Mezzy kullanıcısının son içeriği

1. Mezzy

Araç kurtarma Teşekkür

Ynt: Araç kurtarma Teşekkür Ehehe baya fenaymış :)
  2. Mezzy

Araç kurtarma Teşekkür

Bugün Kemerburgaz cendere yolu kenarında kalan vosvosumu, halatıyla kurtarıp bir de üstüne mangal ve offroad ziyafeti çektiren Rıfat Çelik ve Aydın Eraslan'a tekrar çok teşekkür ederiz. ps: Çekicinin zaten geleceği de yokmuş. Boşuna bekliyormuşum sanırım :)
  3. Mezzy

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011) 1. Seval Duban 2. Şafak Gul 3. Esra Akeroğlu & Face 4. Cemil Yıldız @ defender 90 5. Hasan Çalışkan 6. Mustafa Eraslan 7.
  4. Mezzy

İzmir Kemalpaşa-Ovacık'ta Vos-Road-Kamp (29-31 Ekim 2010)

Ynt: İzmir Kemalpaşa-Ovacık'ta Vos-Road-Kamp (29-31 Ekim 2010) Güzel bir kamp olmuş. Bulduğunuz mantar büyük olasılıkla Lepiota procera yani türkçe adı ile Şemsiye mantarı. Eğer ortasındaki yüzük hareket ediyorsa böyle tanımlanır. Yenebilen bir mantar türüdür ama çok lezzetli değildir. Ayak...
  5. Mezzy

2 gün yürüyerek Roma!

Ynt: 2 gün yürüyerek Roma! Valla Yunan konsolosluğu 1 aydan fazla vize verseydi buna yakın bir kaç gezi de ben düşünüyordum. 2 güne iyi sığdırmışsınız. O göbek ne zaman eriyecek :D
  6. Mezzy

Balat'ta ''Renklerin Peşinde'' Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları (04 Nisan 2010)

Ynt: Balat'ta ''Renklerin Peşinde'' Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları (04 Nisan 2010)
  7. Mezzy

Ynt: Balat'ta ''Renklerin Peşinde'' Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları (04 Nisan 2010)
  8. Mezzy

Ynt: Balat'ta ''Renklerin Peşinde'' Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları (04 Nisan 2010) Fotolar renkli film, Canon 50mm f1.4 ve Canon A1 ile çekildi. Tab ettirmem uzun sürdüğü için ancak atabildim. İlk fotoğrafta da görüldüğü gibi bir kaç fotoğrafta taramadan kaynaklı bir renk problemi var
  9. Mezzy

Ynt: Balat'ta ''Renklerin Peşinde'' Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları (04 Nisan 2010) Ben hâla fotoları tab ettiremedim. Filmli makinenin zararları...
  10. Mezzy

Ynt: Balat'ta ''Renklerin Peşinde'' Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları (04 Nisan 2010) Benim önce banyo ettirmem gerekiyor :) Eğlenceli, güzel ve renkli bir geziydi. Bir sokaktan girip öbüründen çıktık. Katılan arkadaşlara ve yeni tanıştığımız arkadaşlara teşekkür ediyoruz.
  11. Mezzy

Balat'ta ''Renklerin Peşinde'' Fotoğraf Gezisi Duyurusu (04 Nisan 2010)

Ynt: Balat'ta ''Renklerin Peşinde'' Fotoğraf Gezisi Duyurusu (04 Nisan 2010) 1- Berk (Berksito) & Seda 2- Esra Akeroğlu (eftaLYa) 3- Ufuk SARNIK (ufuk) pasta isterim 4- Nilsun&Kenan&Övünç 5- Berkol Bilgin 6- Özlem Gülbay 7- Mustafa Eraslan (Mezzy)
  12. Mezzy

Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (06 Şubat 2010)

Ynt: Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (06 Şubat 2010)
  13. Mezzy

Ynt: Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (06 Şubat 2010)
  14. Mezzy

Ynt: Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (06 Şubat 2010) Filmli makine olduğu için biraz geç yüklüyorum ama yükleme değer sanırm :)
  15. Mezzy

Gezenbilir Fotoğraf Gezisi ve Tanışma Toplantısı (31 Ocak 2010)

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Gezisi ve Tanışma Toplantısı (31 Ocak 2010)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri