@t@bey kullanıcısının son içeriği

1. @t@bey

Vitara'da Tam Tur Dönerken Kasılma.

Ynt: Vitara'da Tam Tur Dönerken Kasılma. çok teşekkür ederim. Simdi anladım mantığını. Arazi vitesindeyken direksiyonu kırdıktan sonra serbest bırakınca direksiyonun hızlı bir şekilde toplamasının sebebi de bu demek ki. Saolun tekrar.
  2. @t@bey

Vitara'da Tam Tur Dönerken Kasılma.

Selamlar. 2000 model 5 kapı 1.6 jlx vitara aldım. Arazi vitesindeyken direksiyonu sağa veya sola tam kırdığım zaman araç sanki firenliyerek gidiyor. Mesela normal bir arabada el fireni çekik haldeyken kalkmaya çalışırsanız nasıl zıplar, aynen o şekilde kesik kesik gidiyor. 4x2 de hicbir sıkıntı...
  3. @t@bey

Bolu - Mengen Bürnük Göletinde Doğa Yürüyüşü (23 Nisan 2010)

Ynt: Bolu - Mengen Bürnük Göletinde Doğa Yürüyüşü (23 Nisan 2010) Ben İstanbul' da oturuyorum fakat aslen Boluluyum. Samsun da güzel hocam. Hatta yakın zamanda yeni bir şelale keşfedildi. Bugüne kadar bilinmeyen yeni bir yer.. Ben de orayı çok merak ediyorum. Bu arada, bizim oralarda kamp...
  4. @t@bey

Yay Kullanımı Hakkında Teknik Bilgi Ricası

Ynt: Yay Kullanımı Hakkında Teknik Bilgi Ricası Konuyu çok geç gördüm kusura bakmayın. Sorularınızın cevabını zaten bulmuşsunuzdur ama ben cevaplanmış olması adına yine de yazayım. Belki aradan işinize yarayacak bikaç şey bulursunuz da faydalı olurum.. Stabil, "Kararlı" anlamına gelir. "Denge"...
  5. @t@bey

Bolu - Mengen Bürnük Göletinde Doğa Yürüyüşü (23 Nisan 2010)

Ynt: Bolu - Mengen Bürnük Göletinde Doğa Yürüyüşü (23 Nisan 2010) Gittiğiniz yer o kadar pak ki, oksijen bolluğundan insanın başı dönüyor. Özlettiniz bana memleketimi hocam..
  6. @t@bey

Güzeldere Şelalesi Gölyaka - Düzce

Ynt: Güzeldere Şelalesi Gölyaka - Düzce Güzel gerçekten.. Hele ki yazın sıcağında serinleyip bir ağacın altında kafa dinlemek isteyen için..
  7. @t@bey

Yürüyüşe Hazırlık

Ynt: Yürüyüşe Hazırlık Kesinlikle öyle. Hoş, hayvanlar kokunuzu uzunca bir mesafeden zaten alır ama bazen rüzgar buna müsade etmiyor. Biz sık ormana girerken arada sırada ıslık çalarız mesela. Bu demek değil ki doğayı dinlemiyoruz. Aksine pür dikkat giderken her türlü sesi gayet net alıyoruz...
  8. @t@bey

Yürüyüşe Hazırlık

Ynt: Yürüyüşe Hazırlık Bütün yazdıklarınızı okudum. Eğer bunları (az kısmı müstesna) uygulamaya kalkarsam ne yürüyüşten zevk alırım ne de rahatlayabilirim. Birsürü kural var. Doğada yürüyüşe çıkıyoruz, askeriyede intikale değil.. Giysiler olsun, yanınıza alacaklarınız olsun, standart eşyalar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri