.000 de Başlığın önceki sayfalarında bazı arkadaşlar şüpheye düşmüş çekiş sistemi hakkında. Yeni 4x4 Kasalarda arkalarda LSD (Sınırlı Kaymalı Difransiyel)...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri