tarkan72 kullanıcısının son içeriği

1. tarkan72

Türkiye'de ki Yetkililer Neden Telsizden Korkuyor.

Ynt: Türkiye'de ki Yetkililer Neden Telsizden Korkuyor. Pakistan ın karşılaştığı büyük afet nedeniyle onlara destek olan bu arkadaşlarımızı hep beraber alkışlayalım. http://www.irescturkey.com/?p=91 http://www.irescturkey.com/iaru.html http://forums.qrz.com/showthread.php?t=261477
  2. tarkan72

Deniz Kayağı Belegeseli-Solo

Ynt: Deniz Kayağı Belegeseli-Solo Martının olduğu taraf arka taraf,sırasıyla mavi üçgen bayrak ve solar panel,olasılıkla enerji toplamak için arka kargo kapağının üzerine konuşlandırılmış.Görünen sarı kaba fiberglas kitle belgeselde görebileceğiniz casper denen,akşam rahat uyuyabilmek için sea...
  3. tarkan72

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Arkadaşlar katkılarınız için teşekkür ederim,kitaplar,web siteleri,bloglar derken kaynak çok,eklemeleri yapmalı daha iyisine beraber ulaşmalıyız.Google earth ün tabii ki planlama ve rota çizmedeki faydaları çok ama Google earth e bakarsanız Türkçe açıklamalı kaynakların da...
  4. tarkan72

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Zaman aralığımız daraldığı ve bir çok arkadaş faaliyetlerine başlayacakları için acilen en kuzey rota ve başlangıç yeri olan Fethiye Ölüdeniz Hisarönü-Faralya rotasını yüklüyorum.Ben asla oralara gitmediğim ve basından internetten takip ettiğim için oralara...
  5. tarkan72

pmr telsiz almak isityorum

Ynt: pmr telsiz almak isityorum Sağol Kaan hyt tc 446 e yoğunlaşacağım.
  6. tarkan72

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Arkadaşlar Likya yolu 2400 yıldır orada,oysa Gelidonya feneri 70-8o yıllık bir geçmişe sahip,eski zamanda askerinizi veya ticaretinizi bu kadar ıssız bir yer olan Gelidonya Fenerinden giden bir rotayla götürmenizde bir mantık varmı?Tabii ki yok.Ama Likya yolu Kate Clow'1999...
  7. tarkan72

pmr telsiz almak isityorum

Ynt: pmr telsiz almak isityorum Aselsan ın eski pmr modelleri daha iyi ve tamire daha uygundu,daha geniş ve tombul olanlar,ustaların yalancısıyım,sizin söylediğiniz modelden kullandım,bu yaz da kullanacağım ve hiç memnun değilim.hyt tc 446 bence de iyi fikir,fiyatı iyiyse ben de geçmeyi...
  8. tarkan72

Google Eart Çevrimdışı Kotasını İstediğiniz Kadar Arttırıp Yedekleme

Ynt: Google Eart Çevrimdışı Kotasını İstediğiniz Kadar Arttırıp Yedekleme Bilgilendirme için teşekkürler.
  9. tarkan72

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Google earth teki işlemleriniz için benim kullandığım versiyonu(Google Earth Plus 5.0.11733.9447)sizinle paylaşmak istiyorum,daha yeni,pro,patch li bir versiyon varsa ve bizimle paylaşırsanız memnun olurum,bu benim oldukça işime yarıyor,bir eksklik hissetmiyorum.Ekte verdiğim...
  10. tarkan72

Yılan Sokması

Ynt: Yılan Sokması Alper adanın kemirgen nüfusunu ve bunun sıkıntıya soktuğu tahıl üretimini kontrol etmesi için 60 lı yıllarda(o zamanın ada yönetimi) özellikle Rum tarafından adaya,Torodos ve Beşparmaklara yılan salındığına dair bir biyolog arkadaş anlatmıştı,St Hilarion a bakanmeşhur tanka...
  11. tarkan72

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Sizin temel kamp eğitimi veren arkadaşlarla bir kaç saat geçirmeniz,teçhizatları,çadırları,kamp yeri seçimlerini gözden geçirmeniz hem ileriki tecrübeleriniz hem de doğru teçhizat alımlarınız açısından daha yararlı olur.Yazdıklarınızın piknik dışında bir kullanım alanı yok,bir...
  12. tarkan72

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Likya yolundaki 5.günde Rotamız Adrasan dan Gelidonya Fenerine doğru.Gelidonya feneri inşaatına 1934 te başlanmış 1936 da hizmete geçmiş.Gelidonya burnu ve önündeki adaların Likya coğrafyasında ve denizcilik tarihinde ayrı bir önemi var.Tarihi olarak Pamfilya denizi...
  13. tarkan72

İzmir Kuşadası Yürüyüş Grubu ; Selçuk - Keçi Kalesi Doğa Yürüyüşü (21 Mart 2010)

Ynt: İzmir Kuşadası Yürüyüş Grubu ; Selçuk - Keçi Kalesi Doğa Yürüyüşü (21 Mart 2010) Çok güzel paylaşımlar,Levent hocam kalenin tarihiyle ilgili bir bilgi varmı artı motorola PMR kullanmış bir arkadaş perfonmans nasıldı?
  14. tarkan72

Türkiye'de ki Yetkililer Neden Telsizden Korkuyor.

Ynt: Türkiye'de ki Yetkililer Neden Telsizden Korkuyor. Hipotermi konusunda bir yazı yazarken fotoğraf tarıyorum internette,Kanada lı dağcıların sitesinde buldumbu ikiliyi,çok çığ olan bölgede oldukları için çocuklara böyle bir teçhizatlandırma yapmışlar bi şey olursa onları da çıkartalım...
  15. tarkan72

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Likya yolu dördüncü gün;Çıralı Adrasan arası rota http://**.com/files/368558738/Likya_yolu_dorduncu_gun.kmz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri