SeRKaN KAHRAMAN kullanıcısının son içeriği

1. S

40 - 60 Km Arası Ses

2008 model 4x4 intense manuel aracımda 40 - 60 km arasında uğultu oluşuyor. Düşük hızda veya daha yüksek hızlarda bu uğultu çok çok azalıyor. Emin olmamakla beraber sanki şaft tan geliyor gb. Daha önce buna benze bir durumla karşılaşan L200 kullanıcıları ve çözüm önerilerine ihtiyacım var. İzmit...
  2. S

1 Soru 1 Cevap

Teşekkürler
  3. S

1 Soru 1 Cevap

Cevabınız için teşekkür ederim. Her ikinizde sağolun.
  4. S

1 Soru 1 Cevap

Bu forum çok aktif bir forumdu. Ne oldu da böyle oldu. Sizin için basit benim için karmaşık olan bir soruya bile 3 - 4 günde tek kelam yazılmamış !!! Bi yardım lütfen.
  5. S

Xtrail T30 Lastik Tavsiyesi

3.5 yıl kullandığım ve gayet iyi tanıdığım makina Xtrail. Bu forumda birçok konuya yazmıştım ama hepsi uçmuş :( Lastik konusuna gelince hemen hemen hepsini bilirim ve kullandım. XTRAİL için biçilmiş tek lastik YOKOHOMA GEOLANDER AT/S . Yumuşak bir yol tutuş ve sessizlik, arazide maximum...
  6. S

1 Soru 1 Cevap

Arkadaşlar bilgisizliğimi bu konuda mazur görün lütfen. 3,5 sene Nissan XTRAİL kullandıktan sonra şimdiki aracım Mitsubishi L200 4x4 İntense modeli. Soru şu; Nissan XTRAİL de yolda 2 çekerde giderken 80 km altında iken 4x4 H moduna direk geçebiliyordum. 4x4 L moduna durup boşa alıyordum...
  7. S

Ayrılık Vakti Geldi :(

Aracım satıldı , konu silinebilir . Yeni kullanıcısına hayırlı olsun.
  8. S

Ayrılık Vakti Geldi :(

Aracımı istemesemde satmak zorundayım , malum okul zamanı çocuklarımın eğitimi için bir miktar açığım var. Sebep bu , takas olayını kimse yanlış anlamasın takas edeceğim aracın piyasası benim aracımdan düşük üzerine para alabileceğim bu araçla takas yapıp açığım olan meblayı okul masraflarına...
  9. S

X-trail Yağmur Sensörü Uygulaması

Ynt: X-trail Yağmur Sensörü Uygulaması Çok güzel olmuş elinize sağlık.
  10. S

2011-2012 Nissan X Trail Hakkında Genel Bilgi Alabilirmiyim

Ynt: 2011-2012 Nissan X Trail Hakkında Genel Bilgi Alabilirmiyim Üstadım 2005 model xtraili 3 yıla yakın bir süreçtir kullanan biri olarak şunu net söylerim. Xtrail , hyundai ix35 ile oyuncak gibi oynar. Arkasına bağlar dağ tepe gezdirir. Yakıt maliyeti oldukça düşüktür. LPG li araç 100 kmde 11...
  11. S

Xtrail E Lastik Aldım

Ynt: Xtrail E Lastik Aldım Siparişinizi internetten verirseniz bulursunuz. Yokohoma dan şaşmayın derim....
  12. S

Xtrail E Lastik Aldım

Ynt: Xtrail E Lastik Aldım Lastiklerden çok memnunum. Hala sertleşme yaşamadım. Arazide süper performans. asfalt yolda süper sessizlik. Macera aramam kesinlikle yine alacak olsam yokohoma derim.
  13. S

Kocaeli Nissan Özel Servis (gökhan Bakırözü)

Nissan araçlarımızın tüm arızalarını giderebilecek gerçek dürüst bir esnaf. KOCAELİ NİSSAN ÖZEL SERVİS Gökhan BAKIRÖZÜ Tlf: 0 532 688 12 62 0 544 433 71 59 Kocaeli izmit sanayi arkası
  14. S

Lpg Ve Yakıt

Ynt: Lpg Ve Yakıt Hocam tekleme dediğiniz gaz dan benzin geçişimi ? Normalde 140 ile bile giderken gazı köklediğimde benzin e geçmez aracım. Siz gaz regülatörüne bakın muhtemelen 1200 mBar lık regülatördür, yakıt borularınızda 6 lıktır. Bu yüzden gaz debi olarak yetmez ve araç kendini benzine...
  15. S

Lpg Ve Yakıt

Ynt: Lpg Ve Yakıt Hocam yakıt normal değil bunu söyleyeyim önce, bir depo benzinle sakin kullanımda 550 km yi çok gördüm. LPG de ise aracın sakin kullanımda şehir içi 12-13 lt şehir dışı 10-11 lt civarında yakar. Ben brc kullanıyorum.Yanlız lpg taktırırken dikkat edilecek 2 husus var. 1 ncisi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri