rechargeable kullanıcısının son içeriği

1. R

Yazılan Mesajın Silinmesi

Ynt: Yazılan Mesajın Silinmesi Murat bey benim yazdığım bütün yorumları ve varsa açtığım başlıkların ( benden yapılan alıntılar vs) hepsini silermisiniz lütfen. link vermiyorum , hepsi silinirse memnun olacağım. teşekkürler
  2. R

Profosyonel Dalış Malzemesi(sıfır)

Ynt: Profosyonel Dalış Malzemesi(sıfır) ben yazdım bu numarayı ama ilan göremedim.
  3. R

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar 98 terrano aracım herşeyi ile serviste sıfırlandı. tamamen motor bloklar dahil turbo, pompa vs herşeyi ile sıfır takıldı. yürüyen aksam, baskı balata amoortisör alt takım , hertür burçlar vs yenilendi. şu an kaporta devam ediyor. yaklaşık 20...
  4. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey ben radyatörcüde özel yaptırmıştım. 4 gözlüpetek kısmını radyatörcü siparişle getirtti zerine eski radyatörün kazanı kaynaklandı.
  5. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey ben de yeni motor almaya karar verdim. bisürü parça elimde kaldı. ilk aldığım parçalar ustalık rektefeye vs parayı peşin vermiştim ama gelen malzemeyi beğenmedim.elimde kaldı görünüyor yaptırmak için uğraşmayacağım. orjinal motorunu getirtip...
  6. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar 7 yıldır kullandığım terrano ben almadan önce hararetten motor yapılmıştı öyle almıştık, 7 yıl sonra ( yaklaşık 60.000) km sonra ben de keyfe keder motor açtırdım. piston gömlek filan iyiydi ama ben zaten herşey değişsin istediğimden motor...
  7. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar komple motor yaptıracağımı söylemiştim. tüm parçaları orjinal 2600 tl tutuyor.komple motor yenilemede değişen ne varsa içinde. motor işçiliği ve rektefeye vs hariç bilginize. ayrıca turbo,enjektörler,pompa filan da elden geçecek.eski motorum...
  8. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey merhaba. bahsettiğiniz lastiği bana önerdiler.kullananlar kış için de uygun dediler ama ben de kış lastiğinin herzaman daha güvenli olacağı düşüncesi mevcut. goodrichi hem yol hem yol dışı önerenler oldu kış geçince onu da alabilirim.dediğiniz gibi kışı...
  9. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar kış için lassa kış lastiği alacağım. onbeş jant için 235,75,15 ebatları var. daha büyük yok. zaten bu ebatlar bizim araçların orjinal ebatlarıydı sanıyorum. lassa kış lastiği için 260 tl dediler. lassa kış lastiği kullanan var mı? araca...
  10. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey listeyi bi ara alırım bana komple ön takım (ön teker rulmanlar,rotiller,rot başları,orta denge kolu,salıncak burçları vs) debriyaj baskı balata,şanzıman takozu,ön arka fren balataları,iki ön amortisör,arka denge kol burçları,kayışlar 2050 tl ye...
  11. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar aracın tüm alt takım ,debriyaj baskı balatalar suspansiyon vs her ne varsa değişirken bugün bari tam olsun dedim motoru da yapılsın istedim. araç sıfır olacak. :D
  12. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar bugün arabamı baştan aşağı yaptırmak üzere tamire verdim. arabanın altında akla gelecek ne kadar alt takım,burç ,baskı balata,şanzıman takozu ön rulmanlar amortisör ıvır zıvır hepsini kalite parçalarla 2045 tl parça fiyatı ve 500 tl işçilkle...
  13. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey aldığınız balata setinin üzerinde ne yazdığına baktınız mı. kutusu değil balatanın üzerinde ne yazıyor du? ben servise de sordum üzerinde nissan yazılı balata seti göremedim.
  14. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey benimkinde gerek arazide gerekse normal kullanımda vites geçişlerinde bir problem yaşamıyorum. sanırım sizinkinde bir problem var.önerileri ben de takip edeceğim.
  15. R

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey kendi mesajımda bir düzeltme yapacağım. manuel kilitler takılırken eski otomatik kilitlerdeki parçalar içerde bırakılmış. onları çıkarınca ek bir uygulamaya gerek kalmadı. tamamen uydu.o zaman yazmayı unutmuşum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri