Buda benim 3000 v6 Pajerom

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cetay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,892
Ynt: Buda benim 3000 v6 Pajerom

özgen ünal' Alıntı:
Harika bir araç olmuş,özellikle dalgalı desenli renkler ve cama uzantıları çok yakışmış.
Bu arada ön plaka için yer planladınız mı acaba ?
Teşekkür ederim Özgen Bey, Plakayı kare yapıp tamponda yer bulucaz artık :smiley: Buarada sizin aracınızda hayırlı olsun

Etiketler

Tempus' Alıntı:
Aracın kaplamasında ne kullandınız ve kaça maloldu? bende reklam folyosu kaplamayı düşünüyorum ucuz maliyetli diye.
Aracın rengi yeşildi ben komple vinyl kaplattım 650 tl.Sizin yeni aracınızda hayırlı olsun kazasız binin inşallah

cetay' Alıntı:
Aracın rengi yeşildi ben komple vinyl kaplattım 650 tl.Sizin yeni aracınızda hayırlı olsun kazasız binin inşallah

Teşekkürler, sizde. İyi fiyatmış ben taksi kaplamalarından bile düşünüyordum, dayanıklılık ve ömrü ne kadar acaba? ve nerde yaptırdınız bende bir gideyim

omergin' Alıntı:
cok guzelmis masallah.. buarada kayseride misiniz, eger kayserideyseniz bekleriz gezilere..
Selam Ömer tanışıyoruz senle elbette katılıcam gezilere özellikle Okan bekliyor beni toz yutturucam ona :smiley:

Tempus' Alıntı:
Teşekkürler, sizde. İyi fiyatmış ben taksi kaplamalarından bile düşünüyordum, dayanıklılık ve ömrü ne kadar acaba? ve nerde yaptırdınız bende bir gideyim
Ben Kayseride yaşıyorum burda bizim firmanın işlerini yapan firma yaptı 2 yıl garanti verdi.Zaten 2 yıla kalmaz değişirim rengi deseni

kokteknik' Alıntı:
hayırlı olsun gerçekten çok iyi görünüyor
off-road art diye bir firma mı var ?
Teşekkür ederim Bülent Bey, Off-road art yok. Ralli art var. Off-road art'ı ben yaptım

kokteknik' Alıntı:
cok güzel ;D tekrar hayırlı olsun
görüşmek üzere
sivasa da bekleriz
Bizim grup KAYOFF geldiler bu yaz sizin oraya ben rahatsızlığımdan dolayı gelememiştim inşallah diğer sefere :smiley:

bora1071' Alıntı:
hayırlı olsun. güzel araç. :smiley: bende kayseriden almıştım 87 defenderimi.
Teşekkür ederim Bora Bey, Tanıyorum sizin aracı Hasan'ın aracıydı.Arka diff tam kilit güzel bir araçtı

evet mayısın 25 inde almıştım. hasan'ın dediği gibi araç çok iyi çıktı, maşallah ayrıca baktırıp almıştım. birtek debriyajı set olarak yeniledim o kadar. oda normal :D kayseride yapılacak ilk geniş kapsamlı etkinlikte aracınızı inceleyeceğim :smiley:

merhaba

bende 90 model tek kapı aldım
araçta yenilemediğim yer kalmadı. özellikle yürüyeni, kasa ve izolasyon konusunda ısrarlı oldum
direksiyonu hidroliğe çevirdim ki bulmak sorun olmuştu
şimdi döşemecide

gemilerde kullanılan son kat şeffaf koruyucu boyayı incelerken sizin anlatımınız denk geldi

bahsettiğiniz vinyl kaplama konusunu biraz açarmısınız
dış yüzeyi koruma amaçlı mı yapılıyor, nasıl kim (hangi sektör) yapar vb ?

selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR