lonelytent kullanıcısının son içeriği

1. lonelytent

Satılık outdoor malzemelerim

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=87315.msg1130919#new Teşekkürler, İlanın son kullanım tarihi 10 Haziran'dır.10 Hazirandan sonra yola çıkmak zorundayım.Teşekkürler ilginize,
  2. lonelytent

Çadır marka ve modelleri , testler , kullanıcı yorumları

Ynt: Çadır marka ve modelleri , testler , kullanıcı yorumları 2 yıldır kışın Eureka Apex II kullanıyorum.Oldukça memnunum.Özellikle kışın performansından çok memnunum.İlk aldığımda acemilikten bilemediğim için , ıslak zemine seriyordum ve tabanının ıslandığına şahit olmuştum.Şimdi tabana önce...
  3. lonelytent

Bolu abant kamp alanı?

Ynt: Bolu abant kamp alanı? tavsiye etmem. alışveriş merkezi içerisindeki kioska gelen müşteri gibi her saniye çadırla ilgili bilgi sormaya gelen amca-teyzelere brifing verirsiniz. 1 kere denedik,yanıldık.
  4. lonelytent

Sıradışı Kampçılık.

Ynt: Sıradışı Kampçılık. Geçtiğimiz hafta bu adamların hayatını anlatan bir belgesele denk geldim. NATGEO kanalında.Adamlar bu iş için seçilmiyorlar,maaş almıyorlar.Fakat kamp,dağcılık ve bilumum extreme sporlarda isim yapmış, bir grup insan yeni rotalar ve top rope tırmanış için kayalarda...
  5. lonelytent

Çocuklarla Kamp

Ynt: Çocuklarla Kamp Selamlar , Geçen yıl 23 Nisan'da ailemler birlikte 7göllere gittim. Açıkçası yetişkinler açısında sorun yoktu ama akşam çocuklar için çok ciddi bir soğuk çıktı ve çadırda da konfor soğuk sebebiyle düştü. (Çadır : Marmott 4 mevsim) Açıkçası uyku tulumlarımız aynı...
  6. lonelytent

Doğada Tek Başına - İçimdeki Doğa

Ynt: Doğada Tek Başına - İçimdeki Doğa Serdar Kılıç'ı anlamak için ve verdiği sosyal mesajları anlayabilmek için galiba onu tanımanın da önemli olduğunu düşünüyorum.Üniversite çağlarımızda ODTÜ'nün açık havuzunda tanışmıştık.Gerçekten şu anda ekran karşısında ne ise o zamanlarda o...
  7. lonelytent

Çocuklarla Kamp

Ynt: Çocuklarla Kamp Eğer Ankara değil de ortak noktada Bolu gibi bir yerde yapalım derseniz Mayıs ayı içerisinde İstanbul'dan çocuğum ile katılım sağlayabiliriz.Çok da seviniriz.
  8. lonelytent

2. Geleneksel Gezenbilir Kaz Dağları Kampı (16 - 19 Mayıs 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Kaz Dağları Kampı (16 - 19 Mayıs 2009) Bir çoğumuzun çocukluğunda annelerimizin halı yıkadığı arap sabunu, yapılan araştırmalarda mikrobun en güçlü düşmanı ve doğada da en kolay çözülen az zararı olduğuna dair bir yazı vardı Ege üniversitesinin web sitesinde. Acaba...
  9. lonelytent

Çocuklarla Kamp

Ynt: Çocuklarla Kamp Merhabalar, Ben de günlük yürüyüşler, doğada pusula yöntemi ile yön bulma gibi çeşitli aksiyonlara katılmışlığım vardı ama kızım doğduktan sonra bu işlere ara vermiştim.Sonraki senelerde çocuğumuzun da büyümesi ile acaba nasıl olur diye tüm malzemelerimizi edinip,birlikte...
  10. lonelytent

Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında..

Ynt: Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında.. http://tr.camping.info/t%c3%bcrkiye/t%c3%bcrkiye-bat%c4%b1/mocamp-trova-20526 Bir sitede Güzelyalı'da kamp yeri olduğundan bahsediliyor.
  11. lonelytent

Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında..

Ynt: Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında.. Bir dönem Kıbrıs'ta yaşamış biri olarak söyleyebileceğim tek şey, orada kamp için yer bul,kamp kur değmez.Zaten bu mevsimde turizm askıda olduğundan , pansiyonlar ciddi ciddi yarısının yarısını teklif ettiğinizde bile güzel temiz bir yatakla,güvenle eşyalarınızın...
  12. lonelytent

Adana Karataş ve Batık Gemi Sahilinde Bayram Tatili Kaçamağı ve Kamplı Dalış

Ynt: Adana Karataş ve Batık Gemi Sahilinde Bayram Tatili Kaçamağı ve Kamplı Dalış Muhtşem kareler için çok teşekkürler.Gerçekten soğuk iş gününde iyi oldu bu görüntüler.Adana'ya sevgiler. Birşey sormak istiyorum,kampçılığı bilenlere. Bu tür denize yakın lokasyonlarda kurulan çadırlarda...
  13. lonelytent

Sonhabar'da Bolu Yedigöller de Kamp ve Malzemeler

Ynt: Sonhabar'da Bolu Yedigöller de Kamp ve Malzemeler Herkese selamlar, Geçen ay satın aldığım çadır ( http://store.eurekatent.com/apex-2xt ) İkinci el satın aldığım için satan kişi az kullandığını kışın karda bile kullanılacak bir çadır olduğunu söyledi.Bu konuda çok deneyimim (kar kış...
  14. lonelytent

Columbia marka ürünler

Ynt: Columbia marka ürünler Yok benim de oradaki çıkarım kampa,yürüyüşüme Columbia karşılığı yandaş bulmaktı ama çok dürüst davrandılar ve giymeyiz sat gitsin diyince :) bana da ilanı vermek düştü...Yine de ilgine teşekkürler,amcan akıllı adammış vesselam bir sonraki seyahatim diğer ay :)...
  15. lonelytent

Columbia marka ürünler

Ynt: Columbia marka ürünler Aslında haklısınız Türkiye'de de olan bir marka Columbia lakin geçen ay mağazasının outlet olanına Viaport-Pendik mağazasına gittiğimde camdaki müthiş indirime kanarak içeriye girip XL pantalon sorduğumda Large'a kadar olan bedenleri sattıklarını ve fiyatlarının...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri