Nejat kullanıcısının son içeriği

1. N

Aranıyor...1990 Pajero - Kapı Aynaları

Ynt: Aranıyor...1990 Pajero - Kapı Aynaları VE İLAVETEN DOYMAZ VE TALANA VARAN HIRSLARINDAN ÖTÜRÜ BU MEMLEKET VE İNSANLARININ SONLARI ÇOK KÖTÜ OLACAK PARA NASIL KURTARACAK ONLARI İZLEYECEĞİZ...
  2. N

Ynt: Aranıyor...1990 Pajero - Kapı Aynaları teşekkür ederim, aracı satmama rağmen bu aynaların orjinalini buldum ve yeni sahibine gönderdim. ve TR'de ki çakalların verdiği fiyatlardan oldukça ucuzdu. zaten aklınızda olsun araba toplayacaksınız burada yapacağınız masraftan daha ucuza dışarıda...
  3. N

satılık - 1990 2.5 Pajero

SATILMIŞTIR - 1990 2.5 Pajero satılmıştır
  4. N

Ynt: satılık - 1990 2.5 Pajero güncel ve acildir : rakam camiaya mahsus 15.000 TL'ye düşürülmüştür
  5. N

Ynt: satılık - 1990 2.5 Pajero aracın vizesi 09-03-2014 yılına kadar yenilenmiştir.
  6. N

Ynt: satılık - 1990 2.5 Pajero Kazım Bey teşekkürler, size de hayırlı satışlar. PrometheusTR size de çok teşekkürler.
  7. N

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-ozenle-hazirlanmis-bir-aractir-66356674/detay araba asfaltta binek kıvamında arazide takviye ile ilerleyenlerin sen nasıl buralara kadar düz vitesle geldin dedikleri kadar güven ve keyif dolu. yürüyeninde, kasada elden...
  8. N

Mountainbiker's Photos

Ynt: Mountainbiker's Photos grup çoğunluğu cumartesi akşamdan mordoğanda kamp atacaklar...
  9. N

Mountainbiker's Photos

Ynt: Mountainbiker's Photos hoşgeldin izmir'e sıgacığı biliriz ama bu son karelerin neresi olduğunu bulamadım
  10. N

Buda benim 3000 v6 Pajerom

Ynt: Buda benim 3000 v6 Pajerom kusura bakmayın Hayırlı olsun demeyi atlamışım bilgi için ayrıca teşekkür ederim
  11. N

Buda benim 3000 v6 Pajerom

Ynt: Buda benim 3000 v6 Pajerom merhaba bende 90 model tek kapı aldım araçta yenilemediğim yer kalmadı. özellikle yürüyeni, kasa ve izolasyon konusunda ısrarlı oldum direksiyonu hidroliğe çevirdim ki bulmak sorun olmuştu şimdi döşemecide gemilerde kullanılan son kat şeffaf koruyucu boyayı...
  12. N

‎1990 model pajero için resimde görülen kapı aynalarından (sağ/sol) aranıyor mesaj atmanız yeterli tel: 0533 662 63 26
  13. N

Davet : İzmir - Konak Belediyesi Fotoğraf Atölyesi Sergisi

Ynt: Davet : İzmir - Konak Belediyesi Fotoğraf Atölyesi Sergisi İsmail Bey merhaba evet Fevzi Çakmak mezunuyum almanca bölümü 75-78 arasıydı sanırım her ne kadar kişilere bağlı olaylar çerçevesinde ki hatıralar egemen olsa da sonrası çok detay...girdi yaşamımıza kişiler dahil hatırlamakta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri